Przemo_tcz_99
Dołączył/a: luty 2013
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
a to będzie na żywo włączą czy mecz od początku na canal+family??
0
ale reklamy z 5 min i 19:55 włączą bo na pewno canal+ nie podaruje meczu w którym Wielki Kapitan wraca
0
pewnie Kielce skończą o 19:50 i włączą na Canal+family
0
Ale mecz zaczyna się o 20 to jest 15 min spóźnienia
0
Kiedy zobaczyłem tą wiadomość to mało co nie wyskoczyłem przez okno.Wspaniała wiadomość i cieszę się bardzo że będę mógł zobaczyć naszego kapitana już jutro w meczu z osasuną.A wiecie może gdzie leci transmisja meczu bo na canal+ nie ma?.
0
Szkoda mi Tito że musi ogłosić tak smutną wiadomość i to przed rozpoczęciem sezonu ale rozumiem go i jak każdy wierny kibic Barcy powinien zrozumieć że choroba Tito jest poważna i nie może on stawiać wszystkiego na jedną szalę.Tito pewnie jest żal że po odpadnięciu z Ligi Mistrzów wypisywano takie bzdury że przez jego chorobę odpadliśmy (pojawiały się takie komentarze).Tito może być dumny z Barcelony odpadliśmy z Ligi Mistrzów ale to co? wygraliśmy ligę.Ale w piłce nie liczy się tylko wygrana i tak jak Barcelona to robi tam liczy się atmosfera i bawienie się grą w piłkę.Dziękujemy i ja Dziękuję ci Tito za to co zrobiłeś dla Barcy i wieżę że odejdziesz z tego klubu z dumą i chwałą bo to co zrobiłeś jest cudowne.Życzę ci powrotu do zdrowia i trzymaj się Tito.Porodzenie VEB
0
Ja bym kupił na bramkę ter Stegena nie kupił bym Neymara bo to może być taki sam jak Alexis czyli niewypał na środek obrony Kompanego a na atak falcao
0
Trochę martwi mnie fakt że Barcelona przegrała drugie Gran Derbi z rzędu.Barcelona zawsze trafia na jakiś lipnych sędzi i tak było tera.