1

@FcPortoFan1999 ta trójka, Rune, Nadal, Monfils, De Minaur, Shelton, Kaczka, Kyrgioos

0

@FcPortoFan1999 Rublow jak zwykle ćwierćfinał, Grek jak przejdzie pierwszą rundę będzie sukces

0

@agaFCB półfinały French Open będą Zverev vs Nadal i Hurkacz vs Alcaraz

0

@mekston pojedynek goatów to wiado o że w 3 się nie skończy. Ja dalej uważam że Zverev Medvedev i Hurkacz to trzech najmocniejszych tu graczy, z tym że Hubcio trochę mocniejszy od Meda

0

@DonCarletto Alonso

0

@DonCarletto z całym szacunkiem Anczeloti ale Xavi nie wygra ligi przeciwko Bayernowi

6

Może Klopp na zmianę z Mourinho na trenerkę, jeden mecz jeden, drugi mecz drugi

0

@mekston nie, ale szacun za to co zrobił

1

@mekston ja już pisałem Xavi Phinha i Ferran albo Lewy out. Mbappe Rodri Davies Lautaro Saka tak klopp tak

0

Tak jak pisałem klopp tak

0

Zverev to goat i tyle w temacie

0

@mekston już myślałem że Pan Mekston się pyta czy Sinner to najlepszy tenisista w historii

4

Król popicio12 od początku pisał że Serby nie potrafią grać. Acknowledge me @mekston

1

Xavi out, Lewandowski/Ferran out Raphinha out. Klopp tak Lautaro tak Rodri tak Saka tak Davies tak Mbappe tak. @mekston

0

0

A może @Barcanajlepszyteam @MesQueUnClub96 i @mekston rację mają że Serby są goatami

0

@zadafcb Biedny Vincio na starość musi się użerać

1

@fcbarcafan19 nie ale no wiadomo beka musiała się kręcić

3

@TR3YWAY wolę bulic hajs na karnet niż na gadacza

2

Uważacie, że powinienem wrócić na psychologię? Poszedłby tu ktoś mnie w razie problemu?

2

@DonCarletto jak kiedyś zaprosiłem kobietę do tańca na studniówce to nie miałem życia w szkole

3

@MesQueUnClub96 nie zbyt interesuje mnie kto przegra w finale

1

@mekston Ja tam mam do twojej osoby ogromny szacunek Mekston, jesteś legendą, ale szkoda że od zdobycia złotej pilki stałeś się pro serbski. Ale i tak szacunek

0

@mekston Co ty robisz Mekston

1

Mimo wszystko Zverev jeśli chodzi o zwycięstwo w całym turnieju. @mekston

0

@agaFCB Hurkacz robi ją do zera

1

Nie lubię Saby, ale gdyby nie psychika Zvereva to miałaby więcej szlemów na koncie

0

@mekston goatem że najlepiej gra, wg moich kryteriów goaci to Sakkari Magda Osorio i chyba tyle

0

Maciek i Mariusz trzymajcie się

0

Mało śledzę kobiecego tenisa, ale chyba Saba niestety jest tam goatem @mekston

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?