Popitek12
Dołączył/a: czerwiec 2018
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Piłka Nożna Mount Rushmore?
0
@Criss18Barca nie słabiak ale Rui Patricio zawsze będzie dla mnie żołnierzem bramki. Oprócz tego z pewnością Podolski, Quaresma też..
0
Chyba warto nauczyć się czytać... Jakaś fajna książka Stephena Kinga na dobry początek?
4
@tomek8756 wszystkie negatywne o Cristiano i Hubercie, wszystkie kłótnie i wulgaryzmy oraz niektóre posty bo tak
2
@Kapitan hawk jak wykonam zgłoszenie.
0
@TR3YWAY na jesieni właśnie na Lewicę głosowałem.
0
Myślę coraz mocniej by zagłosować na konfederację... Podaj ktoś mi ich poglądy i co zrobią jeśli odniosą zwycięstwo...
0
@Rust_Cohle najlepiej w meczu z Brazylia.
0
@fur_Deutschland Zverev i potem Alcaraz jako mniejsze zło
2
@barcelonaLM ja się przyznam oddałem swój głos na lewicę i zobaczymy co dalen
0
@FrankliN7 tu akurat sytuacja jest prosta i logiczna
2
Modric na mundialu było kierowany przez Rakiticia, trzeba o tym mówić głośno. @mekston
3
@mekston co to może oznaczać dla Cwaniaków próbujących ukraść Maxowi tytuł?
0
@mekston Mekstonie, uwielbiam Zvereva, ale często nie daje rady chłopak. Jeśli chodzi o AO to pod względem czystej mocy było moim zdanie tak: 1. Hubert/Zverev 2. Med 3. Average Player
2
@negreanu dalej jest topka ale nie jest to już aż tak imponujące, ja byłem w 3 gimnazjum, dziewczyna 21 lat skończyła związek ze starszym bratem mojego kolegi i do mnie zaczęła pisać.. zablokowałem
1
W jakim wieku mieliście swój prime jeśli chodzi o powodzenie u płci przeciwnej. Ja chyba 3gimnajzum/1 liceum, miałem te 15/16 lat, mało jaki chłopak w tym wieku mógł się pochwalić takim powodzeniem, a zdarzało się że nawet studentki do mnie pisały zamiast do swoich rówieśników...
0
@FcPortoFan1999 w parlamentarnych już tak zrobiłem
1
@Aferzysta ja coraz bliżej jest żeby na Berkowicza jednak zagłosować, może jak wygrać to się coś zmieni w tym kraju w końcu
2
@Aferzysta Tak myślę by na tego Żółtka zagłosować albo Berkowicza, ale nie wiem jeszcze. Spytam się @mekston kogo poleca
0
@mekston Mbappe numerem 2 nie będzzie mimo wszystko
1
@Rust_Cohle Jednak mój głos ma duży wpływ na to co będzie z naszym krajem... Chciałbym wiedzieć na co i dlaczego oddam swój głos
1
Tak wychodzę sobie na miasto a tam jakieś plakaty by na takiego głosować, a to na tamtego. Czy przypadkiem wybory nie były jakieś 2 miesiące temu, a wcześniej jakieś 8 miesięcy temu? Czemu te wybory tak często są ostatnio? Czy wyniki są zbyt zbliżone i to jest przyczyna tego?
0
@Faro Line pam pam pam
1
@Kidd Hurkacz przy dobrym dniu jest w stanie każdego zrobić na Wimbledonie. Zresztą nawet w Australii pokazał, trochę więcej szczęścia i mógłby wygrać, Hubert nie był słabszy od Meda w tym meczu
0
@MesQueUnClub96 Hurkacz vs Nadal?
1
@tomek8756 z tenisistek lubię tylko Sakkari
0
dwóch najfajniejszych tenisistów którzy są jeszcze w turnieju, szkoda że jeden z nich odpadnie. Trochę lepiej jakby wygral Zverev bo ma większe szanse na uratowanie tego sportu niż Minotaur
1
@Aferzysta mam nadzieję że kiedyś zaprosi mnie jako gościa do odcinka jakiegoś.
0
@Colon Piękny się spłakał? Nowe.
1
@Aferzysta to mogłem być ja. Wiem trochę jak studia psychologiczne wyglądają