Przemo_tcz_99
Dołączył/a: luty 2013
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
I co tak 99 to mój rocznik i co z tego ? Bo mówię prawdę. Bo jestem wiernym kibicem Barcelony i kibicuje im od dawna oglądam każdy mecz. i nie wątpię w to że Messi jest najlepszym piłkarzem na Świecie
0
Nie chodzi mi teraz o żaden żel tylko nie lubie takich piłkarzy jak Ronaldo nie wiem czemu taki pewny siebie jak by był najlepszy na świecie a Messi jest tym piłkarzem
0
ból dupy zobaczymy kto będzie miał na koniec sezonu i zobaczymy czy Ronaldo taki dobry jest
0
Weź spadaj na stronkę Realu tam zapewne zaczyna się spam w komentarzach po meczu więc opuść tą stronę. I powtarzam MESSI MESSI a Ronaldo to wiesz może jedynie stać dalej w kolejce w sklepie
2
Najlepszego piłkarza Świata mogliśmy wczoraj podziwiać w meczu Barcelona- Elche i jest nim Messi a nie ty mi tutaj z jakimś Ronaldo co stoi codziennie w kolejce w sklepie po żel na włosy
0
No i Real wygrał 2-0 ale co najważniejsze nie są na pierwszym miejscu a gra Realu za nic mi sie nie podobała
0
No i tutaj lekki problem muszą mieć dobrą kondycję bo na razie plan Cordoby wypala w 100%. Przegrywają 1-0 ale dominują Real w drugiej połowie i widać że chcą strzelił tego cieszącego nas kibiców Barcelony gola
0
W piłce nożnej wystarczy jeden błąd obrony w ostatnich minutach meczu i już moze być gol ale pierw trzeba przycisnąć Real ;)
0
Jest szansa Cordoba ich lekko ciśnie ale z każdą minutą widać, że Real ma kłopoty i Cordoba może strzelić gola
0
Ale będzie się działo jak Cordoba strzeli gola Realowi na 1-1 w ostatnich minutach meczu i Real zremisuje. Zaciskam kciuki i włączam streama i oglądam, Oczywiście kibicuje w tym meczu Cordobie aby nauczyła tego Realu, że piłka nożna to gra drużynowa.
0
pablito91: Wiesz tylko, że w Barcelonie widać postępy i grają jako drużyna powtarzam drużyna. A w Realu tylko się liczą tricki i ładne fryzury. Aha i jeszcze coś powiem Realu to najsilniejszy skład a Barcelona grała bez kilku swoich nowych nabytków.
0
Powiem ci, że ten James to był dla popisu kupiony zobaczyli, że Barcelona kupiła Suareza to oni zaraz szybko po Jamesa. Tylko, że obu piłkarzy różnią klasy Suarez to klasa światowa można wywnioskować po tym jak w Premier League strzelał przecudowne bramki a James ? zabłysnął na Mistrzostwach Świata i zaraz Real go kupuje bo chcą dorównać Barcelonie. w Gran Derbi zobaczymy klasy tych zawodników. Powiem tylko tyle w Gran Derbi Suarez zje Jamesa z nogami.
0
No i 1-0 do przerwy dla Realu ale jeżeli nie zmienią stylu gry to będą mieli ciężko o kolejne bramki. Bramkarz Cordoby wątpię, że łatwo da się pokonać a przy tej bramce Benzemy nie miał nic do powiedzenia. Real zobaczycie będzie dalej tak grał to tak do 80 min wytrzyma ale potem Cordoba przejmie przewagę i wpakuje Realowi bramkę i jutro zaczną się wymówki kibiców Realu i tych ich gazet.
6
Tak oglądam sobie ten mecz Realu i na razie nic specjalnego w ich grze nie widzę. Może maja skład jak to można powiedzieć napakowany gwiazdami ale widać, że jeden chce być lepszy od drugiego i to psuje całą grę Realu. Niech dalej tak grają to Barcelona ich pociśnie w Gran Derbi i to ostro bo w Barcelonie jest zgranie a nie jak w Realu tylko rządzi tam Ronaldo co ma tubkę żelu na włosach (Patrząc to mogę stwierdzić że prawie cała drużyna ma włosy na żel). Barcelona to po prostu Barcelona coraz lepsza z każdym sezonem i oby tak dalej. VeB
0
Tito był po prostu wzorem do naśladowania te wszystkie piękne chwile które przeżył w tak wspaniałym klubie w Barcelonie.Wczoraj jak czytałem te newsy o tym że zmarł Tito to aż poleciały mi łzy tyle zrobił dobrych rzeczy a musiał już odejść w tak młodym wieku.Dziękuje ci za wszystko Tito trudno mi się pogodzić że już z nami nie jesteś że nie zasiądziesz już na trybunach Camp Nou.Spoczywaj w pokoju i zaśnij z ulgą bo to co zrobiłeś to na prawdę jest Mistrzostwo Świata.Żegnaj Tito [*] :(
0
liczę że Barca się podniesie w wielkim stylu z Realem Sociedad
0
no gra ale widać że się stara w porównaniu do Valdesa dzisiaj Messi to Bóg
0
Ale słuchaj ten twój komentarz wyglądał jak byś był za Realem sorka oddaje honor :D
0
hahaha dłużej kibicujesz pewnie nie oglądasz wogólę meczy i teraz wielki kibic,Ja za Barce oddał bym życie
0
czuje że z Realem Sociedad będzie z 5-0 Barca zrewanżuje się za tą porażkę i czuje wielki mecz Messiego i jego 3 gole.Barcelona wie że zrobiła sobie wielki dym ale przecież w tym sezonie są mecze z Atletico i Realem
0
spokojnie przegrają jak wszyscy to wszyscy
0
człowieku nie wiem skąd jesteś ale czuje po twoim smrodzie że jesteś z Madrytu
0
człowieku Pedro dziś nic nie grał a Alexis strzelił tylko tą bramkę i tyle z tego a pozostałem minuty tak samo jak Pedro
0
spokojna twoja rozczochrana Barca wywali z LM ten cały Manchester City :D
0
z obroną się zgodzę ale Messi starał się odrobić straty bo widział że zespołowi nie wychodzi
0
żeby obrona bardziej się skupiła i Valdes by lepiej bronił to i gra całego zespołu by była lepsza
0
twój komentarz jest niżej niż żałosny miał dziś poprostu gorszy dzień i tyle
0
Ja jestem trochę rozczarowany dzisiejszą grą Barcelony ale najbardziej jestem rozczarowany trenerem Gerardo Martino i jego decyzjami bo w środku obrony powinni grać Pique i Puyol a nie najlepiej Puyola na trybuny odesłać a takiego Mascherano dać w pierwszy skład tak samo Bartra on jest na takim poziomie że spokojnie powinien grać w pierwszym składzie.Ale mówi się trudno mam wiarę w to że w następnym meczu będzie dużo lepiej i Valdes pokaże swoją klasę i cała Barcelona bo to co dzisiaj zaprezentowali to było na ich 10% możliwości,I liczę na to że cały Madryt jutro będzie płakał z smutku jak ich drużyny polegną,I liczę także na więcej minut Puyola i Bartry bo to własnie Puyol potrafi zmobilizować kolegów do walki.Veb
0
Przepiękny mecz Barcelony jeden z najlepszych!.Wspaniały mecz od bramkarza po atak trochę szkoda straconej bramki ale ważne że jest zwycięstwo a VV popisał się dziś pięknymi interwencjami aż przepięknie było zobaczyć minę Ronaldo jak VV go wyciągnął.Pięknie VeB
0
spojrzak tylko że ten stream nie działa