1

Hazard tak czy nie?

1

@MesQueUnClub96 No jak grał na Nadala który miał problem z kontuzją to nie ma co się dziwić. Ważniejsza ciekawostka jest taka że h2h w szlemach jest na korzyść Nadala. @mekston

1

@Sunxy Źle, już prawię zmasakrowałem @mekston ale jednak nie dałem rady

0

Zastanawiacie się czasem czy może jednak Mourinho miał rację?

0

@MesQueUnClub96 będzie na french Open passing the torch. Uczeń Hubert vs Mistrz Nadal

1

WOŚP tak czy nie?

0

@FcPortoFan1999 w Rotterdamie rozwali wszystko i wszystkich. A potem finał FO z Nadalek

0

@FcPortoFan1999 Hubert go tak wykończył

3

@HighestInTheRoom Trochę tak

0

Czy brak posiadania dziewczyn to wstyd dla mężczyzny?

1

Matko najpierw Rhodes a teraz jeszcze Med przegrywa, ale słaby dzień ,:(

1

@agaFCB ja bym se obejrzał takiego finała FO mistrz vs uczeń. Nadal vs Hurkacz

0

@Stinger_ on to niech się przestanie wygłupiać i niech idzie do skoków, z ciekawości do jego osoby pewnie bym wrócił do oglądania skoków

0

@FcPortoFan1999 Med powinien wygrać

0

@barcelonaLM dla Greka z jego umiejętnościami finał to i tak sukces

0

@ArterkHD no to jak Punk nie umi to można zrobić jakiegoś Gunthera czy nawet Zayns

1

No i tak jak pisałem trzech najlepszych graczy turnieju. Hubcio Zverev i Med, ale nie wiem czy Hubcio nie był troszkę lepszy od Meda. Znowu miałem rację @mekston

0

Cm punk, Cm punk, Cm punk, tak, tak, tak. Stardust nie, nie, nie

0

Romka powinna zdetronizować tylko jedna osoba - młody Steiner

0

No to na Wrestlemanii and still

0

Kurna Stardust...

0

Moja biedna Guncio, oby Punk

0

@ArterkHD Może i za rok stracić, bo wtedy uda mu się przebić długość reigna Hogana.

0

@ArterkHD Ale to musiało tak być. RR to zbyt mała gala by Roman tracił tak historyczny reign, straci albo na jakiejś WMce albo jak Szejkowie zapłacą żeby stracił u nich. Jedynie nie wiem po co tam był Solo.

3

Acknowledge your tribal chief.

0

@ArterkHD Chciałbym, ale tak nie można

1

@zadafcb Zasłużyła za kierowanie kobiecej dywizji w trakcie pandemki

0

Ale Hunter sobie Forbidden Doora otworzył. Fajnie jakby jakiś Moose był w męskim rr

1

@AFA A ja w swojej mniejszości portugalskiej muszę być prześladowany. :(

2

@HighestInTheRoom Co to za sekta?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?