3

@Emhyr przyjechała drużyna z Copa America i weryfikacja poszła, ale i tak szacuneczek

5

@AFA przynajmniej wiadomo komu kibicuje, ja jako kibic Chile muszę niestety zgłosić

7

@MesQueUnClub96 panowie nie ma co się kłócić, piękny dzień jest szkoda go marnować

0

@mekston hahaha tyle lat Euro się odbywa i bez goli

0

@mekston tu nie chodzi o Le Pen. Ma swoje poglądy i je przedstawia, a czy się z nimi zgadzamy czy nie to już inna sprawa

0

Widać że Mbappe bierze przykład z goata i nie boi się głośno mówić co myśli

0

Co to za piłkarz?
Najbardziej rozpoznawalny piłkarz swojego kraju w 21 wieku, jednak w kadrze nie miał takich sukcesów jak jego kolega.
Większość kariery spędził w Bundeslidze
Z 5 razy wracał do jednego klubu w tym raz na wypożyczenie
Nie udało mu się w premier league

4

Jeśli chodzi o kontent na Rambli to nikt nie ma podjazdu do @NeKenI

2

Z jednej strony ekipa Al Hilal przegrała, z drugiej Anglicy wygrali, i dobrze i niedobrze

0

@FCB_dimiC nie chciało mi się pełnego nazwiska pisać, ważne że buzndruzyny nie potrafi grać

1

Savic i Mitrovic bez drużyny już nie tacy mocni?

1

@July_6_BcN i wyjaśniam wrogów goata :)

1

Fanem Anglii nie jestem, ale ciekawe że zaczęli lepiej grać odkąd Rooney przestał tam grać

0

@Encore Hehehe Siuuuuu

0

Portugalią co ty robisz...

2

Euro Eurem, ale niedługo będzie Copa America. Już w grupie na przeciwko siebie staną Eduardo Vargas i Paolo Guerrero, w końcu debata się zakończy. @mekston @AFA

0

@mekston wtedy jeszcze Brazylia była najlepsza na świecie

1

@mekston na euro nie można przegrać i wygrać turniej

1

@Encore Ake wyszkolił Guardiola, takiego podania to tylko Depay by nie wykorzystał

6

Probierz ostro masakruje specjalistę Santosa który musiał kopiować taktykę innego specjalisty Ten Haga

0

@MesQueUnClub96 Siuuuuuu no tak no

2

@Adran360 Niech to będzie słynna taktyka polegająca na ustawieniu najlepszego piłkarza w drużynie na pozycji ławka

1

Mam nadzieję że Ten Hag udzielił Koemanowi kilka wskazówek na tem mecz

4

@FcPortoFan1999 To Boliwia, ja się znam na Copa America

2

Dziś państwo na P niech wygra

5

@Kapitan hawk No i bardzo dobrze, trzeba młodym pokazywać co dobre

1


Bernardo ma za sobą tłumy. Szacuneczek

0

@Bagsik88 tak to się nie da, bo dużo lepszy

1

@AFA jeszcze kilka kieliszków i będę w takim stanie że Wenezuela Paragwaj byłby dla mnie najlepszym meczem w historii

4

W dzisiejszych czasach czasach to już lepiej oglądać Euro niż jeździć po weselach. @mekston

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?