Popitek12
Dołączył/a: czerwiec 2018
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@mekston Moi goatowie plus Alcaraz tak będzie wyglądał tenis. Bez Serbów i Włochów
0
@Encore Alcaraz jest dobry, ale ja już trenuję na Wimbledona
0
Spór Lidl vs Biedronka jest równie prosty jak spór Cristiano vs Messi. W obu przypadkach zwycięzca jest jeden, ale fani drugiego wymyślają jakieś głupie argumenty
3
Lubi tu ktoś jeszcze oprócz mnie panią Sakkari?
1
@mekston niech powtarzają mecz, choć w sumie dobrze że Bruno wygrał bo on pomaga goatowi
0
@Encore Ja jestem teraz największym fanem Alcaraz na Rambli
0
Oby władze zrozumiały że trzeba stawiać na Olka a nie na innych
0
Jaki były, dobry piłkarz ma mało do powiedzenia w trenerce?
1
@Popitek12 Ja od siebie dodam Bruno. Nie lubię go, ale jedyny w kadrze stara się pomagać liderowi, gdy jego kolega z premier league przeszkadza na boisku
0
Kto jest najmniej przereklamowany piłkarz?
0
Zniszczoł i Marusiak vs Kraft i Stoch.
0
Znowu go przekręcili
1
Corner taken quickly. Tak czy nie?
0
@mekston Powoli staje się chyba największym fanem Alcatraza na Rambli, mimo że nie jest w moich goatach, to przynajmniej wierzę że Average playera będzie pokonywał, a wy Ramblowicze wstyd.!
1
@P33ck Falcao dobry piłkarzy chyba
0
Ale top 3 w tenisisowych rankingach jest słabe. No jeszcze Alcaraz coś tam potrafi, ale jego rywale..
0
@agaFCB Alcaraz lepszy od overrateda
0
Sinner average player
0
@Popitek12 Ja od siebie dodam Bernardo. W klubie go ratują koledzy, a w reprezentacji tylko przeszkadza. @mekston
0
Kto jest najbardziej przereklamowany piłkarz w historii?
0
@mekston kontrowersyjna opinia- Al Hilal jest słabsze tylko od City i Liverpoola
0
@Szmulek En-Nesyri
0
Najbardziej przereklamowany film w historii to?
0
@mekston co znowu wygrał Cristiano
0
@MesQueUnClub96 Alcaraz lepszy
3
@mekston ja to się wtedy tak zdenerwowałem
1
Randal Kolo Muani - co sądzisz o tym piłkarzu? @mekston @AFA
0
@Rust_Cohle ja tak nie lubię tej złotej piłki
0
Cristiano Ronaldo dos Santos Aveiro. Kto z tych graczy jest najsłabszym piłkarzem?
1
@P33ck ja tam wolę Nadala. @barcelonaLM @mekston