0

@Lucyfffer nadal słychać wycie?

0

@Lucyfffer jego stary to raczej wypije, a nie wygryzie

0

@Stinger_ właśnie my mamy ten problem, że ci nasi młodzi po bardzo dobrych występach szybko zjeżdżają z formą i za kilka lat ci, którzy obecnie są uważani za spore talenty (Tomasiak, Łukaszczyk, Byrski, Joniak itp.) mogą być w takim momencie jak obecnie Habdas, Juroszek, Pilch itd. nie mam pojęcia czym to może być spowodowane, może zbyt duża presja, przez co głowa nie dojeżdża, może problem jest w szkoleniu, a może zupełnie w czymś innym

0

@FcPortoFan1999 ja bym bardziej liczył na kogoś młodszego (poniżej 20) ale to jeszcze nie w tym sezonie. Nasi emeryci (Żyła, Stoch) raczej będą celować w MŚ, Kubacki wygląda na zagubionego, a Zniszczoł to trochę znak zapytania

0

@FcPortoFan1999 raczej mało wskazuje na to, że odpali

2

@tbas albo koleżanka brzydka

0

@FcPortoFan1999 aż tak to nie

1

@Faro Chyba nikt cię jeszcze nie pytał o to, więc jak oceniasz Fatiego w tym sezonie?

1

@fc20barca za niewinność?

1

@okiemtypera_lucaxx95 pociąg to drugie

0

@marcin62 powinien mieć 43...

0

@patrix211 kibice Lecha kwiczą, bo czują strach

3

@ProMILs generalnie system zadziałał prawidłowo, dobrze wyrysował linie, tylko że sędziowie na var wybrali złą klatkę, tą na której Frankie robi zamach, żeby kopnąć piłkę, na niej rzeczywiście był spalony

3

@BORO_12 nie jak chce, tylko jak mu kazali

4

Słychać wycie? Znakomicie

0

@FcPortoFan1999 wczoraj w meczu charytatywnym twoje Porto lekko mówiąc poległo, co tam się wydarzyło?

1

@NeroTFP1 dlaczego obecny sezon w piłce nożnej jest rozgrywany, skoro Real Madryt wygrał tryplet już 1 lipca?

2

Laporta odwołuj się

0

Dobrze jest, dobrze chłopaki robią, tak miało być, za to im płacą

0

@Pedri16Future wzięli dobrego buta, ale wybrali złą klatkę. Na tej, którą wybrali De Jong jeszcze nie zagrał piłki, dopiero robił zamach

0

@PatrykBarca no to wyzywajcie Koemana, a nie De Jonga xD

0

@OskP jak wygrają swój mecz zaległy to nasza przewaga stopnieje do 3, więc tak na prawdę wszystko praktycznie zacznie się od nowa

5

@esem91 zagraliśmy słabo, ale nie zmienia to faktu, że przy naszym prowadzeniu 1:0 Sociedad nie murowałoby się i może coś byśmy strzelili

0

@626 w ostatnim klasyku

3

@Firestone ale przecież to stłuczenie, więc dlaczego ma nie jechać, skoro został powołany? I tak klub musiałby przesłać raporty medyczne, na których wszystko by wyszło

0

@PatrykBarca meczu nam na 99% nie powtórzą, ale takie zgłoszenie może zadziałać podobnie jak telewizja rządowych, tylko na inną skalę

0

Mam tylko nadzieję, że my się od tego odwołamy, a nie zostawimy i pogodzimy z wałkiem. Wiem, że pewnie odwołanie tu nic nie da, ale warto spróbować

0

@galix22 będzie głębia jak wrócą kontuzjowani, o ile kolejni się nie połamią. Real ma ten sam problem

1

@Kamiloza91 tak, jeśli wybrałby prawidłową nie byłoby spalonego

0

@Fake69 główny ten sam, a na Varze ta sama grupa

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?