Popitek12
Dołączył/a: czerwiec 2018
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Hubert jest w prime swojej kariery.
0
Hubcio co za wejście.
2
@MesQueUnClub96 co ty robisz Zverev. Dramat. :(
1
@Kalin33 no i o to chodzi
0
@zodiak_10 ja za Barca i dziś za BVB, nie lubię Realu
0
@HighestInTheRoom nie, ale ta reprezentacja trochę związana z nimi
0
@MesQueUnClub96 Niestety oni nie grają w mało znaczych turniejach
0
Co za reprezentacja
Słaba gra w piłkę
W 21 wieku wygrali mało znaczący turniej pokonując w finale dobrze znanego na Rambli piłkarza
Każdy z ich trzech najpopularniejszych zawodników był w przeszłości piłkarzem Barcelony
0
@Herato Peru może xddd
1
@Ojciec5tkidzieci żołnierz bramki Rui Patricio
2
@Adran360 to Anglia mnie tak denerwuje w piłce nożnej (w sumie tak)
0
Niestety fani chcą Hurkacza, władze atp uważają go za B+ playera...
4
Nie ma nic gorzej jak wiesz że znalazła sobie chłopa i jesteś szczęśliwy że jest szczęśliwa. @mekston
3
@MesQueUnClub96 jak na Twitterze zgłaszać?
2
Borussia Dortmund. Tak czy nie?
1
@mekston Lizbona Madryt i Turyn
1
@mekston ty znasz te przepisy ligi mistrzów.. czy BVB może na ostatnią chwilę wziąć jednego piłkarza do składu jeszcze?
5
@KapitanLaRambla kurde ciekawy wybór
1
Szachista jak widzi że nie wygra to potrafi poddać pojedynek, tymczasem kanadyjski tenisista...
1
@AFA u mnie woda
0
@MesQueUnClub96 Shapo jeśli ma jakiś honor to powinien skreczować...
1
Hurkacz vs Moutet to może być jeden z ciekawszych pojedynków tego turnieju
2
Czerwiec to zawsze dobra okazja do zgłaszania użytkowników, dużo kłótni :(
2
@MesQueUnClub96 jest to również miesiąc w którym Nadal przekaże swoją koronę dla Huberta
2
@Lionel_Messi10 dziś jestem kibicem Reusa
3
@mekston zgłaszam wszystkich oprócz Rusta, z nim nie wygram.
3
Ale ładną dziewczynę na mieście widziałem. :).ciekawe czy ogląda jutro mecz
2
@barcelonaLM jest szansa na drugiego króla strzelców z rzędu.
0
@FcPortoFan1999 nazwa nie ważna, oby wygrali i tyle
0
Oby chłopaki z BVB jutro wygrali drugą La decime