0

@FcPortoFan1999 Voices in the air. I hear em loud and clear. Telling me to listen. Whispers in my ear, nothing can compare. I just wanna listen

1

@Luciano99 Romper lepszu

1

Synu, ja Ci dobrze radzę. Synu, ja Cię poprowadzę przez życie dobrymi radami

0

@FcPortoFan1999 Jedyny finish jaki zrobi to finish his story.

0

Hubert Hurkacz will finish the story :) ale będzie meczyk z Sinnerem

0

Jaki jest najlepszy sposób na jednodniowego bana? Da się tak w ogóle?

0

Z jednej strony Hurkacz musi wygrać by pokazać że jest tym kim jest. Z drugiej strony Med musi wygrać by pokazać, że wciąż potrafi grać na hardzie

0

@mekston Sinner wykończy Serbów, Hubcio wykończy grzeszników

0

@agaFCB Hubcio goat

1

@MesQueUnClub96 ja nwm jeszcze bo niby wszystko zaliczone a muszę jechać specjalnie do dziekanata, ale pewnie ta

0

Rubljatow nie wygra, on nie potrafi grać, Sinner...

0

@zadafcb jak myślisz Gunta czy Punk kto wygra dr?

0

@FcPortoFan1999 za 17 dni mój ślub zapraszam

2

Oby jutro Noskova szybko wygrała, ale jak jej rywalka szybko wygra to też ok

0

@mekston Mistrzu Mekston, które miejsce będzie po wygraniu całego turnieju?

0

@mekston Argentolca wiedziałem, że pokona.

1

@FcPortoFan1999 szkoda komentować, dobrze że w półfinale odpadnie

2

Jeśli Sinner nie uratuje tenisa to moich 3 goatów albo goat pani Agi będą zmuszeni to zrobić. Ale Novak jest w średniej formie, nie ma co się bać. @mekston

6

@AFA90 Ja wierzę że mniejszość Portugalska kiedyś przejmie władzę na rambli

0

@barcelonaLM Nadal i Federer byli w dobrej formie w 2017 to już ni ma tak łatwo

0

Jaka drużyna najbardziej korzysta na wprowadzeniu systemu VAR?

5

@mekston Mekston jak zwykle czujny i dobrze, będzie czym się chwalić na randce.

2

@agaFCB 4 dni młodszy raptem od twojego goata jestem :(

6

@MesQueUnClub96 ale będzie once in a lifetime mecz Hubcia z Medem

4

Macie jakieś pomysły jak napisać do dziewczyny ze studiów? Nigdy z nią nie rozmawiałem, ale podczas wykładów czasem się patrzę na nią.

1

Jaki był was najdłuższy kontakt z dziewczyną przed 21 urodzinami. Mój rekord to jak w podstawówce pani przesadziła taką panią bo zbyt dużo rozmawiała na lekcji z kolegą, a tylko ja siedziałem sam to musiała siedzieć ze mną. Miesiąc razem siedzieliśmy, ale ani razu się do niej nie odezwałem.

0

@Kgorecki2500 Palikot robi najlepiej.

0

@mekston Przecież Friz(oprócz Serbów) to tam najsłabszy jest i powinien za niego Nadal grać.

1

@barcelonaLM jak się gra z Ruudami i Grekami to nic dziwnego, w meczach z Nadalem już taki cwany nie jest

1

Randka z Popitek12 - tak czy nie?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?