Pnog37
Dołączył/a: sierpień 2024
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Lucyfffer nadal słychać wycie?
0
@Lucyfffer jego stary to raczej wypije, a nie wygryzie
0
@Stinger_ właśnie my mamy ten problem, że ci nasi młodzi po bardzo dobrych występach szybko zjeżdżają z formą i za kilka lat ci, którzy obecnie są uważani za spore talenty (Tomasiak, Łukaszczyk, Byrski, Joniak itp.) mogą być w takim momencie jak obecnie Habdas, Juroszek, Pilch itd. nie mam pojęcia czym to może być spowodowane, może zbyt duża presja, przez co głowa nie dojeżdża, może problem jest w szkoleniu, a może zupełnie w czymś innym
0
@FcPortoFan1999 ja bym bardziej liczył na kogoś młodszego (poniżej 20) ale to jeszcze nie w tym sezonie. Nasi emeryci (Żyła, Stoch) raczej będą celować w MŚ, Kubacki wygląda na zagubionego, a Zniszczoł to trochę znak zapytania
0
@FcPortoFan1999 raczej mało wskazuje na to, że odpali
2
@tbas albo koleżanka brzydka
0
@FcPortoFan1999 aż tak to nie
1
@Faro Chyba nikt cię jeszcze nie pytał o to, więc jak oceniasz Fatiego w tym sezonie?
1
@fc20barca za niewinność?
1
@okiemtypera_lucaxx95 pociąg to drugie
0
@marcin62 powinien mieć 43...
0
@patrix211 kibice Lecha kwiczą, bo czują strach
3
@ProMILs generalnie system zadziałał prawidłowo, dobrze wyrysował linie, tylko że sędziowie na var wybrali złą klatkę, tą na której Frankie robi zamach, żeby kopnąć piłkę, na niej rzeczywiście był spalony
3
@BORO_12 nie jak chce, tylko jak mu kazali
4
Słychać wycie? Znakomicie
0
@FcPortoFan1999 wczoraj w meczu charytatywnym twoje Porto lekko mówiąc poległo, co tam się wydarzyło?
1
@NeroTFP1 dlaczego obecny sezon w piłce nożnej jest rozgrywany, skoro Real Madryt wygrał tryplet już 1 lipca?
2
Laporta odwołuj się
0
Dobrze jest, dobrze chłopaki robią, tak miało być, za to im płacą
0
@Pedri16Future wzięli dobrego buta, ale wybrali złą klatkę. Na tej, którą wybrali De Jong jeszcze nie zagrał piłki, dopiero robił zamach
0
@PatrykBarca no to wyzywajcie Koemana, a nie De Jonga xD
0
@OskP jak wygrają swój mecz zaległy to nasza przewaga stopnieje do 3, więc tak na prawdę wszystko praktycznie zacznie się od nowa
5
@esem91 zagraliśmy słabo, ale nie zmienia to faktu, że przy naszym prowadzeniu 1:0 Sociedad nie murowałoby się i może coś byśmy strzelili
0
@626 w ostatnim klasyku
3
@Firestone ale przecież to stłuczenie, więc dlaczego ma nie jechać, skoro został powołany? I tak klub musiałby przesłać raporty medyczne, na których wszystko by wyszło
0
@PatrykBarca meczu nam na 99% nie powtórzą, ale takie zgłoszenie może zadziałać podobnie jak telewizja rządowych, tylko na inną skalę
0
Mam tylko nadzieję, że my się od tego odwołamy, a nie zostawimy i pogodzimy z wałkiem. Wiem, że pewnie odwołanie tu nic nie da, ale warto spróbować
0
@galix22 będzie głębia jak wrócą kontuzjowani, o ile kolejni się nie połamią. Real ma ten sam problem
1
@Kamiloza91 tak, jeśli wybrałby prawidłową nie byłoby spalonego
0
@Fake69 główny ten sam, a na Varze ta sama grupa