Przemo_tcz_99
Dołączył/a: luty 2013
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Przecież to wiadome ;) Przetarg nadal trwa i żadna ze stacji Eleven czy też Canal+ nie może dodać do programu TV meczy z La Ligi dopiero jak ktoś wygra przetarg to pojawią się one w programie TV
0
Mecz o Superpuchar Europy będzie transmitowany na Canal+ Sport
8
Mecz o Superpuchar Europy pomiędzy Barceloną a Sevillą będzie transmitowany w Canal+ Sport. Na Oficjalnej stronie Canal+ jest filmik, który przedstawia nadchodzące wydarzenia sportowe na miesiąc Sierpnień.
0
To pewne, że NC + straciło prawa do Ligi Hiszpańskiej ?
0
Szkoda słów na Canal . Mieli tyle ludzi a teraz jak jeszcze stracą prawa do Ligi Hiszpańskiej to te ich nowe kanały polecą w dół. U mnie pewnie będą te nowe kanały Eleven w osobnym pakiecie też za około 30 zł i teraz zastanawiaj się czy Canal czy Eleven
0
Ciekawe co z kablówkami czy wprowadzą te kanały. Ja osobiście mam wykupiony pakiet Canal w kablówce i jak tylko stracą prawa to wykupuje pakiet Eleven a z Canal zrezygnuję
0
Wiecie co może z tą Ligą Hiszpańską w Canal+ ?.Trochę mnie to martwi zrobili sobie drugi kanał sportowy a jak na razie widać nie są chętni żeby przedłużać prawa do transmitowania lig.
0
Wystarczy wejść na http://nowwatchtvlive.me/n-sport-live-stream-watch-n-sport-poland-n-sport-online-free/ i masz sam oglądam na tym ;)
0
Taa jasne życzę miłego oglądania meczu Barcy
0
nSport link http://nowwatchtvlive.me/n-sport-live-stream-watch-n-sport-poland-n-sport-online-free/
0
http://nowwatchtvlive.me/n-sport-live-stream-watch-n-sport-poland-n-sport-online-free/ Trzymajcie transmisja z nsport
0
Możecie doradzić na jakich stronach internetowych warto obejrzeć dzisiejszy mecz Barcy z PSG za darmo ?
2
Widzę, że kibice Realu przypisują sobie potrójną koronę. No to ciekawe co będą pisali we Wtorek (14.04.2015r.) około godziny 23 . ;)
0
Ja uważam tak samo, że Iniesta rozegrał dobre spotkanie może szału nie było ale jest bardzo bliski strzelenia gola i co najważniejsze szuka kombinacji z kolegami co może się okazać, że w najważniejszych meczach będzie asystował w pięknym stylu ;)
0
Zgadzam się z tobą Sevilla napędzona tym remisem z Barceloną na 100% powalczy z Realem i nie będę zdziwiony jak nawet wygrają.
2
Nie panikujcie byliśmy przecież na 2 miejscu w tabeli a teraz jesteśmy na pierwszym i mamy 2 pkt przewagi nawet lepiej, że tak się stało teraz piłkarze Barcelony będą zmobilizowani na 200%. Zero paniki ;)
0
Barcelona jest faworytem w dzisiejszym meczu. Może i Manchester City są w stanie odrobić stratę, ale Barcelona w obecnej formie na jednego strzelonego gola przez Man City odpowie dwom szybkimi ciosami i będzie po meczu.
0
Lepiej oglądaj na Canal+ Sport bo lepszy komentarz a na TVP podczas meczu można zasnąć takie efekty daje komentowanie na TVP nawet jak mecz jest mega ciekawy
6
Moim marzeniem jest aby Real stracił dzisiaj punkty z Athletic i Barca zrówna się punktami z Realem.
0
Ile ja bym dał, aby tylko te czasy powróciły
0
No to widać ktoś się bawi bo byłem przekonany, że Twitter, na którym są te informacje jest oficjalny. Sorka za błąd
0
Dobra ludzie koniec spekulacji macie tutaj Messi:"My plan is to retire at Barça. As long as the people want it, I'll be here.". To potwierdza że Messi pozostaje w Barcy. To Info pochodzi z Twittera Leo
0
Niestety Tak ;)
0
Lionel Messi has told his Father to start looking for mansions near to Chelsea's Cobham training ground. Transfer DailyTłumaczenie: Lionel Messi powiedział do swego Ojca, aby zaczął szukać rezydencji w pobliżu poligonu do Cobham Chelsea
0
Mówię, że pójdzie do Chelsea zrobi transfer ściągnie do Chelsea Messiego i zrobi transfer życia
0
Przed chwilą Messi wstawił na swojego Twittera zdjęcie i na nim widać, że nie jest on jakoś wkurzony, a jest zadowolony
1
On nie odejdzie na 99.9%
0
Zubi pójdzie sobie do Chelsea ściągnie Messiego i powie no i co teraz zrobiłem transfer życia. A tak na serio to te konto na Twitterze to pewnie jakieś nieoficjalne jest.
0
Czekam na konferencje prasową Messiego aby rozwiał te plotki
0
Na tego newsa czekałem. Teraz zakontraktować kogoś porządnego w to miejsce niech wymyśli porządne zmiany i w 2016 r. ta osoba co ma przyjść zrobi PORZĄDNE transfery.