Popitek12
Dołączył/a: czerwiec 2018
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
No do grudnia i tyle, Nasz starszy, bardziej doświadczony kolega miał rację
0
@agaFCB do Grudnia!
0
Spokojnie, Xavi wyciągnie wnioski z tej porażki
0
@mekston albo jakby był kibic Nadala i pisał że Serby wygrają Australian Open, zawiodłem się panie Mekston
1
@jaras121 Lubię bardzo trolle z wiedźmina
0
Co sądzicie o kibicach Barcelony, których to ulubionym klubem jest Real Madryt?
2
Girona do grudnia
1
@MesQueUnClub96 rok temu mecz roku z Carlitosem, w tym roku mecz roku z Medem jest ciekawie
0
Czy pokonanie mistrza UFC, który ma złamaną nogę i rękę to sukces? @Barcanajlepszyteam
1
@barcelonaLM Djoko tylko na hardzie umi grać i nawet tam nie jest najlepszy, trochę śmiesznie
1
@mekston matko zaraz cała Rambla pro Serbska będzie, co wy ludzi robicie. @agaFCB
0
@Barcanajlepszyteam Zobaczymy czy będzie taki cwany jak będzie sparing z Rafciem na French Open :)
0
@barcelonaLM Serb out Hurkacz in, gdyby nie trudna drabinka Hubcio zagrałby w finale
0
@Safrani i bardzo dobrze
1
Co sądzicie o dziewczynach, które mimo że mają chłopaka dalej utrzymują kontakt ze swoim byłym?
2
Zverev gdyby nie był Zverevem to miałby na koniec z 5 szlemów @mekston
3
Zverev z trójki on, Med, Grek(choć ten to przy nich jest jak Serb przy Nadalu i Roverze) zawsze był największym talentem, gdyby tylko nie był sobą to osiągnął by znacznie więcej. @mekston
0
@AmigoBlancos Mimo wszystko Zverev, zawsze był jednak większym talentem od Meda, z drugiej strony twarde korty to królestwo Meda, ale wciąż Sasza
0
@MESSIah16 najważniejsze, że ktoś z tej dwójki wygra
0
@Encore gdyby się dało to finał byłby Zverev Med i Hubcio, niestety trzech to za dużo
1
Zverev i Medvedev - to ich boi się Djokovic
1
Kto by wygrał w starciu Ninja vs Wiedźma?
2
@barcelonaLM Finał French Open z mistrzem Nadalem?
0
@budel17 @mekston był kiedyś obiektywny, ale po zdobyciu złotej piłki zaczął pozytywnie pisać czasem o Serbach
1
Smutne trochę, Hurkacz toczy wojnę z Medem, a Serb dostaję łatwych rywali i jest w półfinale, dostanie szybkie 3-0 i tyle
2
Zawsze jest nadzieja, że Serb przestraszy się Sinnera i organizatorzy w jego miejsce przywrócą Hubcia
2
Ech oby nie przegrał meczu stulecia z Medem tak jak przegrał mecz roku z Alcarazem
1
@FcPortoFan1999 a French Open wielki finał Hurkacz VS Nadal uczeń vs mistrz
0
@FCB_dimiC Dzień wolny na studiach to można
2
Dwie ikony tenisa w swoim prime, ale mecz.