Powq1
Dołączył/a: luty 2014
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
nic z tego nie bedzie
0
no to ernique
0
gol ładny ale nie zasłużyliśmy na mistrzostwo bo te wszystkie beznadziejne mecze które graliśmy powinny mieć swoje konsekwencje. A to że mamy bardzo bardzo dużo szczęścia o potykających sie rywali to nam się poprostu udało i jeszcze atletico straciło 2 kluczowych zawodników...
0
w barcelonie by sie zmarnował
2
i wy myślicie że po jednej porażce z realem wroci do barcy? -,-
0
ale przgrają... wstyd... jak można tak tragicznie grać obroną ale nie ma co real w tym meczu ciśnie
0
hahahahha ale obrona wali...