Powq1
Dołączył/a: luty 2014
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
troche zrozumienia dla niego... flustracja z powodu slabej gry zespolu, zgubienie formy, rozstanie z Irina... troche ma powodow,wkoncu nie wytrzymal...co nie zmienia faktu jego zachowanie jest naganne i agresywne i oczyscie nalezy mu sie kara ale zeby odrazu psycholem nazywac?
0
ciagle lepiej niz vermalen ;D
1
najbardziej podoba mi sie wybor rafaela nadala
0
hahahaha trzeba umiec przegrywac? jakby wynik byl odwrotny to bys co innego kolego mowil ;)
1
no dobra ograzm w spodniach teraz idzcie zmienic majtki i ogladamy koncowke ;D
0
idz spac jutro kartkowka z pszyry :o
0
u stop zacznij hehehe ;) ;)
0
no tak teraz jak sedziuje nie w ta strone to zle :(((
0
jak pomagal w klasyku to pajacem nie byl?
0
ten pan jest znany z wielu kontrowersji
0
co juz jest dobrze? juz zapomnieliscie jak wyklinaliscie wszystkich? a teraz to nad boga wyslawiacie. troche cierpliwosci nigdy nie zaszkodzi...
3
7
no tak Messi nie wygra to trzeba sie zastanawiac czy ta nagroda ma sens.. przeciesz to jest napisane w tekscie niestety juz od dawna wiadomo
0
Obiektywnie: Ronaldo zdobadzie ZP. Zaslzyl po prostu na nia i gral caly czas na wysokim poziomie, no moze procz WC. Messi przez dlugi czas byl w dolku i szukal formy i wkoncu ja znalazl lecz jednak troszke za pozno...
1
Kibice Realu tez potrafili sie zachowac
0
urok sportu niestety
0
gra niczym w a-klasie... naprawde slaby mecz
1
hahaha jak mozn tak grac ...
0
0
Blefuje chyba bo co najwyżej może zmienić ustawienie. To samo Barca, wątpię żeby Suarez rozegrał całe spotkanie, nie ma ogrania meczpwego.
0
hahaha jaka szklanka :D
0
serio veratti strzelił? i jeszcze z główki??!
0
eh szkoda w pewnym stopniu wpłynie to na przebieg meczu i atrakcyjność widowiska
0
to już chyba nie 1 raz :D
1
serio? karny to karny nie liczy sie w jakim stylu będzie strzelony tylko czy wogóle będzie... nie ktorzy nawet karnych nie porafią kopać
0
idz spać lepiej dziecko bo sam nie wiesz co piszesz. Znasz sie na piłce jak na sadzeniu kapusty ;)
0
nie gadaj bo James z meczu na mecz gra coraz lepiej i widać że zgrywa sie z drużyną. Neymar cudów zaraz też nie grał i zresztą dalej nie gra...
0
widać że nie oglądałeś meczu ;)
Bale w formie nie jest ale przynajmniej potrafi strzelać
4
Ofensywa Realu gra świetnie, jednak w obronie nie jest tak wesoło.
I co z tego że ogórki... jak Messi strzela z ogórkami to boss a jak Ronaldo to przecież cienias... ludzie ogarnijcie sie... nie którzy z was to tacy hipokryci i wasze wypowiedzi przypominają wypociny 12-latka przy komputerze ;)
2
tylko Ronaldo?
Bale
James
Isco jest w formie