Poversky1000
Dołączył/a: listopad 2022
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Paryż ładnie ciśnie
1
Oby Dembele rozwalił ten śmieszny klubik z Londynu
0
To są królewscy pajace
0
Puchar jest nasz! Ten puchar do Barcy należy! Nie damy, nikomu, nie damy nikomu ten puchar do Barcy należy!!
3
Kounde jesteś Bogiem!!!
1
Będzie dzisiaj dupcenie realu
3
Dobra można wyłączać
0
Czy to jest Barcy najlepszy mecz sezonu w oddanych strzałach i najgorszy w niewykorzystanych?
6
Notatnik płonie na czerwono, zaraz się spalą serwery
0
@Zenon83 Niezły gaz, wygrali z 18,19 i 20 miejsce jedną bramką i Majorką, ostatni porażka
1
Spalony xD ..
1
Dawaj Real jeszcze jedną bramę i coś szalonego mi wejdzie czego nigdy nie udało mi się osiągnąć :)
0
Chciałbym zobaczyć tą konwersację Realu między piłkarzami na messengerze kiedyś jak piszą, że grają tak, żeby Carloto wywalić
0
Pierwsza część zakładu udana, czyli remis, teraz w drugiej Real wciska na 2:1 i jestem w domu
1
Panowie to się dziś wydarzy, prześcieradła zostaną zwinięte i bay bay z LM
0
Ewka otwiera wynik
1
Jak tam dzisiaj notatniki obstawiacie? Zaryzykowałem i dałem 2:1 dla prześcieradeł, 1,5k do wyjęcia, remis do przerwy
0
@Barcaa12 Jak Olmo jak ma kontuzje? Nowy?
0
@Chudini123 Nie pytaj nawet, parodia Barcy
0
@Hajny Niby już ogarnął kontuzje, bo na konfie gadał, że od 2 tygodni jest dostępny
0
Obawiam się tylko, że jak Barca przegra to Flick postawi na Stegena, bo uzna, że Talizman się wyczerpał
0
Pieknie się zaczyna
0
@Roobo Nie ośmieszaj się, influ nawet do 2 tury nie wejdzie
0
Betis na 2:0 .
0
@Chudini123 Ta zesra się, dobrze gdyby skończył z 30-ma
0
I dziwić się czemu te noname nie grają w LM
2
Biali w majty już narobili, że cali na sraczkowato biegają?
0
Rijal Madrid dziś przegrywa 2:1
0
@Derean Z Realem może być remis, lub możemy nawet przegrać mniejszą ilością goli w stosunku niż w 1 meczu z nimi wygraliśmy
0
Jeszcze na jedną porażkę i remis możemy sobie pozwolić w kontekście 8 kolejek do końca to jest dobry bufor