0

@emeu Barcelona

1

Martin!!!... :(((

0

@Stinger_ Xavi bez klubu

0

@emeu Valencia Juve

1

@Xaviball za co walkower?

0

@Encore ale headshota ładnego strzelił

0

@Stinger_
1 Kamil Stoch
2 Dawid Kubacki
3 Maciej Kot

Niech ci będzie, zarób sobie na mnie

0

@MesQueUnClub96 no w takim obecnie jesteśmy miejscu

0

Maximilian Ortner w swoim 3 konkursie pś w karierze zajmuje 3 miejsce. Przypominam, że on miał w ogóle nie jechać do Lillehammer, znalazł się tutaj przez kontuzje Daniela Hubera

Polacy w drugiej serii dużo lepiej, może to dawać jakieś nadzieje na przyszłość

0

@michaleu mam nadzieję, że Polacy się będą teraz rozpędzać, dobre skoki w drugiej serii, może to im da trochę pewności siebie

0

@FcPortoFan1999 no to właśnie w najgorszym wypadku zakończy na 14

0

@FcPortoFan1999 ma już co najmniej 16. Dlaczego akurat tak chciałbyś 14 miejsce?

0

Dobre skoki Polaków w drugiej serii. Paweł Wąsek już awansował do 2 dziesiątki

0

@Kondziubarca akurat tutaj jeszcze spokojnie, Kamil i Piotrek po kontuzjach, u Pawła widać spory progres, Olek trochę gorzej, ale on na początku poprzedniego sezonu skakał dużo gorzej niż teraz, dla mnie wyznacznikiem będzie to czy będzie jakaś poprawa z konkursu na konkurs, a nie to co jest teraz. Nie nastawiałem się na nic w tym sezonie, a pamiętajmy, że mamy w tym sezonie mistrzostwa świata, i to raczej będzie cel naszych weteranów

0

@FcPortoFan1999 jednak będzie w drugiej serii

1

@MesQueUnClub96 widocznie młody talent błyszczałby w 6. dziesiątce

0

@VegetaPolska jeszcze druga seria, może ktoś do top 20 awansuje

0

@FcPortoFan1999 Wąsek trochę zawiódł, Zniszczoł też raczej nie powalczy o dobre miejsce w takich warunkach

0

Dawid na 99% będzie w drugiej serii. Z Kamilem trochę gorzej...

0

@VegetaPolska co tam?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Encore ja nie wiem co oni odwalają. Powinni to skończyć 13-8, a tu mamy dogrywki

0

@takisobiektos G2 to chyba chce zagrać jeszcze jeden mecz jutro

0

@Encore zabrakło dosłownie sekundy

0

Ale frajerstwo g2

0

G2 dwa razy na nuke'u wygrywa pistoletówkę, po czym traci następną rundę. Przecież to jest żart

0

@PizzerMan całkiem fajnie, oglądam G2, potem skoki i na koniec mecz Barcy

0

Spirit dominacja na drugiej mapie. G2 teoretycznie mocne na nuke'u, ale po tym Mirage'u nie wiadomo czego się spodziewać. Monesy niestety nie istnieje

0

@Stinger_ faktycznie, zapomniałem o tym nowym formacie

0

@Encore tutaj Spirit zaczęło bardziej dbać o broń i zaraz będzie 6:1 dla nich. Wypadałoby w końcu jakaś pistoletówkę wygrać

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?