PrzemekK95
Dołączył/a: grudzień 2023
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Masakra... zle to wygląda
4
Nie mam dużych oczekiwań, ale zawsze może nas zaskoczyć.
0
@Joopiter ja zwróciłbym też uwagę na to jak wpływał na zespół po strzelonym golu, przy celebracji. To on przemawiał do drużyny wtedy, kiedy nerwowość było widać u każdego, a każda próba rozegrania do momentu gola Yamala, to była strata w środku pola. Dlatego ja pozytywnie oceniam Lewego. Nic innego zrobić w tym meczu nie mógł.
0
@4Fabregas4 ej, no chyba nie potrzebny ten sarkazm, ja kumam Twój tok rozumowania, ale przyznasz też, że zawodnik Monaco był bardzo blisko, co sprawia, że zagranie akurat w tym przypadku było ryzykowane. Niebezpieczne.
0
Nie nazwałbym tego najlepszą opcją. Ale niebezpieczną opcją na minięcie pressingu Monaco. Fakt Eric się wycofał i fakt, że Ter Stegen tego nie zauważył. No i też fakt, że obie decyzję były w danym momencie niepotrzebne.
0
@michalgajdek racja, ale tak to zinterpretowałem na gorąco po meczu.
8
A czego się spodziewać po napastniku jak grasz w 10ciu? Prztyczek w Lewego bo tak się już przyjęło. Ciężko oceniać jakkolwiek ten mecz jak grasz w 10ciu większość czasu. Zapomnieć i w niedziele wyjść po swoje. Przy takiej młodej kadrze będą się zdarzać słabe mecze, tutaj jeszcze grając w 11, widać było nerwowość. Kontuzje dojeżdżają kadrę i trzeba se radzić młodzieżą. Także czeka nas sezon wzlotów i upadków.
0
@krajana tak zagrywasz, żeby pomocnik z pierwszej dał w boczny sektor, żeby ruszyć przeciwników i wyjść spod pressingu, w momencie podania Eric się odwrócił, nie tłumaczę tu Ter Stegena, bo to on sprokurował sytuację, podjął niepotrzebne ryzyko, ale tak się też wyprowadza piłkę od tyłu.
1
Zajeba* nam mecz. Trudno, dużo meczów nam też wygrał. Od czerwonej już było po meczu. Nie ma co psów wieszać na nim.
0
Fajnie jakby wyniki sportowe szły w parze z plotkami transferowymi.
0
Nam trzeba lewego obrońcy i defensywnego pomocnika zanim wzmonicmy atak.
5
@Edoss Kto nas zbawi wtedy? Ferran czy Tygrysek? Nagonka na Lewego w najlepsze a bez niego i jego goli byśmy się kręcili miedzy 4 a 5 miejscem.
2
Marquez to byłby eksperyment. Ja wolałbym żeby Xavi został jeszcze na sezon. Za rok Guardioli konczy sie kontrakt, Klopp będzie też dostępny. Troche życzeniowo, ale nic nie wiadomo. Mimo, ze nic nie wygraliśmy w tym sezonie, dla takich zawodników jak Cubarsi, Fermin, Lamine czy Fort ten sezon to lekcja i nabieranie doświadczenia, zresztą nie tylko dla nich bo ile ćwierćfinałów ligi mistrzów zagrał Araujo czy Raphinha? Za dużo oczekujemy bo przez lata klub przyzwyczaił do wielkich sukcesów. Drzewo rósnie powoli. Jest przyszłość w tej drużynie. A Marquez wybawcą nie będzie.
0
Po sezonie,
Teraz czekać na Euro a później to już tylko problemy z rejestracją nowych zawodników i spróbujemy znowu ;) Moze z Xavim moze z Marquezem, bo przy innym trenerze trzeba będzie sięgnąć do kasy a tam pusto.
Szkoda. Strasznie ciężki tydzień dla nas kibiców, szczególnie dlatego, że w obu przypadkach mogło sie to potoczyć inaczej. Zabrakło zimnej głowy. Szczególnie Cancelo.
0
Po strzeleniu bramki my przestajemy grać w piłkę. I tak przez caly sezon. Nawet z Napoli w lidze mistrzów, po strzeleniu odrazu oddajemy piłkę.
1
@Bercik77 a co zrobił Ferran?
1
Cancelo... nie nauczył się.
0
@tomek1656 dokladnie, Cancelo to tykająca bomba.
3
Karny z kapelusza, zostawił noge, nie wierze, ze sędziowie dalej się na to nabierają. Jeszcze gola nam nie uznali. Nie da się tego wygrać.
0
Durny artykuł, gościu powiedział to z czego kazdy z poszczególnych zawodników sobie zdaje sprawe tuż po popełnionym błędzie. Ale dziennik trzeba prowadzić i jakieś pierdoły w nim pisać.
8
Można szukac winnych i tak dalej, ale na tym poziome jak grasz przez godzine w osłabieniu, na PSG to moglo sie to tylko tak skończyć. Pierdolen*e na Xaviego. Araujo zajeb*ał nam mecz i tyle.
Osobiście chciałbym, zeby Xavi został na kolejny sezon. Oczekujecie cudów a nie zdajecie sobie sprawy jak małe pole manewru ma klub i zarząd, bez młodych z La Masii byśmy byli w totalnej dupie. Przyszedl Xavi dal nam lige, superpuchar i pełno emocji w lidze mistrzów. Nie stać nas na nikogo innego. Ale co wkurwio*y jestem to moje, bo było to do wygrania. Finał był w zasięgu.
0
Gadanie. Wskazywanie palcem poszczególnych piłkarzy, jakmy po ich wyrównaniu baliśmy się wyjść z pilka do przodu a to obrona jest odpowiedzialna za wyprowadzenie jej. I tego na sam koniec nie było. Nogi zaczęły drżeć. Jakiś paraliż i duzo nie brakowało a dostalibyśmy drugą po przechwycie.
1
No i co tam ten Robert? Gdzie hejcik jakis cos?
0
@baarcelona już wolałbym Kloppa, Flick miał swietny sezon. A później odbił sie od reprezentacji Niemiec. Klopp zawsze zaczynał gdzie był bałagan i ogarniał to niesamowicie.
0
Nie wierze w brak przygotowania fizycznego do sezonu. W każdym klubie jest pełno kontuzji. Natłok meczów do rozegrania. W każdym spotkaniu, też do końca gramy o wynik, więc intensywność wysoka i mało rotacji. To juz nie te czasy gdzie do przerwy mamy 3:0 i spokoinie klepiemy, szukamy kolejnych goli. A szkoda Balde bo oprócz ostatniego podania ma wszystko, żeby być naprawde top lewym wahadłowym.
7
Dzisiaj mogl ściągnąć Ferrana a nie Lewego. Bo rekina w ogóle nie było. Później wstawia Guiu zeby mieć znowu 9tke. Lamine mógł zabic mecz, ale nie można miec pretensji do 16 latka. Tracimy bramki w pierwszych i ostatnich minutach. Obrona jest w dupie. Rozkojarzona, nieskoncentrowana. A ten Sergi Roberto to nw po cholere jeszcze sie podnosi z tej ławki.
0
Zmiana czipu jakaś, coś
4
Ale zmian narobił Xavi... miałem fajki rzucić
0
Lewy ma słabszy okres, jak cała drużyna. Strzeli kilka bramek i się skończy cała nagonka.