PoprostuMarek
Dołączył/a: styczeń 2012
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
"Kataloński Sport donosi, że drużyna chce porozmawiać z Gerardo Martino na ten temat". - Nie oznacza to, że tak jest.
0
Neyi nam Adresa trochę ze składu zredukował.
0
Odbiegając (pocytuję): "Reprezentant Polski - Szymon Skalski - pokonał przeciwników z blisko 30 krajów i został mistrzem świata we freestyle footballu podczas zawodów Red Bull Street Style!"; "Podczas ścisłego finału Szymon Skalski z Zarzecza (gmina Wolbrom) również okazał się niepokonany! Najpierw w półfinałach pokonał faworyta i gospodarza zawodów – Tokuda Tokaro, a w finałowym pojedynku urzekł komisję sędziowską, dowodzoną przez zawodowego piłkarza Marco Matterazzi’ego, pokonując tym samym Carlosa Iacono z Argentyny."
0
"...przyjmował piłki od Xaviego i szukał strzału w długi róg, jednak ostatecznie został zatrzymany przez defensywę Rayo." I jeszcze ten słupek.
0
A kto jest rekordzistą w obronionych karnych ogółem? Wie ktoś?
0
Chyba kasowej.
0
Puyi mistrzunio!
0
Dobrze ubrane w słowa rafkop8, z tym że ci o których Ci chodzi, raczej tego nie przeczytają. Za długie. Nie dadzą rady.
0
Ten właśnie mam.
0
No ruski kanał, innych nie ma w sumie.
0
Wam też tak SopCast muli?
0
Że ja tego nie wiedziałem... Dzięki, szacunek.
0
Gdzie Adriano?
0
0
Po co wrzucać takie ploty? Żeby je dementować później? Bezsens, w ogóle nie powinno być takich newsów, ludzie...
0
Miodzio meczyk był.
0
Leci, leci...
0
Klasa, klasa...
0
http://www.fcbarcelona.es/futbol/primer-equipo/detalle/galeria-de-imagenes/entrenamiento-18-7-2013
0
No dobre dobre, nie powiem. Wyrazy uznania. VeB.
0
Jakiś filmik?
0
Whoo-Ah!
0
Żywa legenda.
0
0
0
I on ma odchodzić...
0
No to poróba. Aczkolwiek dziękujemy Panie Eusebio.
0
http://www.fcbarcelona.es/futbol/primer-equipo/detalle/galeria-de-imagenes/viaje-a-madrid-de-los-campeones
0
Ten cały pan Bartłomiej Rabij zajebiście się wypowiedział. Naprawdę ciekawie mi się czytało.
0
"Myślę, że bardzo dobrze zastąpił Pepa Guardiolę, najlepszego trenera w historii Barçy(...)", no tutaj to też chyba trochę przesadził.