PoprostuMarek
Dołączył/a: styczeń 2012
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
duch toma joad, no trochę tak, ale wiesz... Wygraliśmy ligę.
0
Whoo-ah!
0
Przy tej pierwszej bramce też mieli multum szczęścia, także...
0
Ten odtwarzacz jest tragiczny, administracjo droga...
0
No i po co na takie info?
0
Zmotywować to go to raczej nie zmotywuje. Leo jak już wielokrotnie powtarzał w wywiadach nie patrzy na to czy może pobić jakiś rekord czy coś, po prostu stara się zagrać jak najlepiej. O jakimś osiągnięciu dowiaduje się najczęściej z mediów, przy wywiadach itd.
0
Zajebisty wywiadzik.
0
Odbiegając, widzę Olu, że praca wrze. ;) Dziękujemy.
0
Witam. Wam też się tak SopCast muli ostatnimi czasy? Od ponad trzech miesięcy nawet rosyjskie kanały słabszej jakości płynnie nie chodzą. A śmigały normalnie, nawet te ponad 3000 kbps.
0
Wam też się tak SopCast muli ostatnimi czasy? Od ponad trzech miesięcy nawet rosyjskie kanały słabszej jakości płynnie nie chodzą. A śmigały normalnie, nawet te ponad 3000 kbps.
0
Ejże Panowie i Panie, przecież to plota wyssana z palca. Nie przesadzajmy. Skąd niby by mieli mieć takie info i w ogóle. Dajmy spokój.
0
ksobi, a skąd wiesz, może coś pogra jednak. Visca el Barça!
0
Veb! Razem jesteśmy silni.
0
Pełna koncentracja i do przodu! !Visca el Barça y Visca Catalunya!
0
Zauważcie jaką koszulkę ma na sobie ten mistrzu. To zobowiązuje. Po prostu musi z siebie i ze swojego klubu robić pośmiewisko.
0
http://www.fcbarcelona.es/futbol/primer-equipo/detalle/galeria-de-imagenes/viaje-a-madrid-copa-del-rei-2013
0
Popieram Zagorzały Fan F.C.B. Jak najbardziej trafna wypowiedź, miałem właśnie napisać coś w tym stylu. ;P
Blaugrana al vent, Un crit valent, Tenim un nom, el sap tothom:
Barça!, Barça!, Barça!
0
http://livetv.ru/pl/eventinfo/150785_catalonia_nigeria/
0
Mecz, SopCast: http://www8.livetv.ru/webplayer.php?t=sopcast&c=139000&serv=broker.sopcast.com:3912&lang=pl&eid=150785&lid=106576&ci=5&si=1
0
I co tu tera z Tello zrobić.? Wziął se na boisko wbił na 50 sec i bramke strzelił.
0
To są profesjonaliści wśród profesjonalistów. Tylko brać przykład. Barça, Estic Boig Per Tu...
0
My bijemy po prostu wszystkie rekordy jakie są. Wie ktoś może jaki jest rekord takich właśnie oficjalnych kontuzji w sezonie?
0
Tutaj też mamy: http://meczenazywo.net.pl/Barcelona-B-Racing-Santander,12261203117450.html , ale se nie mogę poradzić z tą reklamą tam co zasłania ;P. Jakby ktoś znalazł jakieś rozwiązanie to dzięki ;).
0
Ja oglądam tutaj:
http://www8.livetv.ru/webplayer.php?t=ustream&c=99540&lang=pl&eid=146200&lid=99540&ci=10&si=1
0
Szlag. Film nie działa.
0
Warto również dodać że śmigał wtedy w roli fałszywej "9". Leo regularnie, wyraźnie ustąpił mu miejsca ustawiając się centralnie na szpicy lub gdzieś na prawym bądź lewym skrzydle. (A Cesc się na tej pozycji czuje zajebiście). ;)
0
emilio196messi, stary weź zapodaj jakieś zdjęcia jak możesz, jak Ci się uda cyknąć. ;) Albo coś. ;P
0
http://www.fcbarcelona.es/futbol/primer-equipo/detalle/galeria-de-imagenes/viaje-a-la-coruna
0
Ma ktoś może linka do tej podniosłej chwili? ;P
0
A kiedy będą multimedia z El Clásico?