2

@pax nie wiem, chyba nie. Po prostu Barcelona z Ferminem, a Barcelona z De Jongiem to były wczoraj dwie inne drużyny. Zaczęliśmy grać piłką. Nie rozumiem o co ci chodzi. Zawodnik musi strzelić 2 gole, żeby można było go pochwalić? Jeśli Fermin grał słabo, wszedł za niego De Jong i zaczęliśmy grać dużo lepiej to chyba Frankie zasługuje na pochwałę? W drugiej połowie zagraliśmy świetnie jako drużyna, której De Jong był częścią

Edit: No to napisałem, że według mnie nikogo nie zgasił, ale zagrał dobry mecz. Nam właśnie był potrzebny taki spokój w środku

13

@pax ogólnie bardzo uspokoił grę. W porównaniu z Ferminem to była przepaść. Z De Jongiem na boisku strzeliliśmy 4 gole. To raczej nie jest przypadek. Ja bym nie powiedział, że kogoś zgasił, ale z pewnością zagrał co najmniej dobry mecz

0

@Borry Mbappe też zrobił dwa razy cieszynkę po golach ale coś go nie widzę na liście strzelców

0

@arasz1819 Guler to jedno. Wiadomo, że klasa, ale to co zagrał wczoraj Endrick to jakiś niebotyczny poziom. Prawdziwe partidazo. Następca R9

1

@Jakchcesz dostaną rozwiązanie klubu albo 100 zł grzywny

1

@regatta52 przecież to nie ma sensu. Napastnik i tak już ma przewagę nad obrońcami

22

@pax wcale nie miał udziału przy golu na 2:0

3

@tbas patrząc na to co on gra od lutego to ciężko to jakoś inaczej nazwać

4

Wczoraj po meczu wysłałem screena z wynikiem do każdego mojego znajomego, który jest kibicem rządowych i prawie połowa z nich odpisała: 15 lm XDD

2

@FcPortoFan1999 bo nie ma

0

@MOLESTA gdyby Barcelona strzeliła wczoraj w pierwszej połowie 5 goli samobójczych to prawdopodobnie nie wygrałaby tego meczu

1

1

@FcPortoFan1999 z tym dubletem to jeszcze spokojnie. Real przed sezonem już miał niszczyć każdego po 4:0 a wiemy jak jest

4

Obecnie jesteśmy najlepszą drużyną na świecie

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

1

Wojtek nie powącha pierwszego składu aż do pucharu króla

4

De Jong wczoraj bardzo dobra zmiana. Jeśli Flick go odbuduje to my będziemy mieć chorą pakę w środku pola. W obronie wróci Araujo i Christensen, więc też będzie miał kto grać. To co zrobił Flick jest niesamowite. Każdy piłkarz zaliczył progres. Tak na prawdę jedyny, na którego nie ma mocnych to Ferran...

7

Ale co Real nas zniszczył przez naszą wysoko ustawioną linię obrony to ich

0

@Ziemny Sociedad to takie Getafe

2

Ancelotti miał dobry plan na mecz. Mówił, że dzisiaj zobaczymy co wymyślił na nasz wysoki pressing i było doskonale widać ten geniusz. Zamiast tracić piłkę na 30 metrze grali lage na Mbappe, który stał na spalonym i oddawali nam rzut wolny na około 70 metrze, co pozwoliło im oddalić zagrożenie

0

@Eto'o9 R10 usuń to z internetu

0

Dajcie nam godnego przeciwnika

0

@adamek20151 ja w niego cały czas wierzę, jestem jego fanem

0

De Jong kocham cię

2

Ale liga mistrzów to już nas na pewno zweryfikuje

4

Nie rozumiem podniecenia. Kolejny frajerzy z La Liga rozkładają przed nami nogi. Przyjdzie jakaś drużyna z ligi mistrzów i będzie brutalna weryfikacja

0

@AlexDark00 mi pasuje

1

Pena zamyka mordy

1

Ależ byłoby pięknie gdyby Gavi strzelił na 5:0

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?