2

@macio_944 nie było na liście

10

Mój wujek miał głosować inaczej a ja mu mówię głosuj na konfederację, szacuneczek

0

@Encore młody igrzyska fajnie

3

@Arden ja jestem w tej grupie xd

0

@MessiForeverTheBest to akurat taki test jak bez goata to wygląda

1

Cwaniaki pokonane.

0

Dobra Alcaraz jest najlepszy w historii

1

@ArterkHD Z jego umiejętnościami powinien mieć z 3/5 szlemów na koncie..

0

@MesQueUnClub96 Huberta nie zaliczam do kategorii tenisistów urodzonych w tych latach

0

To jest niesamowite jak Zverev jest słaby mentalnie. Pod względem talentu żaden tenisista urodzony w latach dziewięćdziesiątych nie może się z nim równać...

0

@mekston Nie nie Mekston, Goat musi wygrać. Przypomnij se pan kto uratował nas od Serba.

1

Alcaraz jak wygra to źle nie będzie, ale lepiej Zverev.

0

@mekston Dobrze ale ja jestem za Zverevem

0

@Lucyfffer
1. Portugalia 2. Cristiano 3. Bruno 4. Szkocja 5. Anglia

1

@Barcasub do wymienionych już gier jeszcze God of War Ragnarok

0

Piłkarz który za młodu nie był uważany za duży talent, a ostatecznie był jednym z najlepszych w swoich czasach?

0

@FcPortoFan1999 Nie wiem. Wiem że ja będę grać.

0

Jak widzicie pojedynek Iga vs Radwańska, turniej - Wimbledon.

0

@takisobiektos Hubert ma wszystko jeszcze bardziej

5

@Rust_Cohle Powinni go sprawdzić czy nie ma jakiś znajomości w kraju na A

2

@mekston Sainz, Leclerc, Lando i Oscar.

2

No to Dżordż dołączył do ekipy cwaniaków którzy próbują pokonać Maxa :(

2

@NeroTFP1 na 100 to bardzo długo, na 200 jestem w stanie uwierzyć że ktoś w ciągu 10 lat to zrobi, Lyles już chyba nie

0

@mekston Mercedes też cwaniaki? Chyba Sierżant jedyny nie jest cwaniakiem tam

1

@mordini123 Szkoda po tym cyrku w eliminacjach

1

@Emhyr Ivan zrobił im wtedy finał. Znaczy cała drużyna, ale Ivan był najlepszym piłkarzem

1

@AFA od kiedy 3 z wymienionych państw są w Ameryce Południowej?

0

Mimo tego jednego przełamania to mecz pod kontrolą.

0

@NeroTFP1 to jest właśnie powód dlaczego nie można uznać go za goata.

1

@Sysia11 Zverev bo jest bardziej spoko w byciu spoko, a już na AO był najmocniejszy obok Huberta, ale tak jak Hubert w meczu z Medem przegrał sam ze sobą

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?