Popitek12
Dołączył/a: czerwiec 2018
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@barcelonaLM Nadal najlepszy
0
Oby Romek nigdy nie stracił swojego pasa. On powinien być już mistrzem na zawsze skoro jest drugi pas. problem taki że Seth też nie powinien być bookowany jak Cena 2006
0
@lucas/catalan Balor odkąd zakończył feud z Rollinsem to tak tragicznie jest prowadzony, chłop niedawno walczył z Priestem o liderowanie, a teraz strasznie w jego cieniu
0
@lucas/catalan u kobiet Bayley/Becky ale raczej Bayley ale boję się że Hunter będzie na siłę chciał super Biance robić. U chłopców Punk albo Gunther, zwłaszcza że ten drugi pewnie nie dostanie z walki z Lesnarem po ostatnich wydarzeniach, ale raczej Punk
1
@mekston No, że dużo może się wydarzyć po 60 minucie i trza grać do końca bo jak nie będzie źle i miałem rację :)
0
Mats wracaj :( ...
1
@mekston I told you. Znowu miałem rację. znowu
1
@mekston Trzeba grać do końca Mekston
1
Morgenstern może wróci do skoków fajnie by było
0
@Popitek12 Finał French Open Rafcio vs Hurkacio Mistrz vs Uczeń - może to coś zmieni
2
@FcPortoFan1999 Biedny Hubcio musi walczyć nie tylko z rywalami, ale tez z systemem
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Najlepsza partia na literę P w Polsce to prawo i sprawiedliwość. Opinia? @mekston @Comentateiro @Kgorecki2500 @michal26 i inni polityczni wyjadacze.
0
@HighestInTheRoom Kontrola Jakości niezdana?
2
@FcPortoFan1999 Witam Portowca z Porto
0
@mekston nie trać wiary Mekston ja straciłem i whisky sobie kupiłem @FcPortoFan1999
1
Efekt cocktail party - przykładem tego zjawiska jest sytuacja w której @mekston jest na imprezie, gra głośna muzyka, jest duży hałas, nagle jednak jakiś inny użytkownik wypowiada słowo Mekston i Mekston mimo wszystkich przeciwności to słyszy.
4
@mekston ja obawiam się że on wsypał kogoś do Elementa i ten w nagrodę zgodził się żeby mu zmienić tożsamość
0
@Encore ale nie wiem, czy Hurkacz nie był troszkę lepszy
0
@mekston jest goatem na hardzie
0
@kryhaa jakbym na uczelni zagadał to jej koleżanki by mi nie dały żyć na tej uczelni
10
@agaFCB wy kobiety to nie wiem, zamiast z popitkiem do ołtarza to z innym jakimś :(
8
@Kessie robiłem kontent vegoto podobny już w 17 ale nie miałem zbyt dużego fejmu i poleciałem
9
No i odważyłem się napisać do koleżanki że studiów. Zwykle hej napisałem tak z 7 godzin temu. Odczytała, brak odpisania. Ale wstyd będzie na sesję iść, nie wiem co robić o a jest taka piękna i mądra
1
Czy dziewczyny lubią jak ich chłopak ma chłopaka?
0
Pan Przemysław nie komentuje, nie warto oglądać
1
@agaFCB Przepraszam, ale te FCB w niku mnie nie pokoi. :(
0
Czy pani @agaFCB to kibicka Bayernu?
1
Uwielbiam Meda, ale szkoda Saszy, gość gdyby nie psychika byłby top, a tak to nie wiem czy kiedykolwiek wygra szlemika.
1
Czyli Hubcio na tym turnieju był najmocniejszy, ale miał pecha w starciu z drugim najmocniejszym