0

Paryż ładnie ciśnie

1

Oby Dembele rozwalił ten śmieszny klubik z Londynu

0

To są królewscy pajace

0

Puchar jest nasz! Ten puchar do Barcy należy! Nie damy, nikomu, nie damy nikomu ten puchar do Barcy należy!!

3

Kounde jesteś Bogiem!!!

1

Będzie dzisiaj dupcenie realu

3

Dobra można wyłączać

0

Czy to jest Barcy najlepszy mecz sezonu w oddanych strzałach i najgorszy w niewykorzystanych?

6

Notatnik płonie na czerwono, zaraz się spalą serwery

0

@Zenon83 Niezły gaz, wygrali z 18,19 i 20 miejsce jedną bramką i Majorką, ostatni porażka

1

Spalony xD ..

1

Dawaj Real jeszcze jedną bramę i coś szalonego mi wejdzie czego nigdy nie udało mi się osiągnąć :)

0

Chciałbym zobaczyć tą konwersację Realu między piłkarzami na messengerze kiedyś jak piszą, że grają tak, żeby Carloto wywalić

0

Pierwsza część zakładu udana, czyli remis, teraz w drugiej Real wciska na 2:1 i jestem w domu

1

Panowie to się dziś wydarzy, prześcieradła zostaną zwinięte i bay bay z LM

0

Ewka otwiera wynik

1

Jak tam dzisiaj notatniki obstawiacie? Zaryzykowałem i dałem 2:1 dla prześcieradeł, 1,5k do wyjęcia, remis do przerwy

0

@Barcaa12 Jak Olmo jak ma kontuzje? Nowy?

0

@Chudini123 Nie pytaj nawet, parodia Barcy

0

@Hajny Niby już ogarnął kontuzje, bo na konfie gadał, że od 2 tygodni jest dostępny

0

Obawiam się tylko, że jak Barca przegra to Flick postawi na Stegena, bo uzna, że Talizman się wyczerpał

0

Pieknie się zaczyna

0

@Roobo Nie ośmieszaj się, influ nawet do 2 tury nie wejdzie

0

Betis na 2:0 .

0

@Chudini123 Ta zesra się, dobrze gdyby skończył z 30-ma

0

I dziwić się czemu te noname nie grają w LM

2

Biali w majty już narobili, że cali na sraczkowato biegają?

0

Rijal Madrid dziś przegrywa 2:1

0

@Derean Z Realem może być remis, lub możemy nawet przegrać mniejszą ilością goli w stosunku niż w 1 meczu z nimi wygraliśmy

0

Jeszcze na jedną porażkę i remis możemy sobie pozwolić w kontekście 8 kolejek do końca to jest dobry bufor

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?