0

Ja tam oglądam Chojniczanka-Hutnik, ale zrywy robią

0

@agaFCB Biało-Czarno-żółci - może to o rasę chodzi

0

@Pawlak1992 Ale nikt sobie nie zaklepał (R) i nie może tak o sobie mówić

4

Gol w końcu strzelili po 190 minutach

0

Ale bym zobaczył meczyk między Polską a Grekami :D Ze Szkocją gryzienie trawy, a Grecy łatwiutko się po nich przejeżdżają

2

Jak usłyszałem w meczu Walia-Kazachstan, że ktoś minął Nico Williamsa to aż musiałem sobie wygoglować

1

@escarabajo A co ma Ghana z Senegalem wspólnego jak nawet w grupie ze sobą nie są

1

@FcPortoFan1999 Niestety takiego mecz się nie doczekasz

2

Sudan po raz kolejny zaimponował. 11 punktów po 5 meczach, 1 miejsce w grupie. historia nadchodzi

1

@July_6_BcN Oglądałem, nic ciekawego

2

@norbi77 Jeżeli chodzi o tego sędziego to w ogóle nie powinien sędziować, bo to ufolud z planety mars. Nie wiem co on tu robi

8

@barteq Ten cały Stanowski już niech się schowa, bo tylko błazna z siebie robi xD

2

Kazachstan bardzo dobrze gra, nie to co polacy-chojracy

0

@FcPortoFan1999 WOW. Teraz trochę się zmieniło i to oni by zdobywali z nami i to nawet na wyjeździe! Nie sądzisz?

2

GOLLL Czechy 1:0 z Wyspami Owczymi, czyli lepsi niż my!

0

@FcPortoFan1999 Przecież Izraelczycy to słabiaki, co Ty tu z Palestyńczykami wyjeżdżasz xd

0

@Jasialdo Sprintem, a wyścig wyścigiem

0

@FcPortoFan1999 Jak co 2 lata, tylko że z roku na rok jest poziom niżej

0

I wyobrażacie sobie takie mecze, że za 10 lat będzie taka Euforia po wygraniu z San Marino 1:0?

0

@FcPortoFan1999 Bierę w ciemno

0

Polska-Litwa 1:0, Finalndia-Malta 1:0 To będzie bój o być lub nie być

0

W końcu od 1945r. udowodniliśmy, że jesteśmy potęgą!

3

I ten nagłówki na wp: Szaleństwo na Narodowym!" :D

3

Borek utknął w średniowieczu

0

Brawo Litwini! Utrzymajcie to!

1

@Tuc Remis biorę w ciemno tak jak pisałem przed dzisiejszym meczem

0

@Seledynowy Jakbyś A klasę oglądał z B klasą

0

@Piotrek1993 Szanuje za to Michała

0

@michaleu To jest Polska. Vipek, piwerko i tylko oglądasz

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?