Powq1
Dołączył/a: luty 2014
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
i jeszcze sprzedanie go przez pol ceny
1
robinho?? serio? gosc jest juz tak wypalony ze szkoda gadac. niby trener ma ustalac powolania ale nazwiska niektorych gosci to pierwsze slysze...
0
mam ktoś stronke z wszytskimi skilami zawodników
0
zagra 3 min i polizane zaklepane :D
0
"Jeżeli Bóg nie jest w stanie zadowolić całego świata, jak ja mam to uczynić?”.
0
no ale on jest zawodowcem powinien coś takiego umieć
0
delo gra za samolubnie i próbuje brać odpowiedzialność na swoje barki... nie potrzebnie
0
myślę że on potrafi wykonywać ćwiczenia :p
0
http://www.mixgol.com/38316,Deulofeu_nie_potrafi%C5%82_wykona%C4%87_%C4%87wiczenia
macie swoją gwiazde ;)
0
jak czytam wasze komentarze to sie po prostu smieje... polowa z was to hipokryci ktory przeciwnika potrafi zbluzgac a u siebie na podworku nie widzi nic... przyklad z delofeu czy jak to sie pisze. i co wy mozecie wiedziec co msyli messi? prawda jest taka ze messi nie zasluzyl na ta nagrode...
0
zmarnowal sie tutaj...
0
zamiast alvesa montoya i git
0
0
carvajal jest slaby?
widac jaki wielki znawca z cb...
0
Jakim ustawieniem wczoraj graliśmy?
0
no musiał coś powiedzieć
0
Lord Bendtner będzie koksił w Bundeslidze :D
0
ale go temperuje
0
jeszcze jest z vaenci taki jeden lewy obronca ale nie amietam jak sie nazywa
0
oj tan
ale ten moreno to ma potencjal
0
to chyba kolego nie znasz histori z rakiticiem ;)
0
ha ha... malo sie nie zesralem ze smiechu...
zal
1
co wy piepszycie... to jest dopiero pierwszy mecz realu w pelnym skladzie i graja naprawde dobrze. jedynie carvajal na minus. jak wy macie o wszystko bol ...
1
Szczerze...
Nasz zarząd zaje**ł sprawę z Abidalem po całości.
Gość przeszedł bardzo skomplikowane operacje, walczył ze samym sobą by móc grać dla Barcelony. Pamiętam reakcje kibiców jak wszedł po raz pierwszy po długim okresie.
I jeszcze konferencja prasowa kiedy ogłosił że odchodzi...
Ten ma łzy w oczach, a nie powiem kto rozmawia i coś śmieje sie pod nosem.
0
nie jest zle ae moglo byc lepiej
0
hmm... w sumie i di Maria i Cuadrado pasowali by do Manchesteru. W United pelnili by najprawdopodobniej role wahadowych, bardziej pasuje mi tam Kolumbijczyk.
1
To niech podziękuje biegając na boisku.
0
ale i więcej strzelonych
2
ja sie teraz Realu obawiam...i jeszcze przy naszej obronie
0
strasznie to sztucznie wyglada. Ale jaka gazeta taka grafika