Popitek12
Dołączył/a: czerwiec 2018
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Aferzysta
Ja się europejskich drużyn nie obawiam, Boliwia i Wenezuela
0
@okiemtypera_lucaxx95 jedynie 3 to prawda
0
@TaleOfUs tak ale innych sportowców trochę bardziej lubię
0
@mekston a kto jest najlepszym? bo nie wiem
0
Euro zaczyna się we wtorek, póki co to taka rozgrzewka
0
Transfer w piłce nożnej, sytuacja w której zawodnik zmienia klub
2
https://x.com/TheEuropeanLad/status/1800946134640218540
Na starość trochę mu odwaliło...
2
@barcelonaLM Paragwaj to ja nie znam. Może @AFA coś o nich wie
1
Ten moment kiedy 5 lat temu kończyłeś gimnazjum, a dzisiaj twoja koleżanka z klasy bierze ślub i jesteś zaproszony jako gość i niby wszystko spoko, można spotkać starych znajomych, ale wiesz że nie powinieneś być na tym ślubie w roli gościa.
1
@mekston Ivan był najlepszym chorwackim piłkarzem na mundialu, Rakieta szacuneczek
0
@mekston Modric zabrał złotą piłkę
2
@mekston ale o czym my tu Mekston gadamy. Na euro pokonasz Niemcy i Francja w jednym turnieju i możesz nawet w finale nie zagrać... A tam możesz przegrać z Arabia Saudyjska i wygrać
1
To jest euro proszę państwa, tu możesz pokonać Niemcy i Francję w jednym turnieju i nie zagrać nawet w finale. Wiadomo o co chodzi
3
@Jakchcesz tak się akurat nie da
2
Czego najbardziej nie lubisz w jeździe samochodem? Ja cofania do tyłu na parkingu przy Lidlu
1
@Faro ja od nich jestem już lepszy
0
Będzie trzeba ich pokonać....
2
@Kessie @mekston nie wiem co robić
1
We're in this together.. hear our hearts beat together.
3
@sen Sushi z ananasem
1
@BorzyKrzys moje suki są gorące jak Arizona
6
Miłego Euro wszystkim :)
0
@zodiak_10 camera wowo
2
Top 3 piłkarzy Euro? Ja Cristiano, Iniesta i Platini.
3
@FcPortoFan1999 ja mam na telefonie kilka modelek dziennie
2
Kiedy napisałeś do tej cichej, spokojnej dziewczyny, ale twoja wiadomość trafiła na grupę z jej koleżankami.
0
@mekston Copa America to królestwo i jestestwo Vargasa
0
@FanBarcYxD Chile powołało jednak tego Vargasa?
0
@Messibestplayerintheworld tam to już tylko zabawa będzie :)
0
Ostatni taniec goata.