1

Zverev i młody Goat - dwóch wspaniałych tenisistów, czemu obaj nie mogą wygrać :(

0

@Encore matko Młody Goat i Minotaur mi zostaną...

1

@macio_944 jego klub nie, on tak

10

Jaka jest wasza największa szkolna uwaga? Moja to jak dziewczyny z mojego gimnazjum ustawiły się na bójkę z dziewczynami z drugiego. O mnie.

0

@tomek8756 Nie, zbyt duże przywiązanie mam do ludzi którzy mogliby mi powiedzieć takie coś i nie mógłbym bliskiej osobie utrudniać życie uczuciowe.

0

@mekston tak to jest z tym krajem na A

0

Jego rodacy nie mogli tak na mundialu? @mekston

0

Cerundolo trzecim w historii spoko Argentyńczykiem

0

@MesQueUnClub96 wczoraj się skończyło

0

@mekston panowie Ruud jest nudziarzem ale wygra nie róbmy sobie jaj.

0

Friz z Ruudem to pojedynek z cyklu szkoda że obaj nie mogą odpaść. Co innego w meczu Zvereva.

0

@Encore 6 do 0 Alcaraz żegna frajera

0

@Encore oby tak było, on albo Minotaur albo młody Goat

0

Chyba faktycznie u kobiet top 4 będzie w półfinałach, ogromna niespodzianka może być

2

Cerundolo to nie jest przypadkiem jakimś Portugalczykiem który tylko udaje Argentyńczyka?

0

@agaFCB No wygra ten turniej cały jeśli Zverev się nie ogarnie

0

@mekston dlatego jak już ktoś ma wygrywać z jego połówki to niech on... Do goatów nigdy

0

@mekston Zverev i proszę mnie nie dobijać panie Mekston. Wizja kibicowania Sinnerowi i Alcarazowi w ćwierćfinale wystarczającą mnie dobija, a może nawet Alcarazowi będę w każdym meczu kibicować...

0

@FcPortoFan1999 jeszcze Zverev Młody Goat i Minotaur, jednego goata dziś już straciłem, niedługo drugiego i zostaną.mi dwa grwcze

0

Nie ma co się oszukiwać Fench Open straciło wczoraj na znaczeniu.. A w drugiej połówce Alcaraz jest najmniejszym złem do czego to doszło

1

@tomek8756 ona by nawet z Bernardo Silva przegrała...

1

@MichuZ44 i słusznie na egzamin na prawo jazdy a nie

2

@Radioactive9705 Mario Goetze szacuneczek. @mekston

1

@mekston mistrzostwa świata, oni w tej Sevilli pewnie razem to sobie wymyślili. AFA też nie lubi Bono?

0

Top 5 sportowców których nie lubisz? U mnie: Dimitrov, Djokovic, Rooney, Bono, Ten Hag

1

@barcelonaLM był Hubert lepszy

0

@Encore w trasie byłem. O co chodzi co się stało?

0


Ten moment kiedy dziewczyna w której się zakochałeś mówi Ci że nigdy z tobą nie będzie bo jesteś zbyt napakowany. Co z tego że zacząłeś ćwiczyć by jej się spodobać..

0

Przecież Sinner go robi do zera, nawet gema nie ugra. Dobra @mekston zgłoś wszystkie negatywne opinie na temat Huberta..

0

Dimitrov jest słaby. Alcaraz wygra ten bieda turniej..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?