Popitek12
Dołączył/a: czerwiec 2018
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Kiedy przez przypadek dałeś lajka pod jej zdjęciem sprzed 4 lat, to koniec...
0
@FcPortoFan1999 Bernardo Silva
3
Jeden z najwierniejszych
1
@Faro Czechy no
1
@Aferzysta jednak oni i Paragwaj za mocno na euro...
1
@Encore tego aktor to ja znam to John Doe
0
Kevin Spacey. Tak czy nie?
0
@Aferzysta nie można zapomnieć o mocarnej drużynie Wenezueli
0
@Kapitan hawk Czechy Turcja i Gruzja oby nie
15
Iniesta to jeden z najlepszych piłkarzy w historii, szacuneczek.
0
@FcPortoFan1999 z tyczką. Ale widzę że Duplantis na setke czas 10.57 nieźle, ale ja mam maksa 10.08
0
Kurde ja to bym maks z 5 metrów skoczył.
1
@Stinger_ Ja myślę że nie
0
@zodiak_10 tego piłkarza to ja nawet nie znam
1
@PatrychoO robiłeś wszystkie te poboczne aktywności?
7
Pamiętajcie o zdrowym odżywianiu się.
3
@blakkudium co to za wzmocnienie. Bayer potrzebuje jednego piłkarza tylko
0
W sumie Marika nie tak źle, Kinga jak na start z bloków super.
1
@NeroTFP1 Zmiana Kingi też dobrze wyglądała, ale chyba jednak powinna biegać Justyna
5
@MesQueUnClub96 dla mnie też nie jest to łatwe. Dużo zgłoszeń poszło
1
@MesQueUnClub96 nie no @AFA to już przesada. 15at edukacji a tu się dowiaduję że Japonia jest w Ameryce południowej
0
@Herato hahaha Meksyk
0
@macio_944 ja o żadnym goat debate tylko o goat debate na wyróżnionych, prestiżowych turniejach
0
@Stinger_ no strzelił, Cristiano miał zawsze kilku lojalnych żołnierzy no Patricio czy Nani, ale ogólnie Messi miał więcej szczęścia i otaczał się lepszymi ludźmi
1
Liga mistrzów goat debate Cristiano vs Messi, lepiej być nie może. Euro Crsitiano vs Platini/Iniesta, bardzo dobrze. Mundial Klose vs Nazario, mogło byc lepiej ale źle nie jest. Copa America Vargas vs Paolo Guerrero... @AFA
3
@AFA Only love can hurt Like this..
2
@Emhyr no wiadomo że Cristiano lepiej
1
@Kapitan hawk Sydney na płotkach.
0
@Kgorecki2500 kiedy pierwsze posiedzenie?
1
@Stinger_ Nieźle ale w trójskoku nie miałby dziś szans, kosmiczny poziom