Poversky1000
Dołączył/a: listopad 2022
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Brawo Rekinek!!!
0
Czy ja wiem czy przy urwaniu nogi była by czerwona? Może jakby dwie urwał, ale nie jedną
11
Kocham po golach Barcy wchodzić na białe ręczniki popatrzeć jak płaczą i że każda bramka jest na farcie
0
Ta cholerna godzina rozgrywania meczu zawsze kończy się na farcie i pewnie tym razem też tak będzie
1
@takisobiektos I na wybicie piłki z "5" bo to najdłużej zawsze trwa po 80 minucie
1
Postawiłem dom, że Szczęsny strzeli bramkę
0
4:0 i do domu .
1
Emil! Żyjesz? Emil! Emil! Emil!
0
Gdyby nie farmofel Malty schodziliby przy gwizdach
1
Ale bym tego skrzydłowego Malty widział w repce naszej
0
xDDDDDDDDDDDDDDDDD
0
-Ależ jest spokojny, ależ jest opanowany trener Malty...
A nie czekaj
-Ale awantura, kłopoty, kłopoty Prodiża!
0
@Szmulek Skoro jest jego promotorem to musi o nim gadać, bo traci $
0
@Roobo Ale Malty nie obrażaj, bo się zdziwisz po dzisiejszym meczu
0
Matty Cash nie gra, bo tak uzgodniliśmy po rozmowie z nim. Nie grał ostatnio regularnie i czuje się zmęczony. Lepiej wykorzystać go później, niż dawać go na siłę, żeby złapał jakąś kontuzję - dodał Probierzówka.
"Zmęczony czym? Nie graniem?
2
Dziś wjeżdża żubrówka gdy wychodzi probierzówka
0
Litwa wyrównuje 2:2
0
Świderski z Piątkiem w ataku. Nie widzę tego
0
Jaki wynik patałachów typujecie? Ja daje mocne 1:1
0
Chłop się jeszcze zastanawia czy Cash czy Frankowski… Ciekawe, że Urbański ma grać za Szymańskiego, a obok Bogusz. Wydawało mi się, że hierarchia jest jasna i Bogusz walczy o miejsce z Urbańskim. Tym bardziej, że Szymański grał cały mecz. Cyrk na kółkach. Świderski? Serio? Ten chłop jest niereformowalny. Jeżeli zamiast Casha wystawi Frankowskiego to trzeba go oskarżyć o celowy sabotaż. Nawet największy dyletant po obejrzeniu meczu z Litwą nie popełniłby takich błędów. Wrażenie na mnie zrobiła transformacja Barcelony, która musiała bez pieniędzy zastąpić cały skład. Ściągnęli piłkarzy anonimowych oraz ze swojej szkółki. Kilku niepotrzebnych w innych klubach wyjadaczy i sięgnęli po mistrza.
Czyli można i to jestem przekonany w 100 procentach zrobić dobry Team z Polskiej Reprezentacji. Bo ten skład Barcy powstał z dnia na dzień tak samo jak buduję się reprezentację. Wcale nie musieli grać całego sezonu razem, żeby się dobrze poznać. Od razu zostali mistrzami
1
Yamal pięknieeeeeeeee
1
@Derean Tak. Zagramy z wyspami bezludnymi, jak wiatr zawieje tak piłka wpadnie
0
@kiper09 Dogrywka
1
@FcPortoFan1999 Nasz dziadek też coś tam strzela xD
0
@Filipem Ale to my z Holandią gramy wtedy, bo przegrany do nas wchodzi
0
@krol211 A widziałeś ile przedtem miał okazji i co robił?
1
Williams ostatnio słaby się zrobił
0
@Kamiloza91 Już postawiony, ale taki mniejszy dałem na wyspie, że w razie czego to nawet rekin będzie mógł podpłynąć
1
Rekin zaraz wejdzie i wyjaśni
4
Ten Szpaku to długo jeszcze na mikrofonie zamierza siedzieć? Z tego co wiem, to jego pożegnalny mecz był jakoś z 200 występów wstecz