0

Piłka Nożna Mount Rushmore?

0

@Criss18Barca nie słabiak ale Rui Patricio zawsze będzie dla mnie żołnierzem bramki. Oprócz tego z pewnością Podolski, Quaresma też..

0

Chyba warto nauczyć się czytać... Jakaś fajna książka Stephena Kinga na dobry początek?

4

@tomek8756 wszystkie negatywne o Cristiano i Hubercie, wszystkie kłótnie i wulgaryzmy oraz niektóre posty bo tak

2

@Kapitan hawk jak wykonam zgłoszenie.

0

@TR3YWAY na jesieni właśnie na Lewicę głosowałem.

0

Myślę coraz mocniej by zagłosować na konfederację... Podaj ktoś mi ich poglądy i co zrobią jeśli odniosą zwycięstwo...

0

@Rust_Cohle najlepiej w meczu z Brazylia.

0

@fur_Deutschland Zverev i potem Alcaraz jako mniejsze zło

2

@barcelonaLM ja się przyznam oddałem swój głos na lewicę i zobaczymy co dalen

0

@FrankliN7 tu akurat sytuacja jest prosta i logiczna

2

Modric na mundialu było kierowany przez Rakiticia, trzeba o tym mówić głośno. @mekston

3

@mekston co to może oznaczać dla Cwaniaków próbujących ukraść Maxowi tytuł?

0

@mekston Mekstonie, uwielbiam Zvereva, ale często nie daje rady chłopak. Jeśli chodzi o AO to pod względem czystej mocy było moim zdanie tak: 1. Hubert/Zverev 2. Med 3. Average Player

2

@negreanu dalej jest topka ale nie jest to już aż tak imponujące, ja byłem w 3 gimnazjum, dziewczyna 21 lat skończyła związek ze starszym bratem mojego kolegi i do mnie zaczęła pisać.. zablokowałem

1

W jakim wieku mieliście swój prime jeśli chodzi o powodzenie u płci przeciwnej. Ja chyba 3gimnajzum/1 liceum, miałem te 15/16 lat, mało jaki chłopak w tym wieku mógł się pochwalić takim powodzeniem, a zdarzało się że nawet studentki do mnie pisały zamiast do swoich rówieśników...

0

@FcPortoFan1999 w parlamentarnych już tak zrobiłem

1

@Aferzysta ja coraz bliżej jest żeby na Berkowicza jednak zagłosować, może jak wygrać to się coś zmieni w tym kraju w końcu

2

@Aferzysta Tak myślę by na tego Żółtka zagłosować albo Berkowicza, ale nie wiem jeszcze. Spytam się @mekston kogo poleca

0

@mekston Mbappe numerem 2 nie będzzie mimo wszystko

1

@Rust_Cohle Jednak mój głos ma duży wpływ na to co będzie z naszym krajem... Chciałbym wiedzieć na co i dlaczego oddam swój głos

1

Tak wychodzę sobie na miasto a tam jakieś plakaty by na takiego głosować, a to na tamtego. Czy przypadkiem wybory nie były jakieś 2 miesiące temu, a wcześniej jakieś 8 miesięcy temu? Czemu te wybory tak często są ostatnio? Czy wyniki są zbyt zbliżone i to jest przyczyna tego?

0

@Faro Line pam pam pam

1

@Kidd Hurkacz przy dobrym dniu jest w stanie każdego zrobić na Wimbledonie. Zresztą nawet w Australii pokazał, trochę więcej szczęścia i mógłby wygrać, Hubert nie był słabszy od Meda w tym meczu

0

@MesQueUnClub96 Hurkacz vs Nadal?

1

@tomek8756 z tenisistek lubię tylko Sakkari

0

dwóch najfajniejszych tenisistów którzy są jeszcze w turnieju, szkoda że jeden z nich odpadnie. Trochę lepiej jakby wygral Zverev bo ma większe szanse na uratowanie tego sportu niż Minotaur

1

@Aferzysta mam nadzieję że kiedyś zaprosi mnie jako gościa do odcinka jakiegoś.

0

@Colon Piękny się spłakał? Nowe.

1

@Aferzysta to mogłem być ja. Wiem trochę jak studia psychologiczne wyglądają

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?