7

Co by nie mówić o Mourinho. To on cały czas przeżywa jakies niewiarygodne momenty.
A jak ma byc PSG to niech będzie. Nie ma co kalkulować.

1

Dajcie chłopakowi spokój.

2

Tak to jest jak sie przed meczem dopisuje punkty, trzeba wyjść i zagrać... A z gry narazie nie ma nic

4

@rodineusz za co winić Flicka? Gonił wynik. Zmiany może troche za późno ale jakby swoje szanse na gole zamienili Olmo czy Ferran to nikt by nie mówił o ściąganiu ich z boiska. Po prostu dzisiaj nie chciało wpaść. Trudno lecimy dalej

0

Ahhhhh szkoda tych szans. Olmo dzisiaj z hat trickiem spokojnie mógł strzelić. Jeszcze ten Remiro miał mecz życia. Trudno. Trzeba w tygodniu 3pkt w lidze mistrzów zrobić i liczyć ze Real sie potknie w sobotę z Villarealem

2

Xavi Simmons się kopie w czoło w Tottenhamie. Podobny przypadek. Młody napewno utalentowany, ale skoro chce odejść to niech idzie. Zabrakło jedynie zabezpieczenia w formie kontraktu i opcji wykupu po kilku latach.

0

Dałby Wojtuli zagrać

20

Zagrał znakomity mecz! Przeciwko całemu stadionowi

6

Takimi meczami się wygrywa tytuł. Jak nikomu nie wychodzi, jak bramkarz ratuje Ci tyłek co 15-20 minut, a mimo wszystko 3pkt jadą z nami. Piękna sprawa

6

Aż się Samuel Eto'o przypomniał

0

@mint jest kim!

5

Nikomu dzisiaj nie idzie, Joan znowu nas trzyma w meczu. Jakos wcisnąć na 1:0 i przepchnąć ten mecz

0

Moim zdaniem to głównie kwestia kontuzji. Wybijają go z rytmu.

7

Sytuacja pokazuje, ze wszyscy jesteśmy tylko ludźmi.

0

Mial jeden sezon w United, ze co uderzył to wpadało, u nas brakuje mu skuteczności, często marnował setki. Ale czuję że będzie miał swoje momenty w tym sezonie

4

Real jeszcze jutro niech gubi punkty i będzie pięknie

0

@Rupert_Haubica za dużo ego mają w drużynie co działa na naszą korzyść. Jedynie Bellingham tam gryzie trawę, reszta spacerki.

18

Niech ten wtorek z Atletico bedzie punktem zwrotnym w tym sezonie, mimo tego jak to abstrakcyjnie brzmi przy pozycji lidera. Oprócz Fermina wszyscy zdrowi, zero wymówek i złapać ten blask, który był w tamtym sezonie

4

Araujo i Liga Mistrzów to jest niebezpieczne połączenie. Chelsea z lepszym nastawieniem a my obok meczu. A po czerwonej to już było do przewidzenia co się wydarzy. Lekcja pokory. Sam się mecz nie wygra.

0

Osobiście to ten z Benfica mi sie bardziej podobał.

12

W sypialni na literę P

0

@Moczymorda36 przecież to naczelny hejter Lewego. Wystarczy zobaczyć wcześniejsze komentarze autora

5

@Masp nie dawaj mu atencji xd

1

Czuje ze mecz z Bilbao to będzie od jednego pola karnego do drugiego. Z pominięciem środka pola xd bo nie ma metronomów w postaci Pedriego czy Frenkiego

24

Rashford jak dostał z Girona ręką w twarz to nawet faulu nie było, a to był ostatni obrońca. A tu czerwo. Żółta i grajcie dalej. Nie próbuje usprawiedliwiać Nyoma ale bez przesady.

0

@Azglahal najsłabiej Kounde. Tykająca bomba. Wydaje mi, że za mocno się opakował mięśniami i stracił na motoryce

0

@RC28 nie tylko piłkarze Barcy lecą na reprezentację. Nie wiem czy widziałeś ale złapaliśmy zadyszkę. Szczególnie fizycznie nie wyglądamy najlepiej. I do tego sporo absencji. Moim zdaniem dłuższy klubowy reset się przyda. Może zdążą się niektorzy kontuzjowani wykurować.

5

Dobrze, że ta przerwa na reprezentację jest teraz

4

@Qaz123 ehh, emocje na bok. Ja też jestem niezadowolony z wyniku. Ale nie było żadnego gwałtu. Można pozazdrościć im tych boków obrony. Do tego jak gra Nuno Mendes musi dążyć u nas Balde. Także na luzie. Na tym etapie Ligi Mistrzów taką porażkę można zaakceptować. Ważne 3 pkt z Newcastle bo jak tam byśmy przegrali to by się załączyły pełne gacie.

12

Przegraliśmy z najlepsza ekipą w Europie... spokojnie. Bierzemy lekcje i lecimy dalej. Szanse były ale nam wybijali z linii bramkowej 2 razy. W drugiej połowie zabrali nam piłkę i przycisnęli. Nie poradziliśmy sobie z ich intensywnością. Na pewno łatwiej by było gdyby grali w 10ciu bo Mendes sam nie wie jak to się stało, że nie wyleciał. Nie ma co płakać. Lecimy dalej i tyle. Enrique zrobił maszynę a my jesteśmy w stanie z nimi rywalizować.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?