PrzemekK95
Dołączył/a: grudzień 2023
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
13
Ależ to by była piękna historia jakby z niego jeszcze coś było. Myślę że Lamine celowo dał znać, że chce zmiany zeby jego kumpel dostał minuty. Niech chłopak zejdzie troche z pensji i pracuje. Może Flick coś z niego ulepi.
3
@rodineusz ale wysryw
1
Dziennikarze muszą o czymś pisać, a że temat obsady bramki Barcelony grzał to grzeją go dalej. Przy takiej dyspozycji Szczęsnego, nie ma sensu zmieniać niczego.
0
@Arczi57 jakby mu dał odpocząć to by się skończyło remisem. W takich meczach grasz swoim najlepszym dostępnym składem. Sam się przez pewien moment zastanawiałem gdzie zniknął Lamine, ale w momencie kiedy był potrzebny najbardziej, dał zwycięska bramkę. Szczesnego nie ma nawet jak ocenić bo dwa razy wyjął z siatki a tak to bezrobotny.
8
Piękne zwycięstwo futbolu! Sędzia nie dał tej ręki i obudził lwy! Brawoooo
0
Może fizycznie się dobrze czuje, ale szybkość podejmowania decyzji jest troszkę inna. Mimo to jak dla mnie cały czas top. Są bramki, ważne gole dające punkty, są otwierające podania takie jak z Atalanta czy z Realem np. Czasem niefortunnie odskoczy piłka, ale nigdy wirtuozem technicznym nie był.
0
@CurryTheGoat30 fakt, ale odnosiłem się tylko do komentarza wyżej
0
@Pustelnik dokładnie. Mogli spokojnie iść po drugiego gola, bo Real był przeciętny.
16
@wielofish przecież poza Carvajalem, żaden z wymienionych nie pochodzi z Hiszpanii.
4
Wojtuuuuunia! Skałą dzisiaj był!
1
Takimi meczami wygrywa się ligę. Kiedy nie wszystko wychodzi, jest pod górkę, ale mimo to są 3 pkt. Bardzo ważne 3 pkt.
0
@PJ777 Kto rozprowadził akcje na 1:0? Może nie patrzyłeś, ale Lewy. Fakt źle sobie przyjął przy sytuacji którą miał, ale każdy napastnik marnuje 100tki. Normalna rzecz. Trzeba się cieszyć z fazy pucharowej i drugiego miejsca. Atalanta to dobra ekipa a nasza defensywa kuleje. Szkoda to może być meczu z Monaco a tak to się chyba można cieszyć .
0
@HypeR na bet365 11/1. Mieszkam w UK więc z 5ciu funtów zrobilem 6 dyszek
0
A ja tam miałem przeczucie i 5teczke w przerwie na naszą wygraną dałem xd
1
@escarabajo Ja się zgadzam. Rashford pokazywał wcześniej, że jest kozakiem. Wiadomo w jakiej dyspozycji jest teraz, ale może właśnie zmiana otoczenia i praca z Flickiem by mu wyszła na dobre. Moim zdaniem wypożyczenie do końca sezonu. I sprawdzić czy to ma sens. Gramy o 3 trofea, głębią składu się przyda.
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
2
Wracasz po kontuzji to udowodnij, że Ci się należy pierwszy skład skoro się zapowiadał jako lider zespołu. Gundo jak go skrytykował po PSG to afera i płacz. Teraz trzeba sobie wywalczyć pierwszy skład to chce transferu. Mieszane uczucia mam do gościa.
2
Na tle całej drużyny nie wyglądał źle, nikt się chyba nie spodziewał, że odwróci losy spotkania, ale mimo to kilka razy próbował "szarpnąć" czy też szukał rozegrania akcji z Lewym. Ja bym go nie ocenił aż tak źle. Widziałem jego gorsze wejścia.
1
Nie była to nasza noc. A co do gola Lewego możemy gdybać jakby się to potoczyło, ale gole zmieniają mecze i na takim poziome przy takim systemie wyznaczyć linie od nie tej stopy to wstyd i żenada. Fakt że dziś po prostu nie szło. Ale jak Ci nie idzie a prowadzisz 1:0 to mecz wygląda inaczej.
2
Trzeba go wyciągnąć z tego Bilbao, przetalent.
1
Ekspertów pełno widzę, może się chłopak naciągnął i tyle. W jego zawodzie to normalne.
1
@masik86 3/4 się zgadzam, Fati narazie nie przekonuje, troszkę brakuje pewności siebie. Poza tym błędy jak wyłożenie piłki napastnikowi Alaves. W innych meczach może kosztować bardzo dużo.
8
Mi się bardzo podobał Casado. Również Inigo ze względu na liczby no i te przekątne co zagrywa, to wszystko na nos. Raphinha od początku sezonu wszedł na wyższy poziom i go utrzymuje.
18
@DragonxNF Młodemu jeszcze można wybaczyć, ale Ferran jest od długiego czasu tragiczny, pomyśleć że kosztował 55 baniek...
45
Jeszcze bardziej szkoda tej porażki z Osasuną. Można było odskoczyć na 6pkt.
1
A mi ciężko zaakceptować tą porażkę. Real jutro z Atleti, tam mogą gubić punkty więc trzeba było tu punktować. A Ferran jest fatalny.
0
@LukaszUH Endrick powinien wylecieć. Fakt, że te pyskowanie między innymi Viniciusa, wyśmiewanie decyzji i tak dalej jest żałosne. Na ten moment żaden sędzia nie ma na tyle jaj, żeby to ukrócić. A z całego tego przyjścia Mbappe to na razie tylko się cieszyć. Bo z takim ego wśród gwiazdeczek ciężko będzie miał to Ancelotti poukładać.
0
@Pustelnik wyniki są to i mniej się człowiek na tym skupia ;) miejmy tylko nadzieję, że dalej będziemy skuteczni, bo jak ładujemy przeciwnikom 3-4 bramki to wszystko załatwione i nie trzeba się doszukiwać błędów sędziowskich.
0
@majkel02 z zatrudnieniem Xaviego się nie zgodzę. Ze sposobem odejścia również, powinien się trzymać tego, że odejdzie na koniec sezonu. Natomiast przyjście dało nam dużo. Z katastrofalnie zapowiadającego się sezonu wyciągnąć 2miejsce a rok później wygrać ligę i superpuchar po latach posuchy. To jest osiągnięcie. Jednak zarządzanie kryzysem, z tym zupełnie sobie nie poradził. Dlatego już go nie ma. Ale plusów nie można mu zabierać. Kolejne to danie szans młodym jak Cubarsi i Lamine. A z oceną Flicka się powstrzymajmy do końca sezonu. Jak narazie jest bardzo dobrze, ale sezon będzie wymagający.