Popitek12
Dołączył/a: czerwiec 2018
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FcPortoFan1999 Voices in the air. I hear em loud and clear. Telling me to listen. Whispers in my ear, nothing can compare. I just wanna listen
1
@Luciano99 Romper lepszu
1
Synu, ja Ci dobrze radzę. Synu, ja Cię poprowadzę przez życie dobrymi radami
0
@FcPortoFan1999 Jedyny finish jaki zrobi to finish his story.
0
Hubert Hurkacz will finish the story :) ale będzie meczyk z Sinnerem
0
Jaki jest najlepszy sposób na jednodniowego bana? Da się tak w ogóle?
0
Z jednej strony Hurkacz musi wygrać by pokazać że jest tym kim jest. Z drugiej strony Med musi wygrać by pokazać, że wciąż potrafi grać na hardzie
0
@mekston Sinner wykończy Serbów, Hubcio wykończy grzeszników
0
@agaFCB Hubcio goat
1
@MesQueUnClub96 ja nwm jeszcze bo niby wszystko zaliczone a muszę jechać specjalnie do dziekanata, ale pewnie ta
0
Rubljatow nie wygra, on nie potrafi grać, Sinner...
0
@zadafcb jak myślisz Gunta czy Punk kto wygra dr?
0
@FcPortoFan1999 za 17 dni mój ślub zapraszam
2
Oby jutro Noskova szybko wygrała, ale jak jej rywalka szybko wygra to też ok
0
@mekston Mistrzu Mekston, które miejsce będzie po wygraniu całego turnieju?
0
@mekston Argentolca wiedziałem, że pokona.
1
@FcPortoFan1999 szkoda komentować, dobrze że w półfinale odpadnie
2
Jeśli Sinner nie uratuje tenisa to moich 3 goatów albo goat pani Agi będą zmuszeni to zrobić. Ale Novak jest w średniej formie, nie ma co się bać. @mekston
6
@AFA90 Ja wierzę że mniejszość Portugalska kiedyś przejmie władzę na rambli
0
@barcelonaLM Nadal i Federer byli w dobrej formie w 2017 to już ni ma tak łatwo
0
Jaka drużyna najbardziej korzysta na wprowadzeniu systemu VAR?
5
@mekston Mekston jak zwykle czujny i dobrze, będzie czym się chwalić na randce.
2
@agaFCB 4 dni młodszy raptem od twojego goata jestem :(
6
@MesQueUnClub96 ale będzie once in a lifetime mecz Hubcia z Medem
4
Macie jakieś pomysły jak napisać do dziewczyny ze studiów? Nigdy z nią nie rozmawiałem, ale podczas wykładów czasem się patrzę na nią.
1
Jaki był was najdłuższy kontakt z dziewczyną przed 21 urodzinami. Mój rekord to jak w podstawówce pani przesadziła taką panią bo zbyt dużo rozmawiała na lekcji z kolegą, a tylko ja siedziałem sam to musiała siedzieć ze mną. Miesiąc razem siedzieliśmy, ale ani razu się do niej nie odezwałem.
0
@Kgorecki2500 Palikot robi najlepiej.
0
@mekston Przecież Friz(oprócz Serbów) to tam najsłabszy jest i powinien za niego Nadal grać.
1
@barcelonaLM jak się gra z Ruudami i Grekami to nic dziwnego, w meczach z Nadalem już taki cwany nie jest
1
Randka z Popitek12 - tak czy nie?