0

Brawo Rekinek!!!

0

Czy ja wiem czy przy urwaniu nogi była by czerwona? Może jakby dwie urwał, ale nie jedną

11

Kocham po golach Barcy wchodzić na białe ręczniki popatrzeć jak płaczą i że każda bramka jest na farcie

0

Ta cholerna godzina rozgrywania meczu zawsze kończy się na farcie i pewnie tym razem też tak będzie

1

@takisobiektos I na wybicie piłki z "5" bo to najdłużej zawsze trwa po 80 minucie

1

Postawiłem dom, że Szczęsny strzeli bramkę

0

4:0 i do domu .

1

Emil! Żyjesz? Emil! Emil! Emil!

0

Gdyby nie farmofel Malty schodziliby przy gwizdach

1

Ale bym tego skrzydłowego Malty widział w repce naszej

0

xDDDDDDDDDDDDDDDDD

0

-Ależ jest spokojny, ależ jest opanowany trener Malty...
A nie czekaj
-Ale awantura, kłopoty, kłopoty Prodiża!

0

@Szmulek Skoro jest jego promotorem to musi o nim gadać, bo traci $

0

@Roobo Ale Malty nie obrażaj, bo się zdziwisz po dzisiejszym meczu

0

Matty Cash nie gra, bo tak uzgodniliśmy po rozmowie z nim. Nie grał ostatnio regularnie i czuje się zmęczony. Lepiej wykorzystać go później, niż dawać go na siłę, żeby złapał jakąś kontuzję - dodał Probierzówka.

"Zmęczony czym? Nie graniem?

2

Dziś wjeżdża żubrówka gdy wychodzi probierzówka

0

Litwa wyrównuje 2:2

0

Świderski z Piątkiem w ataku. Nie widzę tego

0

Jaki wynik patałachów typujecie? Ja daje mocne 1:1

0

Chłop się jeszcze zastanawia czy Cash czy Frankowski… Ciekawe, że Urbański ma grać za Szymańskiego, a obok Bogusz. Wydawało mi się, że hierarchia jest jasna i Bogusz walczy o miejsce z Urbańskim. Tym bardziej, że Szymański grał cały mecz. Cyrk na kółkach. Świderski? Serio? Ten chłop jest niereformowalny. Jeżeli zamiast Casha wystawi Frankowskiego to trzeba go oskarżyć o celowy sabotaż. Nawet największy dyletant po obejrzeniu meczu z Litwą nie popełniłby takich błędów. Wrażenie na mnie zrobiła transformacja Barcelony, która musiała bez pieniędzy zastąpić cały skład. Ściągnęli piłkarzy anonimowych oraz ze swojej szkółki. Kilku niepotrzebnych w innych klubach wyjadaczy i sięgnęli po mistrza.

Czyli można i to jestem przekonany w 100 procentach zrobić dobry Team z Polskiej Reprezentacji. Bo ten skład Barcy powstał z dnia na dzień tak samo jak buduję się reprezentację. Wcale nie musieli grać całego sezonu razem, żeby się dobrze poznać. Od razu zostali mistrzami

1

Yamal pięknieeeeeeeee

1

@Derean Tak. Zagramy z wyspami bezludnymi, jak wiatr zawieje tak piłka wpadnie

0

@kiper09 Dogrywka

1

@FcPortoFan1999 Nasz dziadek też coś tam strzela xD

0

@Filipem Ale to my z Holandią gramy wtedy, bo przegrany do nas wchodzi

0

@krol211 A widziałeś ile przedtem miał okazji i co robił?

1

Williams ostatnio słaby się zrobił

0

@Kamiloza91 Już postawiony, ale taki mniejszy dałem na wyspie, że w razie czego to nawet rekin będzie mógł podpłynąć

1

Rekin zaraz wejdzie i wyjaśni

4

Ten Szpaku to długo jeszcze na mikrofonie zamierza siedzieć? Z tego co wiem, to jego pożegnalny mecz był jakoś z 200 występów wstecz

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?