0

@mekston Moi goatowie plus Alcaraz tak będzie wyglądał tenis. Bez Serbów i Włochów

0

@Encore Alcaraz jest dobry, ale ja już trenuję na Wimbledona

0

Spór Lidl vs Biedronka jest równie prosty jak spór Cristiano vs Messi. W obu przypadkach zwycięzca jest jeden, ale fani drugiego wymyślają jakieś głupie argumenty

3

Lubi tu ktoś jeszcze oprócz mnie panią Sakkari?

1

@mekston niech powtarzają mecz, choć w sumie dobrze że Bruno wygrał bo on pomaga goatowi

0

@Encore Ja jestem teraz największym fanem Alcaraz na Rambli

0

Oby władze zrozumiały że trzeba stawiać na Olka a nie na innych

0

Jaki były, dobry piłkarz ma mało do powiedzenia w trenerce?

1

@Popitek12 Ja od siebie dodam Bruno. Nie lubię go, ale jedyny w kadrze stara się pomagać liderowi, gdy jego kolega z premier league przeszkadza na boisku

0

Kto jest najmniej przereklamowany piłkarz?

0

Zniszczoł i Marusiak vs Kraft i Stoch.

0

Znowu go przekręcili

1

Corner taken quickly. Tak czy nie?

0

@mekston Powoli staje się chyba największym fanem Alcatraza na Rambli, mimo że nie jest w moich goatach, to przynajmniej wierzę że Average playera będzie pokonywał, a wy Ramblowicze wstyd.!

1

@P33ck Falcao dobry piłkarzy chyba

0

Ale top 3 w tenisisowych rankingach jest słabe. No jeszcze Alcaraz coś tam potrafi, ale jego rywale..

0

@agaFCB Alcaraz lepszy od overrateda

0

Sinner average player

0

@Popitek12 Ja od siebie dodam Bernardo. W klubie go ratują koledzy, a w reprezentacji tylko przeszkadza. @mekston

0

Kto jest najbardziej przereklamowany piłkarz w historii?

0

@mekston kontrowersyjna opinia- Al Hilal jest słabsze tylko od City i Liverpoola

0

@Szmulek En-Nesyri

0

Najbardziej przereklamowany film w historii to?

0

@mekston co znowu wygrał Cristiano

0

@MesQueUnClub96 Alcaraz lepszy

3

@mekston ja to się wtedy tak zdenerwowałem

1

Randal Kolo Muani - co sądzisz o tym piłkarzu? @mekston @AFA

0

@Rust_Cohle ja tak nie lubię tej złotej piłki

0

Cristiano Ronaldo dos Santos Aveiro. Kto z tych graczy jest najsłabszym piłkarzem?

1

@P33ck ja tam wolę Nadala. @barcelonaLM @mekston

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?