Popitek12
Dołączył/a: czerwiec 2018
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@macio_944 nie było na liście
10
Mój wujek miał głosować inaczej a ja mu mówię głosuj na konfederację, szacuneczek
0
@Encore młody igrzyska fajnie
3
@Arden ja jestem w tej grupie xd
0
@MessiForeverTheBest to akurat taki test jak bez goata to wygląda
1
Cwaniaki pokonane.
0
Dobra Alcaraz jest najlepszy w historii
1
@ArterkHD Z jego umiejętnościami powinien mieć z 3/5 szlemów na koncie..
0
@MesQueUnClub96 Huberta nie zaliczam do kategorii tenisistów urodzonych w tych latach
0
To jest niesamowite jak Zverev jest słaby mentalnie. Pod względem talentu żaden tenisista urodzony w latach dziewięćdziesiątych nie może się z nim równać...
0
@mekston Nie nie Mekston, Goat musi wygrać. Przypomnij se pan kto uratował nas od Serba.
1
Alcaraz jak wygra to źle nie będzie, ale lepiej Zverev.
0
@mekston Dobrze ale ja jestem za Zverevem
0
@Lucyfffer
1. Portugalia 2. Cristiano 3. Bruno 4. Szkocja 5. Anglia
1
@Barcasub do wymienionych już gier jeszcze God of War Ragnarok
0
Piłkarz który za młodu nie był uważany za duży talent, a ostatecznie był jednym z najlepszych w swoich czasach?
0
@FcPortoFan1999 Nie wiem. Wiem że ja będę grać.
0
Jak widzicie pojedynek Iga vs Radwańska, turniej - Wimbledon.
0
@takisobiektos Hubert ma wszystko jeszcze bardziej
5
@Rust_Cohle Powinni go sprawdzić czy nie ma jakiś znajomości w kraju na A
2
@mekston Sainz, Leclerc, Lando i Oscar.
2
No to Dżordż dołączył do ekipy cwaniaków którzy próbują pokonać Maxa :(
2
@NeroTFP1 na 100 to bardzo długo, na 200 jestem w stanie uwierzyć że ktoś w ciągu 10 lat to zrobi, Lyles już chyba nie
0
@mekston Mercedes też cwaniaki? Chyba Sierżant jedyny nie jest cwaniakiem tam
1
@mordini123 Szkoda po tym cyrku w eliminacjach
1
@Emhyr Ivan zrobił im wtedy finał. Znaczy cała drużyna, ale Ivan był najlepszym piłkarzem
1
@AFA od kiedy 3 z wymienionych państw są w Ameryce Południowej?
0
Mimo tego jednego przełamania to mecz pod kontrolą.
0
@NeroTFP1 to jest właśnie powód dlaczego nie można uznać go za goata.
1
@Sysia11 Zverev bo jest bardziej spoko w byciu spoko, a już na AO był najmocniejszy obok Huberta, ale tak jak Hubert w meczu z Medem przegrał sam ze sobą