0

@matirix20 tak. Wymieniłbym

0

Będzie podwójna manita. 5 w pierwszej połowie i 5 w drugiej

0

Ale zostawcie coś dla Lewego

2

@mcsarna bo są psami

0

Tylko niech Robercik ze 2 dołoży

1

Znowu mu spalony ratuje czyste konto XD

1

Dawać Wojtka a nie jakiś Pena

0

@messicocacola ja również

0

@Wojtek84 mam wrażenie, że oni się poddali w 5 minucie

0

Yamala wykąpał Messi, więc kto wykąpał Casado?

0

@D10SLEO masz jakiś problem?

1

Narzekaliście dzisiaj na Raphinhę to teraz zacznijcie jechać po Lewym może wtedy strzeli

0

@adamek20151 mi dalej szkoda Bernala

1

Espanyol jest tragiczny

0

@capricornusjrk nie bo skończy jak Fati

0

Lecimy po manitę

0

Co Lewy ma z tą ręka? Już dość długo z tym gra

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Jeszcze 2h do meczu

0

@kamiVeB Pedri Ferran Fati Szczęsny

0

@Criss18Barca może być np. właśnie do ćwiczenia przyjęcia

1

@Criss18Barca to niezły klub sobie wybrali

0

@MessiForeverTheBest gdzie wady?

0

@MessiForeverTheBest a jak mówisz "konać"?

6

@Sulimo Real Madryt

1

@dmcteam CO2 miesiące

0

@MesQueUnClub96 szybki jesteś

0

@emeu gdanskkkk

0

@Popitek12 Sandecja Nowy Sącz

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?