0

@Encore Sinnerowcy w płacz

1

@barcelonaLM z kim ten goacik biedny gra, tylko Bruno się nadaje i Pepe bo to legenda.

0

Reprezentacja Polski. Tak czy nie?

0

Z tymi ogórkami 8 lat temu wygrał euro. Gdzie Rui Patricio?

2

@AFA zawsze śmieszył mnie ten turniej

0

@Encore Bardzo dobrze. Oby Bernardo nie przeszkadzał za bardzo

1

@QQL5 Bale już nie gra.

1

@Barcasub I nawet kiedy będę sam. nie zmienię się, to nie mój świat. Przede mną droga, którą znam, którą ja..

1

@MesQueUnClub96 Proszę się nie kłócić bo zaraz wezwę. Pana na E

1

Nie było w historii polskiego YouTuba lepszego kanału niż prime Friza, po wyjeździe do Stanów i dalej to już nie to samo

2

@MesQueUnClub96 Piękny to był turniej, przystojny Włoch wygrał z pomocą Federera

3

And when I'm back in Chicago I feel it

3

@AFA no jest info że możesz się odwołać i podajesz każdego kto z tobą współpracował. Ja to tyle o Mekstonie tam napisałem
@mekston

0

@P33ck @mekston o co chodzi? Nie umiem włoskiego

1

@macio_944 Portugalia, tylko oby bez Bernardo, kiedyś go nie było i wygrywali.

1

@FcPortoFan1999 ja wolę Portugalię

1

@macio_944 Ja to bardziej czekam chyba na inną reprezentację..

0

@MesQueUnClub96 każdy kto ma pieniądze tak robi

1

Zyzz. Tak czy nie? Jak dla mnie jeden z idoli

1

@MichuZ44 a tam Max, niestety Sainz w tym roku bierze wszystko. Znaczy lubię go ale..

1

Za rok o tej porze Cristiano będzie bliżej 60 niż 20. Smutne trochę

6

Czemu o której godzinie bym nie był, zawsze na siłowni są te same osoby? Rozumiem kobiety, które czekają aż się pojawię, ale inni?

10

@TR3YWAY Nie. Nagroda dla Popitka - tak

0

Ogórkowa liga. Tak czy nie?

0

Jaki jest najlepszy antagonista w historii gier?

1

@Herato Upokorzony przez Cristiano Ronaldo Zerom Boateng

0

Sushi. Tak czy nie?

0

@barcelonaLM najlepszy jest Djokovic

0

21 wiek vs 19 wiek. Który wiek lepszy?

0

@NeroTFP1 Bo to fejm. @Arden oczywiście że mój idol to Cr

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?