Popitek12
Dołączył/a: czerwiec 2018
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Hazard tak czy nie?
1
@MesQueUnClub96 No jak grał na Nadala który miał problem z kontuzją to nie ma co się dziwić. Ważniejsza ciekawostka jest taka że h2h w szlemach jest na korzyść Nadala. @mekston
1
@Sunxy Źle, już prawię zmasakrowałem @mekston ale jednak nie dałem rady
0
Zastanawiacie się czasem czy może jednak Mourinho miał rację?
0
@MesQueUnClub96 będzie na french Open passing the torch. Uczeń Hubert vs Mistrz Nadal
1
WOŚP tak czy nie?
0
@FcPortoFan1999 w Rotterdamie rozwali wszystko i wszystkich. A potem finał FO z Nadalek
0
@FcPortoFan1999 Hubert go tak wykończył
3
@HighestInTheRoom Trochę tak
0
Czy brak posiadania dziewczyn to wstyd dla mężczyzny?
1
Matko najpierw Rhodes a teraz jeszcze Med przegrywa, ale słaby dzień ,:(
1
@agaFCB ja bym se obejrzał takiego finała FO mistrz vs uczeń. Nadal vs Hurkacz
0
@Stinger_ on to niech się przestanie wygłupiać i niech idzie do skoków, z ciekawości do jego osoby pewnie bym wrócił do oglądania skoków
0
@FcPortoFan1999 Med powinien wygrać
0
@barcelonaLM dla Greka z jego umiejętnościami finał to i tak sukces
0
@ArterkHD no to jak Punk nie umi to można zrobić jakiegoś Gunthera czy nawet Zayns
1
No i tak jak pisałem trzech najlepszych graczy turnieju. Hubcio Zverev i Med, ale nie wiem czy Hubcio nie był troszkę lepszy od Meda. Znowu miałem rację @mekston
0
Cm punk, Cm punk, Cm punk, tak, tak, tak. Stardust nie, nie, nie
0
Romka powinna zdetronizować tylko jedna osoba - młody Steiner
0
No to na Wrestlemanii and still
0
Kurna Stardust...
0
Moja biedna Guncio, oby Punk
0
@ArterkHD Może i za rok stracić, bo wtedy uda mu się przebić długość reigna Hogana.
0
@ArterkHD Ale to musiało tak być. RR to zbyt mała gala by Roman tracił tak historyczny reign, straci albo na jakiejś WMce albo jak Szejkowie zapłacą żeby stracił u nich. Jedynie nie wiem po co tam był Solo.
3
Acknowledge your tribal chief.
0
@ArterkHD Chciałbym, ale tak nie można
1
@zadafcb Zasłużyła za kierowanie kobiecej dywizji w trakcie pandemki
0
Ale Hunter sobie Forbidden Doora otworzył. Fajnie jakby jakiś Moose był w męskim rr
1
@AFA A ja w swojej mniejszości portugalskiej muszę być prześladowany. :(
2
@HighestInTheRoom Co to za sekta?