2

troche zrozumienia dla niego... flustracja z powodu slabej gry zespolu, zgubienie formy, rozstanie z Irina... troche ma powodow,wkoncu nie wytrzymal...co nie zmienia faktu jego zachowanie jest naganne i agresywne i oczyscie nalezy mu sie kara ale zeby odrazu psycholem nazywac?

0

ciagle lepiej niz vermalen ;D

1

najbardziej podoba mi sie wybor rafaela nadala

0

hahahaha trzeba umiec przegrywac? jakby wynik byl odwrotny to bys co innego kolego mowil ;)

1

no dobra ograzm w spodniach teraz idzcie zmienic majtki i ogladamy koncowke ;D

0

idz spac jutro kartkowka z pszyry :o

0

u stop zacznij hehehe ;) ;)

0

no tak teraz jak sedziuje nie w ta strone to zle :(((

0

jak pomagal w klasyku to pajacem nie byl?

0

ten pan jest znany z wielu kontrowersji

0

co juz jest dobrze? juz zapomnieliscie jak wyklinaliscie wszystkich? a teraz to nad boga wyslawiacie. troche cierpliwosci nigdy nie zaszkodzi...

3

7

no tak Messi nie wygra to trzeba sie zastanawiac czy ta nagroda ma sens.. przeciesz to jest napisane w tekscie niestety juz od dawna wiadomo

0

Obiektywnie: Ronaldo zdobadzie ZP. Zaslzyl po prostu na nia i gral caly czas na wysokim poziomie, no moze procz WC. Messi przez dlugi czas byl w dolku i szukal formy i wkoncu ja znalazl lecz jednak troszke za pozno...

1

Kibice Realu tez potrafili sie zachowac

0

urok sportu niestety

0

gra niczym w a-klasie... naprawde slaby mecz

1

hahaha jak mozn tak grac ...

0

0

Blefuje chyba bo co najwyżej może zmienić ustawienie. To samo Barca, wątpię żeby Suarez rozegrał całe spotkanie, nie ma ogrania meczpwego.

0

hahaha jaka szklanka :D

0

serio veratti strzelił? i jeszcze z główki??!

0

eh szkoda w pewnym stopniu wpłynie to na przebieg meczu i atrakcyjność widowiska

0

to już chyba nie 1 raz :D

1

serio? karny to karny nie liczy sie w jakim stylu będzie strzelony tylko czy wogóle będzie... nie ktorzy nawet karnych nie porafią kopać

0

idz spać lepiej dziecko bo sam nie wiesz co piszesz. Znasz sie na piłce jak na sadzeniu kapusty ;)

0

nie gadaj bo James z meczu na mecz gra coraz lepiej i widać że zgrywa sie z drużyną. Neymar cudów zaraz też nie grał i zresztą dalej nie gra...

0

widać że nie oglądałeś meczu ;)
Bale w formie nie jest ale przynajmniej potrafi strzelać

4

Ofensywa Realu gra świetnie, jednak w obronie nie jest tak wesoło.
I co z tego że ogórki... jak Messi strzela z ogórkami to boss a jak Ronaldo to przecież cienias... ludzie ogarnijcie sie... nie którzy z was to tacy hipokryci i wasze wypowiedzi przypominają wypociny 12-latka przy komputerze ;)

2

tylko Ronaldo?
Bale
James
Isco jest w formie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?