1

Ale mu tu gramy w el. mundialu Tymbarku czy czego?

0

@Hindus A oglądałeś poprzednie Litwinów jak na dziurę dostawali? I teraz pomyśl kto jest słabszy?

0

Nawet piłka nam dziś nie pomaga

0

@Hindus No to wypowiedz się o grze naszych jak oglądasz

0

@Hindus Tutaj z La Bambli

0

@Hindus Proszę bardziej się zaznajomić z kadrą, gdzie 90% ludzi Ci to potwierdzi :)

4

Niech wypowiedzą się Ci co pisali przed meczem, że my gromimy. Jak było wiadomo, że jesteśmy niżej niż średniakami i tacy Litwini, Maltanie są na naszym poziomie, Finlandia nas już przewyższa

0

Ta maszyna już się nie zatrzyma

0

I jak się gra podoba? xD

0

@turhiay Bardziej Litwini, bo nie bardzo wiedzą jak przebić się a sa blisko

1

@July_6_BcN Pies mojej dziewczyny koleżanki

2

Tosię ogląda jak mecz typu Motpellier- St.Etienne

2

Od 1 minuty można wyczuć męczarnie

0

No Husaria do Boju!

0

To jak remis bierzemy w ciemno?

1

@MesQueUnClub_87 Aż taką Polskę chce się w końcu obejrzeć po pół rocznej przerwie

1

@Marian_Pazdzioch Przegranym

0

@wojopancer Znowu babe na pasach przejechał?

0

@kuz No niestety, my szare człowieki mamy takie myślenie, a praca to praca, obojętnie jaką wykonujesz, ale propaganda za bardzo weszła widzę

0

@Maker0 Po miesiącu rozegrania wszystkich meczy repry, które rozkładają się przez cały rok to nie byłoby nikogo w klubowym składzie :D

0

Już nie przesadzajmy. My łazimy do roboty codziennie na 10 godzin, za 4-5 tysięcy, przypominam codziennie, więc dla nich 2 godziny biegania co 3 dzień nie jest jakoś wymagający, tym bardziej, że ma tak każda drużyna, czyli jest remis

1

Cubarsi kostkę lekko zwichnął 3 dni i wróci :)

4

@Starrk Spokojnie Tłusk miał 25 mln na odbudowę muzeum bandery to znajdzie i na to

0

@VeB 1899 Tam był faul

0

@Herato A co jest do wygrania?

0

@PIWOSZ89 Nie wiem czy chciałbym oglądać jak za każdym razem wkręcany jest w ziemie, w głowie by mi się zakręciło xD

0

Nie ma sensu oglądać Hiszpanów z Holendrami, bo bez względu kto odpadnie to i tak przyjdzie grać nam w barażach

0

@SelloutCrowd Bilans bramek a ten mamy lepszy

0

Ferran powinien grać od 1 minuty zamiast Drewniadolskiego

2

Weźcie drewnadolskiego

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?