0

Yyyyyyyyy...Nie.

3

@fotohobby to fakt ale Vitinha wygrał Ligę Mistrzów i jeszcze dołożył Ligę Narodów. Nie ujmując nic Pedriemu, oby w przyszłym roku był wyżej. To będzie oznaczało, że wygraliśmy konkretne trofea!

0

@Carlosss samo się mieści, wypadł Frenkie i Gavi. Zagrał Casado i to na bardzo przyzwoitym poziomie. A Bernal też będzie łapał minuty. Wchodzimy na obroty 3 meczów w tygodniu, więc trzeba mieć szeroka kadrę. Poza tym Olmo bardziej do rotacji z Ferminem. Tylko się cieszyć.

14

Jak ktoś sypnie 90-100 baniek to przy całej sympatii do niego, ale trzeba sprzedać. Przypominam, że kiedyś Man United chcial za Ansu dać 100 baniek. Resztę historii znamy

0

Sport... jasne.

7

Szok lekki jest, ale można zrozumieć. 34 lata a tam na koniec kariery zgarnie hajs. Trzeba sobie poradzić. Jest Christiansen, sporo młodszy i solidny. Araujo tykająca bomba i młody Cubarsi. Damy radę. Dzięki i powodzenia Inigo!

4

Przy takiej liczbie talentów trzeba będzie kogoś ograć w pierwszym składzie i sprzedać za duże pieniądze.

4

Gościu w kluczowych momentach dwóch poprzednich sezonów nie dał rady dowieźć, ale jak nie będzie grał to rozważy odejście. To idz byku, narka. Bo po co na treningach a potem w meczu udowadniać, że się zasługuje na 11stke?

0

Jak w kasie pusto, to może La Masia pomoże? Chociaż o napastników tam ciężko, może się kryje jakiś diament?

0

Kaczka dziennikarska. Żeby tylko coś napisać. Chyba że Flick ma podsłuchy w telefonie

1

@eMBeeR albo ego schowa do kieszeni albo nie osiagnie sukcesu. Poza tym w United miał zupełnie inną pozycje w hierarchii klubowej. Tu zaczyna od zera. Także myślę, że Flick zrobi z niego pożytek a on nam da sporo radości.

0

Wypożyczyć, ewentualnie podpisać krótki kontrakt. Wolałbym Leao lub Diaza, ale jak w kasie pusto. To i Rashford się nada

8

@Damiain nie dajesz 100% władzy PO bo bez koalicji nie mają większości w sejmie. PiS taką miał więc robili co chcieli. Ciężko mi zrozumieć Twój argument.

0

Robert. Potrzebujesz 9 minut i to się jeszcze odkręci xd Szkoda, tej kontuzji ale jak sam powiedział. Najważniejsze są trofea drużyny. Swoją drogą po tak słabym początku Mbappe wykręcił niezłe liczby.

0

@hugz racja, ale w obronie też są dziurawi. I rudiger, alaba czy carvajal to już trochę stare, syte koty.

0

Rozdajemy sobie tą złotą piłkę przed meczami, jakby to było aż tak ważne w tym momencie.

0

@Kasy a mi tam się wydaje, że Ferran jest lepszy od Jonathana Davida. Na pewno już w piłce osiągnął więcej i ma więcej doświadczenia w meczach o dużą stawkę.

2

@Kasy ich najwyższy poziom dopiero nadejdzie! Wiem, że apetyty wielkie i sposób w jaki odpadliśmy z LM też jest ciężki do zaakceptowania! Ale lekcja dla naszych niesamowita, doświadczenie zebrane zaowocuje w następnych latach! Najlepsze jest to, że znowu jesteśmy w top 5 klubów w Europie i rywalizujemy. Przeżywamy emocje, których od lat nie bylo. Także 3 pkty w niedziele, dociągnąć tą ligę i można czekać z nadziejami na przyszły sezon.

0

@Dawidfcb1998 można sobie gdybać. Boli strasznie ta porażka, ale się wydarzyła i trzeba się po niej podnieść. Najbardziej chyba bolą okoliczności.. nam zostało gdyby a Inter gra w finale. Niestety. Cisną mi się same wulgaryzmy na język ale zostawię je dla siebie.

4

Zabrakło doświadczenia. Żeby tak jak oni dowieźć wynik. Dwie minuty od finału. Ale duma jest. Nie dać zabrać sobie tej ligi.

3

Rotację, rotacjami. Ale trzeba wziąć 3 punkty. Valladolid chociaż bardzo słaby to się nie położy.

2

@dzefrej234 mam podobnie. Piękna sprawa, że jak dostajemy 2 w łeb to i tak podnosimy się i gonimy. Wczoraj się ten mecz fatalnie układał, ale drużyna walczy i wierzy. Gdyby nie stracona bramka w pierwszej minucie to mógłbyć zupełnie inny mecz. Trzeba tam jechać i zrobić wynik. Narazie mamy remis a przy braku zasad o golach na wyjeździe te 3 stracone gole nie znacza nic.

1

@BonusKiller i od tak taki przeciętniak strzelił najwięcej goli w Europie. Mnóstwo, które dały punkty albo otwierało wynik, lub dawały impuls tak jak z Atletico. Może zacznij oglądać waterpollo?

0

@Lewangoooolsky bardziej chodzi mi o rytm meczowy. Chociaż nie zdziwię się jak wejdzie z ławki. Zależy jak się potoczy rewanż. Pewnie zagra z Valladolid, ale Inter to inny rozmiar kapelusza. I wydaje mi się, że rozsądniej zagrać stoperami, którzy są w rytmie meczowym.

2

@Lewangoooolsky Christiansen, który nie grał prawie cały sezon? Nie, dzięki

58

@jacek905 ja tam widzialem dwie asysty. A młodości mu zabierać nie można. Dla mnie może się na łyso obciąć póki są liczby. A że takie czasy to i taka młodzież. Piękna sprawa pokonać ich po dogrywce a jak się Rudiger zapienił hahah

12

To teraz młodzieży pokazać, że nie tylko kopiecie w różne rzeczy ze złości, ale że potraficie kopać piłkę. Bardzo ważne punkty do zdobycia.

1

Nikt tutaj Barcelony nie obraził. To trolling Realu. Ze są tylko gównianą (w domyśle wersją) Barcelony. Jak nasi grali z Walią to na Lewego krzyczeli: you're just the shit Kiefer Moore. Słaby tytuł panie redaktorze

0

@Football_Geek kilka świetnych interwencji ale jak tylko wyszedł do tego napastnika to wiedzialem, że zrobi karnego

1

Odniosłem wrażenie że Lewy grał na siebie a Raphinha na siebie. Przy niekorzystnym wyniku to słabe. Ale to tylko może moje wrażenie. Z Interem lub Bayernem takie podejście do meczu nie przejdzie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?