0

jkiebula, minusy za to, że jesteś idiotą. Idź z stąd.

0

Dobre, dobre. ;) Leo dzisiaj hat tricka łupnie... I z dwie asysty. ;P Heh, nie zaszkodziło by. xD

0

Dwunaste zdjęcie kozak. Tito i Pep najlepszy duet wszech czasów pod względem strategicznym... ;P

0

Valdes się wkurzył za tą jedenastkę i wybronił... "- Pie*dole, karny nie słuszny, wybronię go..." :) Tak wyczytałem z jego twarzy. ;P

0

Respect for Antonio Cassano! :)

0

Królewski94, idź stąd, po prostu stąd idź.

0

Dobra już mam. ;D

0

bartek_93, Ja? Ja pamiętam, ale słabo właśnie, i chciałbym sobie przypomnieć. ;)

0

Jest ktoś w stanie zapodać linka z golem Roniego? ;) (Strasznie mi się wiesza komp i ciężko się szuka). Z góry dzięki. :)

0

Może być ciekawie. ;)

0

Walczymy do końca!

0

Co znaczy "Veni, vidi, vici"?
Viva Catalunya!

0

Vamos Barça!!!

0

0

"Jeżeli Real wszystko wygra, wtedy im pogratulujemy" - I to jest klasa, to jest Barca. Real jakby znowu ligę przegrał to wątpię czy byłoby ich stać na taki gest.

0

Damy radę. VeB.

0

Hahahaha. Vamos!

0

Xaoo, co ty chłopie. Fotomontaż i to słaby. Vamos.

0

Som-hi Barça.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?