0

nic z tego nie bedzie

0

no to ernique

0

gol ładny ale nie zasłużyliśmy na mistrzostwo bo te wszystkie beznadziejne mecze które graliśmy powinny mieć swoje konsekwencje. A to że mamy bardzo bardzo dużo szczęścia o potykających sie rywali to nam się poprostu udało i jeszcze atletico straciło 2 kluczowych zawodników...

0

w barcelonie by sie zmarnował

2

i wy myślicie że po jednej porażce z realem wroci do barcy? -,-

0

ale przgrają... wstyd... jak można tak tragicznie grać obroną ale nie ma co real w tym meczu ciśnie

0

hahahahha ale obrona wali...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?