Poversky1000
Dołączył/a: listopad 2022
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ja tam oglądam Chojniczanka-Hutnik, ale zrywy robią
0
@agaFCB Biało-Czarno-żółci - może to o rasę chodzi
0
@Pawlak1992 Ale nikt sobie nie zaklepał (R) i nie może tak o sobie mówić
4
Gol w końcu strzelili po 190 minutach
0
Ale bym zobaczył meczyk między Polską a Grekami :D Ze Szkocją gryzienie trawy, a Grecy łatwiutko się po nich przejeżdżają
2
Jak usłyszałem w meczu Walia-Kazachstan, że ktoś minął Nico Williamsa to aż musiałem sobie wygoglować
1
@escarabajo A co ma Ghana z Senegalem wspólnego jak nawet w grupie ze sobą nie są
1
@FcPortoFan1999 Niestety takiego mecz się nie doczekasz
2
Sudan po raz kolejny zaimponował. 11 punktów po 5 meczach, 1 miejsce w grupie. historia nadchodzi
1
@July_6_BcN Oglądałem, nic ciekawego
2
@norbi77 Jeżeli chodzi o tego sędziego to w ogóle nie powinien sędziować, bo to ufolud z planety mars. Nie wiem co on tu robi
8
@barteq Ten cały Stanowski już niech się schowa, bo tylko błazna z siebie robi xD
2
Kazachstan bardzo dobrze gra, nie to co polacy-chojracy
0
@FcPortoFan1999 WOW. Teraz trochę się zmieniło i to oni by zdobywali z nami i to nawet na wyjeździe! Nie sądzisz?
3
@ACMaldini3 https://www.mediaexpert.pl/telewizory-i-rtv/telewizory/telewizor-xiaomi-led-tv-a-2025-50-4k-uhd-google-tv?gad_source=1&gclid=Cj0KCQjwv_m-BhC4ARIsAIqNeBsa1sit_W9SSmdKUuSyocelXCCufZ1MV4795OXbIbCE_6hsSSS0VYQaArKWEALw_wcB
2
GOLLL Czechy 1:0 z Wyspami Owczymi, czyli lepsi niż my!
0
@FcPortoFan1999 Przecież Izraelczycy to słabiaki, co Ty tu z Palestyńczykami wyjeżdżasz xd
0
@Jasialdo Sprintem, a wyścig wyścigiem
0
@FcPortoFan1999 Jak co 2 lata, tylko że z roku na rok jest poziom niżej
0
I wyobrażacie sobie takie mecze, że za 10 lat będzie taka Euforia po wygraniu z San Marino 1:0?
0
@FcPortoFan1999 Bierę w ciemno
0
Polska-Litwa 1:0, Finalndia-Malta 1:0 To będzie bój o być lub nie być
0
W końcu od 1945r. udowodniliśmy, że jesteśmy potęgą!
3
I ten nagłówki na wp: Szaleństwo na Narodowym!" :D
3
Borek utknął w średniowieczu
0
Brawo Litwini! Utrzymajcie to!
1
@Tuc Remis biorę w ciemno tak jak pisałem przed dzisiejszym meczem
0
@Seledynowy Jakbyś A klasę oglądał z B klasą
0
@Piotrek1993 Szanuje za to Michała
0
@michaleu To jest Polska. Vipek, piwerko i tylko oglądasz