1

@don'T.R.I.P.e wątpię

0

Jerzy Dudek. Tak czy nie?

1

@mekston Allez les blues

1

Czemu Max taka mała przewaga.. tragiczny bolid. @mekston

1

Jacy piłkarze to najwięksi antagoniści piłki nożnej? Moim zdaniem Modric, Di Maria , Kaka, Ribery, Bernardo, Eden Hazard, Aguero, En Nesyri, Ozil, Molina, Fernando Santos.
@mekston

0

@misterio Jeszcze Stanowski

1

@mekston miał rację. Przepraszam

2

@barcanawieki tylko Portugalia, ewentualnie Argentyna żeby awantury robić

0

@mekston Ja wolę Gyokeresa, może przejdzie do Manchesteru United, a potem. Do Barcelony , a potem Juventus i znowu Manchester

0

@TheNekro94 w sumie to nie wiadomo. Lance sam twierdzi że potrafił brać tak żeby nie wykazało na kontrolach, ale są duże podejrzenia że UCI wiedziało dobrze co się działo. zresztą Lance walczył z każdym kto próbował mu coś udowodnić

1

@Kessie Ja słucham tylko Hamiltona

5

Jeśli chodzi o doping to zawsze największą ikoną będzie dla mnie Lance Armstrong. Gość uprawiał jeden z najbardziej kontrolowanych sportów na świecie, wszyscy jego główni rywale wpadali a on był nietykalny, Corleone sportu. Niestety jeden z jego zazdrosnych małych kolegów z ekipy zaczął sypać

2

@Forsyth na koksie 130 na klatę w styczniu. Teraz zszedłem i nie dałem rady 80 na 3 razy, kobieta musiała mnie ratować

2

@aldewir Ja też.

0

@MesQueUnClub96 Marusiak powinien startować jutro za tych slabiakow. W niedzielę ale jutro też w sumie

1

@NeroTFP1 @AFA @mekston czy to ekipa którą Cristiano i jego kolega we dwóch pokonali?

1

@MesQueUnClub96 Messi grał w Barcelonie

1

Jakich piłkarzy nigdy nie grających w Barcelonie lubisz? Ja Rui Patricio, Pepe, Leao, Garnacho, Bruno, Coentrao, Nani, Macrelo.

0

@MESSIah16 Jak ja szanuję pana działalność na tej stronie. Pan jest jeden z większych dyksretnych wiadomo kogo

1

@Michael24 wszystko poszło na koszulkę Ale Nassr

2

@AFA Tylko ten Bernardo mnie tak denerwuje

1

Lizbona czy Buenos Aires, które miasto lepsze?

1

@Kidd 1. Verstappen 2. Verstappen 3. Ferrari 4. Sainz
5. Sainz Leclerc Verstappen
1. Max
2. Leclerc
3. Russell
4. Alonso
5. Gasly
6. Hulkenberg
7. Bottas
8. Tsunoda
9. Albon xd
10. Piastri

3

@Kidd Mekston oszust zamiast typować przed Popitkiem by mógł skopiować jego typy to po nim typuje

0

@DonMatteo901 @mekston co to ma być..

0

@Kratos1990 będzie lepsze od Cuszimy czy nie?

0

@MESSIah16 W końcu władza robi coś dla mnie

1

@Kratos1990 ogólnie grałem w każdego z nich w kolejności 18, 3 i Ragnarok. Jednak jestem w stanie zrozumieć że komuś kto zaczynał od starych gowów mogą się nie podobać dwa nowe, bo te gry są całkowicie inne niż poprzednicy. Aczkolwiek jak dla mnie zarówno Ragnarok jaka i 18 świetne gry

1

Amerykański sen. Tak czy nie?

1

God of War 2018 vs God of War Ragnarok, która z tych gier jest lepsza?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?