PoprostuMarek
Dołączył/a: styczeń 2012
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
jkiebula, minusy za to, że jesteś idiotą. Idź z stąd.
0
Dobre, dobre. ;) Leo dzisiaj hat tricka łupnie... I z dwie asysty. ;P Heh, nie zaszkodziło by. xD
0
Dwunaste zdjęcie kozak. Tito i Pep najlepszy duet wszech czasów pod względem strategicznym... ;P
0
Valdes się wkurzył za tą jedenastkę i wybronił... "- Pie*dole, karny nie słuszny, wybronię go..." :) Tak wyczytałem z jego twarzy. ;P
0
Respect for Antonio Cassano! :)
0
Królewski94, idź stąd, po prostu stąd idź.
0
Dobra już mam. ;D
0
bartek_93, Ja? Ja pamiętam, ale słabo właśnie, i chciałbym sobie przypomnieć. ;)
0
Jest ktoś w stanie zapodać linka z golem Roniego? ;) (Strasznie mi się wiesza komp i ciężko się szuka). Z góry dzięki. :)
0
Może być ciekawie. ;)
0
Walczymy do końca!
0
Co znaczy "Veni, vidi, vici"?
Viva Catalunya!
0
Vamos Barça!!!
0
0
"Jeżeli Real wszystko wygra, wtedy im pogratulujemy" - I to jest klasa, to jest Barca. Real jakby znowu ligę przegrał to wątpię czy byłoby ich stać na taki gest.
0
Damy radę. VeB.
0
Hahahaha. Vamos!
0
Xaoo, co ty chłopie. Fotomontaż i to słaby. Vamos.
0
Som-hi Barça.