0

duch toma joad, no trochę tak, ale wiesz... Wygraliśmy ligę.

0

Whoo-ah!

0

Przy tej pierwszej bramce też mieli multum szczęścia, także...

0

Ten odtwarzacz jest tragiczny, administracjo droga...

0

No i po co na takie info?

0

Zmotywować to go to raczej nie zmotywuje. Leo jak już wielokrotnie powtarzał w wywiadach nie patrzy na to czy może pobić jakiś rekord czy coś, po prostu stara się zagrać jak najlepiej. O jakimś osiągnięciu dowiaduje się najczęściej z mediów, przy wywiadach itd.

0

Zajebisty wywiadzik.

0

Odbiegając, widzę Olu, że praca wrze. ;) Dziękujemy.

0

Witam. Wam też się tak SopCast muli ostatnimi czasy? Od ponad trzech miesięcy nawet rosyjskie kanały słabszej jakości płynnie nie chodzą. A śmigały normalnie, nawet te ponad 3000 kbps.

0

Wam też się tak SopCast muli ostatnimi czasy? Od ponad trzech miesięcy nawet rosyjskie kanały słabszej jakości płynnie nie chodzą. A śmigały normalnie, nawet te ponad 3000 kbps.

0

Ejże Panowie i Panie, przecież to plota wyssana z palca. Nie przesadzajmy. Skąd niby by mieli mieć takie info i w ogóle. Dajmy spokój.

0

ksobi, a skąd wiesz, może coś pogra jednak. Visca el Barça!

0

Veb! Razem jesteśmy silni.

0

Pełna koncentracja i do przodu! !Visca el Barça y Visca Catalunya!

0

Zauważcie jaką koszulkę ma na sobie ten mistrzu. To zobowiązuje. Po prostu musi z siebie i ze swojego klubu robić pośmiewisko.

0

Popieram Zagorzały Fan F.C.B. Jak najbardziej trafna wypowiedź, miałem właśnie napisać coś w tym stylu. ;P
Blaugrana al vent, Un crit valent, Tenim un nom, el sap tothom:
Barça!, Barça!, Barça!

0

I co tu tera z Tello zrobić.? Wziął se na boisko wbił na 50 sec i bramke strzelił.

0

To są profesjonaliści wśród profesjonalistów. Tylko brać przykład. Barça, Estic Boig Per Tu...

0

My bijemy po prostu wszystkie rekordy jakie są. Wie ktoś może jaki jest rekord takich właśnie oficjalnych kontuzji w sezonie?

0

Tutaj też mamy: http://meczenazywo.net.pl/Barcelona-B-Racing-Santander,12261203117450.html , ale se nie mogę poradzić z tą reklamą tam co zasłania ;P. Jakby ktoś znalazł jakieś rozwiązanie to dzięki ;).

0

Szlag. Film nie działa.

0

Warto również dodać że śmigał wtedy w roli fałszywej "9". Leo regularnie, wyraźnie ustąpił mu miejsca ustawiając się centralnie na szpicy lub gdzieś na prawym bądź lewym skrzydle. (A Cesc się na tej pozycji czuje zajebiście). ;)

0

emilio196messi, stary weź zapodaj jakieś zdjęcia jak możesz, jak Ci się uda cyknąć. ;) Albo coś. ;P

0

Ma ktoś może linka do tej podniosłej chwili? ;P

0

A kiedy będą multimedia z El Clásico?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?