Poversky1000
Dołączył/a: listopad 2022
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ale mu tu gramy w el. mundialu Tymbarku czy czego?
0
@Hindus A oglądałeś poprzednie Litwinów jak na dziurę dostawali? I teraz pomyśl kto jest słabszy?
0
Nawet piłka nam dziś nie pomaga
0
@Hindus No to wypowiedz się o grze naszych jak oglądasz
0
@Hindus Tutaj z La Bambli
0
@Hindus Proszę bardziej się zaznajomić z kadrą, gdzie 90% ludzi Ci to potwierdzi :)
4
Niech wypowiedzą się Ci co pisali przed meczem, że my gromimy. Jak było wiadomo, że jesteśmy niżej niż średniakami i tacy Litwini, Maltanie są na naszym poziomie, Finlandia nas już przewyższa
0
Ta maszyna już się nie zatrzyma
0
I jak się gra podoba? xD
0
@turhiay Bardziej Litwini, bo nie bardzo wiedzą jak przebić się a sa blisko
1
@July_6_BcN Pies mojej dziewczyny koleżanki
2
Tosię ogląda jak mecz typu Motpellier- St.Etienne
2
Od 1 minuty można wyczuć męczarnie
0
No Husaria do Boju!
0
To jak remis bierzemy w ciemno?
1
@MesQueUnClub_87 Aż taką Polskę chce się w końcu obejrzeć po pół rocznej przerwie
1
@Marian_Pazdzioch Przegranym
0
@wojopancer Znowu babe na pasach przejechał?
0
@kuz No niestety, my szare człowieki mamy takie myślenie, a praca to praca, obojętnie jaką wykonujesz, ale propaganda za bardzo weszła widzę
0
@Maker0 Po miesiącu rozegrania wszystkich meczy repry, które rozkładają się przez cały rok to nie byłoby nikogo w klubowym składzie :D
0
Już nie przesadzajmy. My łazimy do roboty codziennie na 10 godzin, za 4-5 tysięcy, przypominam codziennie, więc dla nich 2 godziny biegania co 3 dzień nie jest jakoś wymagający, tym bardziej, że ma tak każda drużyna, czyli jest remis
1
Cubarsi kostkę lekko zwichnął 3 dni i wróci :)
4
@Starrk Spokojnie Tłusk miał 25 mln na odbudowę muzeum bandery to znajdzie i na to
0
@VeB 1899 Tam był faul
0
@Herato A co jest do wygrania?
0
@PIWOSZ89 Nie wiem czy chciałbym oglądać jak za każdym razem wkręcany jest w ziemie, w głowie by mi się zakręciło xD
0
Nie ma sensu oglądać Hiszpanów z Holendrami, bo bez względu kto odpadnie to i tak przyjdzie grać nam w barażach
0
@SelloutCrowd Bilans bramek a ten mamy lepszy
0
Ferran powinien grać od 1 minuty zamiast Drewniadolskiego
2
Weźcie drewnadolskiego