Pnog37
Dołączył/a: sierpień 2024
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@emeu Barcelona
1
Martin!!!... :(((
0
@Stinger_ Xavi bez klubu
0
@emeu Valencia Juve
1
@Xaviball za co walkower?
0
@Encore ale headshota ładnego strzelił
0
@Stinger_
1 Kamil Stoch
2 Dawid Kubacki
3 Maciej Kot
Niech ci będzie, zarób sobie na mnie
0
@MesQueUnClub96 no w takim obecnie jesteśmy miejscu
0
Maximilian Ortner w swoim 3 konkursie pś w karierze zajmuje 3 miejsce. Przypominam, że on miał w ogóle nie jechać do Lillehammer, znalazł się tutaj przez kontuzje Daniela Hubera
Polacy w drugiej serii dużo lepiej, może to dawać jakieś nadzieje na przyszłość
0
@michaleu mam nadzieję, że Polacy się będą teraz rozpędzać, dobre skoki w drugiej serii, może to im da trochę pewności siebie
0
@FcPortoFan1999 no to właśnie w najgorszym wypadku zakończy na 14
0
@FcPortoFan1999 ma już co najmniej 16. Dlaczego akurat tak chciałbyś 14 miejsce?
0
Dobre skoki Polaków w drugiej serii. Paweł Wąsek już awansował do 2 dziesiątki
0
@Kondziubarca akurat tutaj jeszcze spokojnie, Kamil i Piotrek po kontuzjach, u Pawła widać spory progres, Olek trochę gorzej, ale on na początku poprzedniego sezonu skakał dużo gorzej niż teraz, dla mnie wyznacznikiem będzie to czy będzie jakaś poprawa z konkursu na konkurs, a nie to co jest teraz. Nie nastawiałem się na nic w tym sezonie, a pamiętajmy, że mamy w tym sezonie mistrzostwa świata, i to raczej będzie cel naszych weteranów
0
@FcPortoFan1999 jednak będzie w drugiej serii
1
@MesQueUnClub96 widocznie młody talent błyszczałby w 6. dziesiątce
0
@VegetaPolska jeszcze druga seria, może ktoś do top 20 awansuje
0
@FcPortoFan1999 Wąsek trochę zawiódł, Zniszczoł też raczej nie powalczy o dobre miejsce w takich warunkach
0
Dawid na 99% będzie w drugiej serii. Z Kamilem trochę gorzej...
0
@VegetaPolska co tam?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Encore ja nie wiem co oni odwalają. Powinni to skończyć 13-8, a tu mamy dogrywki
0
@takisobiektos G2 to chyba chce zagrać jeszcze jeden mecz jutro
0
@Encore zabrakło dosłownie sekundy
0
Ale frajerstwo g2
0
G2 dwa razy na nuke'u wygrywa pistoletówkę, po czym traci następną rundę. Przecież to jest żart
0
@PizzerMan całkiem fajnie, oglądam G2, potem skoki i na koniec mecz Barcy
0
Spirit dominacja na drugiej mapie. G2 teoretycznie mocne na nuke'u, ale po tym Mirage'u nie wiadomo czego się spodziewać. Monesy niestety nie istnieje
0
@Stinger_ faktycznie, zapomniałem o tym nowym formacie
0
@Encore tutaj Spirit zaczęło bardziej dbać o broń i zaraz będzie 6:1 dla nich. Wypadałoby w końcu jakaś pistoletówkę wygrać