Pnog37
Dołączył/a: sierpień 2024
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@pax nie wiem, chyba nie. Po prostu Barcelona z Ferminem, a Barcelona z De Jongiem to były wczoraj dwie inne drużyny. Zaczęliśmy grać piłką. Nie rozumiem o co ci chodzi. Zawodnik musi strzelić 2 gole, żeby można było go pochwalić? Jeśli Fermin grał słabo, wszedł za niego De Jong i zaczęliśmy grać dużo lepiej to chyba Frankie zasługuje na pochwałę? W drugiej połowie zagraliśmy świetnie jako drużyna, której De Jong był częścią
Edit: No to napisałem, że według mnie nikogo nie zgasił, ale zagrał dobry mecz. Nam właśnie był potrzebny taki spokój w środku
13
@pax ogólnie bardzo uspokoił grę. W porównaniu z Ferminem to była przepaść. Z De Jongiem na boisku strzeliliśmy 4 gole. To raczej nie jest przypadek. Ja bym nie powiedział, że kogoś zgasił, ale z pewnością zagrał co najmniej dobry mecz
0
@Borry Mbappe też zrobił dwa razy cieszynkę po golach ale coś go nie widzę na liście strzelców
0
@arasz1819 Guler to jedno. Wiadomo, że klasa, ale to co zagrał wczoraj Endrick to jakiś niebotyczny poziom. Prawdziwe partidazo. Następca R9
1
@Jakchcesz dostaną rozwiązanie klubu albo 100 zł grzywny
1
@regatta52 przecież to nie ma sensu. Napastnik i tak już ma przewagę nad obrońcami
22
@pax wcale nie miał udziału przy golu na 2:0
3
@tbas patrząc na to co on gra od lutego to ciężko to jakoś inaczej nazwać
4
Wczoraj po meczu wysłałem screena z wynikiem do każdego mojego znajomego, który jest kibicem rządowych i prawie połowa z nich odpisała: 15 lm XDD
2
@FcPortoFan1999 bo nie ma
0
@MOLESTA gdyby Barcelona strzeliła wczoraj w pierwszej połowie 5 goli samobójczych to prawdopodobnie nie wygrałaby tego meczu
1
@LajtNyga zasłużył https://x.com/Deji_mide/status/1850262371635245398
1
@FcPortoFan1999 z tym dubletem to jeszcze spokojnie. Real przed sezonem już miał niszczyć każdego po 4:0 a wiemy jak jest
4
Obecnie jesteśmy najlepszą drużyną na świecie
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@mariogbch o to chodzi?
https://zapodaj.net/plik-AG3TyiGM7q
1
Wojtek nie powącha pierwszego składu aż do pucharu króla
4
De Jong wczoraj bardzo dobra zmiana. Jeśli Flick go odbuduje to my będziemy mieć chorą pakę w środku pola. W obronie wróci Araujo i Christensen, więc też będzie miał kto grać. To co zrobił Flick jest niesamowite. Każdy piłkarz zaliczył progres. Tak na prawdę jedyny, na którego nie ma mocnych to Ferran...
7
Ale co Real nas zniszczył przez naszą wysoko ustawioną linię obrony to ich
0
@Ziemny Sociedad to takie Getafe
2
Ancelotti miał dobry plan na mecz. Mówił, że dzisiaj zobaczymy co wymyślił na nasz wysoki pressing i było doskonale widać ten geniusz. Zamiast tracić piłkę na 30 metrze grali lage na Mbappe, który stał na spalonym i oddawali nam rzut wolny na około 70 metrze, co pozwoliło im oddalić zagrożenie
0
@Eto'o9 R10 usuń to z internetu
0
Dajcie nam godnego przeciwnika
0
@adamek20151 ja w niego cały czas wierzę, jestem jego fanem
0
De Jong kocham cię
2
Ale liga mistrzów to już nas na pewno zweryfikuje
4
Nie rozumiem podniecenia. Kolejny frajerzy z La Liga rozkładają przed nami nogi. Przyjdzie jakaś drużyna z ligi mistrzów i będzie brutalna weryfikacja
0
@AlexDark00 mi pasuje
1
Pena zamyka mordy
1
Ależ byłoby pięknie gdyby Gavi strzelił na 5:0