PrzemekK95
Dołączył/a: grudzień 2023
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Co by nie mówić o Mourinho. To on cały czas przeżywa jakies niewiarygodne momenty.
A jak ma byc PSG to niech będzie. Nie ma co kalkulować.
1
Dajcie chłopakowi spokój.
2
Tak to jest jak sie przed meczem dopisuje punkty, trzeba wyjść i zagrać... A z gry narazie nie ma nic
4
@rodineusz za co winić Flicka? Gonił wynik. Zmiany może troche za późno ale jakby swoje szanse na gole zamienili Olmo czy Ferran to nikt by nie mówił o ściąganiu ich z boiska. Po prostu dzisiaj nie chciało wpaść. Trudno lecimy dalej
0
Ahhhhh szkoda tych szans. Olmo dzisiaj z hat trickiem spokojnie mógł strzelić. Jeszcze ten Remiro miał mecz życia. Trudno. Trzeba w tygodniu 3pkt w lidze mistrzów zrobić i liczyć ze Real sie potknie w sobotę z Villarealem
2
Xavi Simmons się kopie w czoło w Tottenhamie. Podobny przypadek. Młody napewno utalentowany, ale skoro chce odejść to niech idzie. Zabrakło jedynie zabezpieczenia w formie kontraktu i opcji wykupu po kilku latach.
0
Dałby Wojtuli zagrać
20
Zagrał znakomity mecz! Przeciwko całemu stadionowi
6
Takimi meczami się wygrywa tytuł. Jak nikomu nie wychodzi, jak bramkarz ratuje Ci tyłek co 15-20 minut, a mimo wszystko 3pkt jadą z nami. Piękna sprawa
6
Aż się Samuel Eto'o przypomniał
0
@mint jest kim!
5
Nikomu dzisiaj nie idzie, Joan znowu nas trzyma w meczu. Jakos wcisnąć na 1:0 i przepchnąć ten mecz
0
Moim zdaniem to głównie kwestia kontuzji. Wybijają go z rytmu.
7
Sytuacja pokazuje, ze wszyscy jesteśmy tylko ludźmi.
0
Mial jeden sezon w United, ze co uderzył to wpadało, u nas brakuje mu skuteczności, często marnował setki. Ale czuję że będzie miał swoje momenty w tym sezonie
4
Real jeszcze jutro niech gubi punkty i będzie pięknie
0
@Rupert_Haubica za dużo ego mają w drużynie co działa na naszą korzyść. Jedynie Bellingham tam gryzie trawę, reszta spacerki.
18
Niech ten wtorek z Atletico bedzie punktem zwrotnym w tym sezonie, mimo tego jak to abstrakcyjnie brzmi przy pozycji lidera. Oprócz Fermina wszyscy zdrowi, zero wymówek i złapać ten blask, który był w tamtym sezonie
4
Araujo i Liga Mistrzów to jest niebezpieczne połączenie. Chelsea z lepszym nastawieniem a my obok meczu. A po czerwonej to już było do przewidzenia co się wydarzy. Lekcja pokory. Sam się mecz nie wygra.
0
Osobiście to ten z Benfica mi sie bardziej podobał.
12
W sypialni na literę P
0
@Moczymorda36 przecież to naczelny hejter Lewego. Wystarczy zobaczyć wcześniejsze komentarze autora
5
@Masp nie dawaj mu atencji xd
1
Czuje ze mecz z Bilbao to będzie od jednego pola karnego do drugiego. Z pominięciem środka pola xd bo nie ma metronomów w postaci Pedriego czy Frenkiego
24
Rashford jak dostał z Girona ręką w twarz to nawet faulu nie było, a to był ostatni obrońca. A tu czerwo. Żółta i grajcie dalej. Nie próbuje usprawiedliwiać Nyoma ale bez przesady.
0
@Azglahal najsłabiej Kounde. Tykająca bomba. Wydaje mi, że za mocno się opakował mięśniami i stracił na motoryce
0
@RC28 nie tylko piłkarze Barcy lecą na reprezentację. Nie wiem czy widziałeś ale złapaliśmy zadyszkę. Szczególnie fizycznie nie wyglądamy najlepiej. I do tego sporo absencji. Moim zdaniem dłuższy klubowy reset się przyda. Może zdążą się niektorzy kontuzjowani wykurować.
5
Dobrze, że ta przerwa na reprezentację jest teraz
4
@Qaz123 ehh, emocje na bok. Ja też jestem niezadowolony z wyniku. Ale nie było żadnego gwałtu. Można pozazdrościć im tych boków obrony. Do tego jak gra Nuno Mendes musi dążyć u nas Balde. Także na luzie. Na tym etapie Ligi Mistrzów taką porażkę można zaakceptować. Ważne 3 pkt z Newcastle bo jak tam byśmy przegrali to by się załączyły pełne gacie.
12
Przegraliśmy z najlepsza ekipą w Europie... spokojnie. Bierzemy lekcje i lecimy dalej. Szanse były ale nam wybijali z linii bramkowej 2 razy. W drugiej połowie zabrali nam piłkę i przycisnęli. Nie poradziliśmy sobie z ich intensywnością. Na pewno łatwiej by było gdyby grali w 10ciu bo Mendes sam nie wie jak to się stało, że nie wyleciał. Nie ma co płakać. Lecimy dalej i tyle. Enrique zrobił maszynę a my jesteśmy w stanie z nimi rywalizować.