0

Militao i Rodrygo coś poważnego?

0

@4drian0 no właśnie muszą uważać, żeby na Bernabeu nie było zbyt głośno, więc pewnie klasyczne 2:0 po golach w drugiej połowie

0

@BORO_12 jest problem z następcą, bo tak jak napisałeś Alonso teraz nie przyjdzie, ale skoro mieliby 12 (13) pkt straty do nas z jednym meczem mniej to jaki sens trzymania trenera? Nie wiadomo jak to wygląda w szatni, ale jeśli Carlo sobie nie radzi z tymi gwiazdami to może lepiej się przemęczyć z kimkolwiek

0

@FcPortoFan1999 nie no, dzisiaj to już im wypada zdobyć 3 punkty. Inaczej Carlo może się zacząć żegnać z Madrytem

1

Strasznie wysoki kurs na Osasunę patrząc na formę Realu, ale chyba w końcu biali muszą coś wygrać

0

@goldmetaxa ten sam szczwany lis, który odbudował ten klub

4

@MesQueUnClub96 akurat ciebie to takie rozmowy nie powinny dziwić

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

22

@Zieliniak Modric też. Mimo, że Guler jest jego kolegą z klubu to dał mimo wszystko Yamala

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Gaz może będzie Hazardem Realu Madryt?

2

Specjalnie jutro ustawili Real na godzinę 14, żeby jak najmniej osób obejrzało tą padakę

0

@michal26 Legia ma szanse na komplet punktów. Awans do 1/8 jest zdecydowanie w ich zasięgu, trzeba tylko utrzymać formę. W przypadku Jagi kluczowy tak na prawdę jest dzisiejszy wynik, ale oni też mogą zająć miejsce 1-8

0

@Stinger_ mają na prawdę spore szanse. Jeśli nic się nie posypie to zakończą fazę ligową na miejscach 1-8, co da im rozstawienie w 1/8 i teoretycznie słabszego rywala, który powinien być w ich zasięgu

0

@FcPortoFan1999 mają na to ogromne szanse. Możliwy nawet jest komplet punktów

0

@FcPortoFan1999 z 9 pkt 1/16 już raczej pewna ale spokojnie w ich zasięgu jest 1/8. Tak na prawdę ta wygrana z Betisem bardzo ich ustawiła

1

@Mixtape ja również

3

@Mixtape jeszcze niech Jaga dzisiaj wygra i będzie cudownie

1

Skład Polaków na inaugurację PŚ w Lillehammer:

Dawid Kubacki
Paweł Wąsek
Aleksander Zniszczoł
Kamil Stoch
Maciej Kot

Piotr Żyła wróci dopiero w Wiśle

2

@Kalipso Olmo jest zarejestrowany ale Christensen może wrócić jak będzie zdrowy

1

@kanver_ ale tu się ludzie zesrali XD napisałeś, że według ciebie to głupi przepis i w twojej opinii powinien zostać zmieniony a oni piszą, że tak ma być i słuszny karny bo takie są przepisy XD

Ja osobiście podzielam twoją opinię, za takie coś powinna być po prostu żółta kartka, ewentualnie rzut wolny pośredni, tak jak wtedy, gdy bramkarz złapie do rąk podanie od swojego kolegi

2

@Peciak kibice Realu mają obecnie ciężki okres

0

Robert jeszcze jedna i będzie 100!

1

@CPuyol T R A G E D I A

0

@!34RC3!_0N4 po czym wnioskujesz, że Flick nie potrafi? Zagrał około 200 minut od powrotu po 7 miesięcznej kontuzji

3

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@ViscaelBarca2007 no żaden przeciwnik nie dotknął jej po drodze, więc czemu mieliby nie zaliczyć?

0

@bart_azz tyle to w lutym będzie miał

0

@mkord przypuszczam, że 11-12 losują spośród 21-22 i tak dalej

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?