0

A czy kiedykolwiek nasze odwołania do kartek były pozytywnie rozpatrywane? Nie pamiętam kiedy ostatnio dało to jakiś skutek...

0

"...pisze Mundo Deportivo." - a skąd oni to wiedzą?

0

Jak dla mnie jedna z głównych przyczyn porażki. Bez Daniego był straszny bałagan z prawej strony...

0

Wie ktoś gdzie są jakieś zdjęcia naszych Pań? ;P Jakieś pojedyncze każdej piłkarki i w ogóle?

0

"me cago en tu puta madre", Da radę ktoś przetłumaczyć? ;P Jestem ciekawy. Oczywiście z przecinkami ;), czy coś takiego. :)

0

Nikt nie był ustawiony na krótkim słupku, właśnie. Gdyby tam ktoś stał bramka bardzo prawdopodobnie nie wpadła by. Tam zagranie Özil'a było idealne, no i trochę nasza obrona zaspała. Dużo szczęścia Krystyna miał przy tym golu.

0

Tam w skrócie HD: II połowa nie da rady pobrać, wyskakuje: Error
This server is in maintenance mode. Refresh this page in some minutes. Cały czas...

0

Należą się najszczersze podziękowania dla redakcji. Wykonaliście dzisiaj kawał roboty ;P. Brameczki HD, skróty, cały mecz, wideo z Ronaldinho, zdjęcie tygodnia odświeżone, cytat i w ogóle... ;) Nie tylko pierwsza drużyna wzięła się ostro do pracy. Bravo!

0

x_barca_x, właśnie ostatnio nie widziałem tego kanału też co spowodowało obawy, że już nie będą lecieć transmisje tam i wgl, ale to właśnie na sezon powinien już być. Kanał się nazywał livefootball.ws_79509 i livefootball.ws_91871.

0

patrickmessi10, wielkie dzięki koleszko. ;)

0

messi.09, nie wiedziałem. ;P

0

Wie ktoś na jakim kanale na SopCast będzie transmisja? http://livetv.ru/pl/eventinfo/129542_dinamo_bucuresti_barcelona/ - Tu mają wpisane, że 20:15 mecz jeste i się okaże że będzie lipa. http://www.livefootballol.tv/streaming/friendly/11-08-2012-dinamo-bucharest-barcelona.html - Tutaj to samo.

0

messi.09, wciskasz ctrl+f i piszesz co chcesz znaleść z tekstu.

0

Wie ktoś na jakim kanale na SopCast będzie transmisja? http://livetv.ru/pl/eventinfo/129542_dinamo_bucuresti_barcelona/ - Tu mają wpisane, że 20:15 mecz jeste i się okaże że będzie lipa. http://www.livefootballol.tv/streaming/friendly/11-08-2012-dinamo-bucharest-barcelona.html - Tutaj to samo.

0

patrickmessi10, też bym poprosił. ;)

0

Fajnie by było jakby ktoś z Seyodu zrobił filmik z jego bramkami, najlepszymi momentami, zagraniami itd. w czasie tych czterech lat.

0

I bardzo dobrze Jordi. Ja też wole trzymać się z dala od tych z całych portali społecznościowych... Widać, że koleś kumaty i w porządku jest.

0

0

Fajnie by było jakby Víctor zagrał sobie w jakimś meczu...

0

Carles jest niezniszczalny. ;)

0

Visca el Barça, bardziej niż kiedykolwiek.

0

0

bordo-granat1, mój górnikiem ;). Visca el Barça, bardziej niż kiedykolwiek!

0

Szkoda mi go...

0

A niech se gra. Vamos.

0

Nie miejcie pretensji do Pepa. Tak jak już powiedział na konferencji po meczu gdyby wystawił inny skład pytano by dlaczego nie wystawił tego, albo tam tego. Visca el Barça!

0

Real może sobie pomarzyć o takich kibicach. Nie mają hymnu, żadnej specjalnej mozaiki też nie widziałem nigdy. Tam tylko pieniążki i pieniążki, żadnej tradycji, zero honoru. Jak byśmy mieli taki doping na każdym meczu to coś pięknego. Visca el Barça! Viva la Barcelona!
Dumni po zwycięstwie, wierni po porażce! Vamos Barça !

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?