0

@barcelonaLM Nadal najlepszy

0

Oby Romek nigdy nie stracił swojego pasa. On powinien być już mistrzem na zawsze skoro jest drugi pas. problem taki że Seth też nie powinien być bookowany jak Cena 2006

0

@lucas/catalan Balor odkąd zakończył feud z Rollinsem to tak tragicznie jest prowadzony, chłop niedawno walczył z Priestem o liderowanie, a teraz strasznie w jego cieniu

0

@lucas/catalan u kobiet Bayley/Becky ale raczej Bayley ale boję się że Hunter będzie na siłę chciał super Biance robić. U chłopców Punk albo Gunther, zwłaszcza że ten drugi pewnie nie dostanie z walki z Lesnarem po ostatnich wydarzeniach, ale raczej Punk

1

@mekston No, że dużo może się wydarzyć po 60 minucie i trza grać do końca bo jak nie będzie źle i miałem rację :)

0

Mats wracaj :( ...

1

@mekston I told you. Znowu miałem rację. znowu

1

@mekston Trzeba grać do końca Mekston

1

Morgenstern może wróci do skoków fajnie by było

0

@Popitek12 Finał French Open Rafcio vs Hurkacio Mistrz vs Uczeń - może to coś zmieni

2

@FcPortoFan1999 Biedny Hubcio musi walczyć nie tylko z rywalami, ale tez z systemem

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Najlepsza partia na literę P w Polsce to prawo i sprawiedliwość. Opinia? @mekston @Comentateiro @Kgorecki2500 @michal26 i inni polityczni wyjadacze.

0

@HighestInTheRoom Kontrola Jakości niezdana?

2

@FcPortoFan1999 Witam Portowca z Porto

0

@mekston nie trać wiary Mekston ja straciłem i whisky sobie kupiłem @FcPortoFan1999

1

Efekt cocktail party - przykładem tego zjawiska jest sytuacja w której @mekston jest na imprezie, gra głośna muzyka, jest duży hałas, nagle jednak jakiś inny użytkownik wypowiada słowo Mekston i Mekston mimo wszystkich przeciwności to słyszy.

4

@mekston ja obawiam się że on wsypał kogoś do Elementa i ten w nagrodę zgodził się żeby mu zmienić tożsamość

0

@Encore ale nie wiem, czy Hurkacz nie był troszkę lepszy

0

@mekston jest goatem na hardzie

0

@kryhaa jakbym na uczelni zagadał to jej koleżanki by mi nie dały żyć na tej uczelni

10

@agaFCB wy kobiety to nie wiem, zamiast z popitkiem do ołtarza to z innym jakimś :(

8

@Kessie robiłem kontent vegoto podobny już w 17 ale nie miałem zbyt dużego fejmu i poleciałem

9

No i odważyłem się napisać do koleżanki że studiów. Zwykle hej napisałem tak z 7 godzin temu. Odczytała, brak odpisania. Ale wstyd będzie na sesję iść, nie wiem co robić o a jest taka piękna i mądra

1

Czy dziewczyny lubią jak ich chłopak ma chłopaka?

0

Pan Przemysław nie komentuje, nie warto oglądać

1

@agaFCB Przepraszam, ale te FCB w niku mnie nie pokoi. :(

0

Czy pani @agaFCB to kibicka Bayernu?

1

Uwielbiam Meda, ale szkoda Saszy, gość gdyby nie psychika byłby top, a tak to nie wiem czy kiedykolwiek wygra szlemika.

1

Czyli Hubcio na tym turnieju był najmocniejszy, ale miał pecha w starciu z drugim najmocniejszym

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?