PoprostuMarek
Dołączył/a: styczeń 2012
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A czy kiedykolwiek nasze odwołania do kartek były pozytywnie rozpatrywane? Nie pamiętam kiedy ostatnio dało to jakiś skutek...
0
"...pisze Mundo Deportivo." - a skąd oni to wiedzą?
0
Zdjęcia z treningu: http://www.fcbarcelona.es/futbol/primer-equipo/detalle/galeria-de-imagenes/entrenamiento-05-09-12
0
Jak dla mnie jedna z głównych przyczyn porażki. Bez Daniego był straszny bałagan z prawej strony...
0
Wie ktoś gdzie są jakieś zdjęcia naszych Pań? ;P Jakieś pojedyncze każdej piłkarki i w ogóle?
0
"me cago en tu puta madre", Da radę ktoś przetłumaczyć? ;P Jestem ciekawy. Oczywiście z przecinkami ;), czy coś takiego. :)
0
Nikt nie był ustawiony na krótkim słupku, właśnie. Gdyby tam ktoś stał bramka bardzo prawdopodobnie nie wpadła by. Tam zagranie Özil'a było idealne, no i trochę nasza obrona zaspała. Dużo szczęścia Krystyna miał przy tym golu.
0
Tam w skrócie HD: II połowa nie da rady pobrać, wyskakuje: Error
This server is in maintenance mode. Refresh this page in some minutes. Cały czas...
0
Należą się najszczersze podziękowania dla redakcji. Wykonaliście dzisiaj kawał roboty ;P. Brameczki HD, skróty, cały mecz, wideo z Ronaldinho, zdjęcie tygodnia odświeżone, cytat i w ogóle... ;) Nie tylko pierwsza drużyna wzięła się ostro do pracy. Bravo!
0
http://www.fcbarcelona.es/futbol/primer-equipo/detalle/galeria-de-imagenes/entrenamiento-19-8-12
0
http://www.fcbarcelona.es/futbol/primer-equipo/detalle/galeria-de-imagenes/sesion-de-fotos-para-la-uefa
0
x_barca_x, właśnie ostatnio nie widziałem tego kanału też co spowodowało obawy, że już nie będą lecieć transmisje tam i wgl, ale to właśnie na sezon powinien już być. Kanał się nazywał livefootball.ws_79509 i livefootball.ws_91871.
0
patrickmessi10, wielkie dzięki koleszko. ;)
0
messi.09, nie wiedziałem. ;P
0
Wie ktoś na jakim kanale na SopCast będzie transmisja? http://livetv.ru/pl/eventinfo/129542_dinamo_bucuresti_barcelona/ - Tu mają wpisane, że 20:15 mecz jeste i się okaże że będzie lipa. http://www.livefootballol.tv/streaming/friendly/11-08-2012-dinamo-bucharest-barcelona.html - Tutaj to samo.
0
messi.09, wciskasz ctrl+f i piszesz co chcesz znaleść z tekstu.
0
Wie ktoś na jakim kanale na SopCast będzie transmisja? http://livetv.ru/pl/eventinfo/129542_dinamo_bucuresti_barcelona/ - Tu mają wpisane, że 20:15 mecz jeste i się okaże że będzie lipa. http://www.livefootballol.tv/streaming/friendly/11-08-2012-dinamo-bucharest-barcelona.html - Tutaj to samo.
0
patrickmessi10, też bym poprosił. ;)
0
Fajnie by było jakby ktoś z Seyodu zrobił filmik z jego bramkami, najlepszymi momentami, zagraniami itd. w czasie tych czterech lat.
0
I bardzo dobrze Jordi. Ja też wole trzymać się z dala od tych z całych portali społecznościowych... Widać, że koleś kumaty i w porządku jest.
0
0
Fajnie by było jakby Víctor zagrał sobie w jakimś meczu...
0
Carles jest niezniszczalny. ;)
0
Visca el Barça, bardziej niż kiedykolwiek.
0
0
bordo-granat1, mój górnikiem ;). Visca el Barça, bardziej niż kiedykolwiek!
0
Szkoda mi go...
0
A niech se gra. Vamos.
0
Nie miejcie pretensji do Pepa. Tak jak już powiedział na konferencji po meczu gdyby wystawił inny skład pytano by dlaczego nie wystawił tego, albo tam tego. Visca el Barça!
0
Real może sobie pomarzyć o takich kibicach. Nie mają hymnu, żadnej specjalnej mozaiki też nie widziałem nigdy. Tam tylko pieniążki i pieniążki, żadnej tradycji, zero honoru. Jak byśmy mieli taki doping na każdym meczu to coś pięknego. Visca el Barça! Viva la Barcelona!
Dumni po zwycięstwie, wierni po porażce! Vamos Barça !