Popitek12
Dołączył/a: czerwiec 2018
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Amerykański sen. Tak czy nie?
1
God of War 2018 vs God of War Ragnarok, która z tych gier jest lepsza?
1
@barcelonaLM i to bez lidera
0
@mekston nie lubię ale w odróżnieniu od Bernardo nie przeszkadza Cristiano
1
@mekston w końcu doceniłeś mojego ulubieńca
2
Zaczynam się obawiać że Polska zmiecie Portugalię.
1
@P33ck Nie lubię ich za to kogo w finale pokonali
0
@Popitek12 @VegetaPolska @DonCarletto wiecie coś na ten temat ?
0
@Azi to kobieta?
1
@macio_944 Ja też próbowałem
2
Przynajmniej Polacy próbują a to już jest sukces
0
@mekston czemu akurat te reprezentacje? Tylko Austria brała udział w rozbiorach
0
Może Polska wygra, a może Estonia
1
@MesQueUnClub96 ogólnie oni nie są zbyt ważni
5
Cristiano Ronaldo jest najlepszym piłkarzem w historii. @mekston @AFA
2
Lewis Hamilton jest najlepszym kierowcą w historii f1. @mekston @Kessie
0
@Culer9002 ja nie zaczynam tylko kończę
0
@P33ck ja dzisiaj ogólnie fakty przedstawiam. Później napiszę kto jest goatem f1 a na koniec kto piłki nożnej
2
Novak Djokovic jest najlepszym tenisistą w historii. @mekston @Encore @barcelonaLM
3
@Arden Matko chłop lepszy od swojego idola
2
@Encore Zaraz zleci się opcja Serbska i zacznie awanturę, trzeba uważać
0
@FcPortoFan1999 tych 3 pierwszych nie potrafi grać, zwłaszcza Ci po środku
2
@barcelonaLM a mówią że Sinnery lepsze
0
Young Igi vs Young Multi, który robi lepsza muzyka?
1
@MesQueUnClub96 Wygrał bitwę, Hubcio wygrał wojnę
1
@VegetaPolska Mnie to denerwuję że przeciwnikowi goata tyle Angel napomagał
1
Di Maria. Tak czy nie? Jak dla mnie zdecydowanie nie. @mekston @AFA
1
@Barcasub problem w tym że jak zaczną kontrowersyjne tematy poruszać to wylatuję, a muszę zostać by Mekstona o tenisie masakrować.
0
Dziewczyna: ciągle tylko tego goata oglądasz, jeszcze raz będziesz oglądał to z nami koniec
Ja zapłakany wpisując Noodle hair Ronaldo best skills
0
@FcPortoFan1999 Ja też, będę miał już świadomość że mój idol zrobił co miał. Ewentualnie wrócę do oglądania piłki przy okazji mundialu jeśli będzie mu się chciało grać