Popitek12
Dołączył/a: czerwiec 2018
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ale że Hubert włączył tryb goata
0
Kto jest obecnie goatem w kobiecym tenisie? @mekston
1
@Kgorecki2500 W realu to przecież Superman by w 3 sekundy spuścił wiadomo co Brucowi
1
@mekston ja za goatów mam tylko aktywnych tenisistów
3
Gdyby Nadal i Federer obrali inną drogę zawodową w swoim życiu, to Djokovic dalej nie byłby goatem
0
@mekston z 10 może trochę więcej
0
@mekston to nie goat, ale Serb w super formie nie jest
0
@FcPortoFan1999 jeszcze mam Zvereva Meda Hubcia Mainaura
0
@mekston akurat że Argentyniec odpadnie to wiedziałem, oprócz JMdP są słabi
0
Kolejny z moich goatów odpadł, ale może Francuz porobi Serba @mekston
2
@gumaz Nadal jest po za konkurencją
0
Ten Etcheverry to jednak nie to
0
Po co ten Francuz się stara? Shelton przynajmniej ma szansę z Serbem
0
@mekston spokojnie z Sinneren
0
Carlos Alcaraz tak czy nie? @mekston @MesQueUnClub96 @agaFCB
0
@gumaz Popitek12
0
Czarny chleb i czarna kawa - tak czy nie?
2
Ten moment gdy okazało się, że dziewczyna, w której jesteś zakochany jest w team Messi lepszy od Ronaldo...
0
@Colon Shelton z twoich goatów daleko zajdzie w tym turnieju
0
@tbas ładny opis Tsisipasa
0
Matko jeszcze Med słabo gra, czy dwóch z trzech moich goatów odpadnie? @mekston
1
Hubcio jak serw bota zniszczył w drugim secie
0
@mekston Młody goat się prawie wybronił
0
Nie lubię tych serwisowych botów, biedny Hubcio
0
@mekston ma chłopak talent
0
@shinthps ja w 6 klasie podstawówki nie umiałem.
1
@Rewolucja123 byłem na pierwszym roku psychologii ale mnie wyrzucili bo się nie uczyłem
0
Ależ forma Hubcia, Serbska nacja już załatwia sobie bilety powrotne.
1
@Popitek12 Holger
0
Dla mnie goatem jest Rune