Popitek12
Dołączył/a: czerwiec 2018
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Zverev i młody Goat - dwóch wspaniałych tenisistów, czemu obaj nie mogą wygrać :(
0
@Encore matko Młody Goat i Minotaur mi zostaną...
1
@macio_944 jego klub nie, on tak
10
Jaka jest wasza największa szkolna uwaga? Moja to jak dziewczyny z mojego gimnazjum ustawiły się na bójkę z dziewczynami z drugiego. O mnie.
0
@tomek8756 Nie, zbyt duże przywiązanie mam do ludzi którzy mogliby mi powiedzieć takie coś i nie mógłbym bliskiej osobie utrudniać życie uczuciowe.
0
@mekston tak to jest z tym krajem na A
0
Jego rodacy nie mogli tak na mundialu? @mekston
0
Cerundolo trzecim w historii spoko Argentyńczykiem
0
@MesQueUnClub96 wczoraj się skończyło
0
@mekston panowie Ruud jest nudziarzem ale wygra nie róbmy sobie jaj.
0
Friz z Ruudem to pojedynek z cyklu szkoda że obaj nie mogą odpaść. Co innego w meczu Zvereva.
0
@Encore 6 do 0 Alcaraz żegna frajera
0
@Encore oby tak było, on albo Minotaur albo młody Goat
0
Chyba faktycznie u kobiet top 4 będzie w półfinałach, ogromna niespodzianka może być
2
Cerundolo to nie jest przypadkiem jakimś Portugalczykiem który tylko udaje Argentyńczyka?
0
@agaFCB No wygra ten turniej cały jeśli Zverev się nie ogarnie
0
@mekston dlatego jak już ktoś ma wygrywać z jego połówki to niech on... Do goatów nigdy
0
@mekston Zverev i proszę mnie nie dobijać panie Mekston. Wizja kibicowania Sinnerowi i Alcarazowi w ćwierćfinale wystarczającą mnie dobija, a może nawet Alcarazowi będę w każdym meczu kibicować...
0
@FcPortoFan1999 jeszcze Zverev Młody Goat i Minotaur, jednego goata dziś już straciłem, niedługo drugiego i zostaną.mi dwa grwcze
0
Nie ma co się oszukiwać Fench Open straciło wczoraj na znaczeniu.. A w drugiej połówce Alcaraz jest najmniejszym złem do czego to doszło
1
@tomek8756 ona by nawet z Bernardo Silva przegrała...
1
@MichuZ44 i słusznie na egzamin na prawo jazdy a nie
2
@Radioactive9705 Mario Goetze szacuneczek. @mekston
1
@mekston mistrzostwa świata, oni w tej Sevilli pewnie razem to sobie wymyślili. AFA też nie lubi Bono?
0
Top 5 sportowców których nie lubisz? U mnie: Dimitrov, Djokovic, Rooney, Bono, Ten Hag
1
@barcelonaLM był Hubert lepszy
0
@Encore w trasie byłem. O co chodzi co się stało?
0
Ten moment kiedy dziewczyna w której się zakochałeś mówi Ci że nigdy z tobą nie będzie bo jesteś zbyt napakowany. Co z tego że zacząłeś ćwiczyć by jej się spodobać..
0
Przecież Sinner go robi do zera, nawet gema nie ugra. Dobra @mekston zgłoś wszystkie negatywne opinie na temat Huberta..
0
Dimitrov jest słaby. Alcaraz wygra ten bieda turniej..