0

@Hindus To trzeba się przyzwyczaić do tego, albo zmienić drużynę do kibicowania jak Barca przeszkadza

0

@Jakchcesz Spoko, next razem nie pisz głupot. Pozdrawiam

0

@Qaz123 Są gorsze drużyny w lidze. Nie ujmuj Leganes

0

Kto by powiedział, że Nottingham idzie po ligę mistrzów i po 16 spotkaniach będzie wyżej niż City?

3

@Jakchcesz To w końcu była pusta czy bramkarz obronił?

0

@Hindus To niech się zamknie. Widać dziś cała drużyna miała gorszy dzień. Nie ma jednego zawodnika który spartolił

0

@Xxxbarca4ever O jakim smaku postawił?

0

@Coutinho007 Było gorzej jak przegrywaliśmy 5 meczów z rzędu kilkanaście lat temu

0

@Messibestplayerintheworld Real to marka, my pachołki

0

@ObiektywnyKibic121 Oj chyba będziesz musiał zostać trenerem personalnym Gaviego

0

@Michu94 No już lidera zwolnią xD

0

@F3DO To wejdź ty i graj a nie pierdzisz w kanapę z piwem i komentujesz

0

@FanBarcy22 Co 10 minut. Oglądasz mecz?

0

@Technik Weź technik elektronik spać idź xD

0

@F3DO To wyłącz

0

Lewangolski się się skończył, pogódźcie się z tym, on nie robot, wyspać się musi

0

@Popitek12 W rewanżu

0

@mariogbch My nigdy nie mieli nawet na Camp Nou

0

Oby Lewusa w przerwie zmienił

0

@Nazio_87 To usiądź bo się zmęczysz

0

Idziemy spać, dziś nic nie wpadnie

1

Bardzo dobry sędzia, taki angielski

0

Leganes dziś ładnie wyszło po swoje

0

@michal26 To się ciesz w końcu masz typowo brytyjskiego sędziego jak wszyscy chcieli

0

Się wszyscy połamią do końca roku i tyle z tego będzie

0

Leganes gol! Leganes gol! Leganes gol, gol gol gol gol! Jak tak dalej będziesz grał to zwycięstwo będziesz miał! A my się wczoraj ze Srealu śmialiśmy, oby czkawką to się nie odbiło

0

Dawaj Radomiak! Hej kur** dawaj Radomiak! WKS trzeba spuścić, najlepiej bo B klasy

0

Ważne, że nie speniał i wyszedł do piłki

0

Zdejmijcie już tego Lewusa...

0

Wkurza mnie ten pedał na bramce już

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?