0

@robsesh "śmieszny" to ciekawe słowo na określenie głupoty

1

@emeu fajnie, że wszystkie mecze dzisiaj

1

@BulaKG Real (słaby kurs) Fiorentina może, Lazio

0

@F3DO z Las Palmas trzeba wygrać, kolejna strata punktów to będzie tragedia

1

Solidne kwalifikacje Polaków, widać jakiś progres względem wczoraj, został Paweł Wąsek, ale on raczej nic nie powinien odwalić

0

@Stinger_ a dzisiaj przegrał z Maćkiem :P strasznie słabe warunki miał, swoją drogą Kot całkiem dobre miejsce jak na niego zajmie

0

@Stinger_ chyba jednak się prześlizgnie, jeszcze dwóch Turków przed nami

Edit. Już jest z awansem

0

Kot z takim skokiem raczej może się pożegnać z dzisiejszym konkursem, Słoweńcy jak na razie też fatalnie

0

@montiel przecież nie gra źle

5

A ktoś pisał przed chwilą, że Lewy tragiczny to pewnie coś wsadzi xD Brawo Robert!

7

Flick jest ślepy co do Martina czy jak?

1

@Who_you_mam ja dam 1,5 na zachętę, raz nas uratował

0

@LjakRoberciik może być za Gaviego, bo pewnie nie powinien grać całego spotkania, Casado dzisiaj też sporo niedokładności. De Jong zwykle podaje do najbliższego, więc powinno to uspokoić mecz, coś jak w klasyku

0

Dajcie mi De Jonga w drugiej połowie, i Fort za Martina jak najszybciej

1

Czuję dymy po przerwie

1

@Mario96w o druga żółta dla Martina, ma rację, ale nie powinien tak robić

1

Gerard pajacu. Zmiana w przerwie musi być

0

@RomanGroza przeciętnie

0

@JoeSatriani De Jong dzisiaj dałby radę

2

Pięknie to skończył

1

Szczerze, przydałby się tu De Jong

1

@misterio jak jest karny to nie może być czerwonej

0

Strasznie wąsko gramy

1

Dobrze, że nie dał karnego, to takie do interpretacji. Brawo dla Martina, bo się udało, ale gdyby sędzia to gwizdnął to karny z drugim żółtkiem

0

Brawo Martin teraz

0

No to się zaczyna...

0

Ile farta ma Pena

0

On czerwo dzisiaj dostanie XDD

1

@emeu jestem fatalny

0

@Gall nie zdziwię sią jak zrobi z niego bestię

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?