0

a to będzie na żywo włączą czy mecz od początku na canal+family??

0

ale reklamy z 5 min i 19:55 włączą bo na pewno canal+ nie podaruje meczu w którym Wielki Kapitan wraca

0

pewnie Kielce skończą o 19:50 i włączą na Canal+family

0

Ale mecz zaczyna się o 20 to jest 15 min spóźnienia

0

Kiedy zobaczyłem tą wiadomość to mało co nie wyskoczyłem przez okno.Wspaniała wiadomość i cieszę się bardzo że będę mógł zobaczyć naszego kapitana już jutro w meczu z osasuną.A wiecie może gdzie leci transmisja meczu bo na canal+ nie ma?.

0

Szkoda mi Tito że musi ogłosić tak smutną wiadomość i to przed rozpoczęciem sezonu ale rozumiem go i jak każdy wierny kibic Barcy powinien zrozumieć że choroba Tito jest poważna i nie może on stawiać wszystkiego na jedną szalę.Tito pewnie jest żal że po odpadnięciu z Ligi Mistrzów wypisywano takie bzdury że przez jego chorobę odpadliśmy (pojawiały się takie komentarze).Tito może być dumny z Barcelony odpadliśmy z Ligi Mistrzów ale to co? wygraliśmy ligę.Ale w piłce nie liczy się tylko wygrana i tak jak Barcelona to robi tam liczy się atmosfera i bawienie się grą w piłkę.Dziękujemy i ja Dziękuję ci Tito za to co zrobiłeś dla Barcy i wieżę że odejdziesz z tego klubu z dumą i chwałą bo to co zrobiłeś jest cudowne.Życzę ci powrotu do zdrowia i trzymaj się Tito.Porodzenie VEB

0

Ja bym kupił na bramkę ter Stegena nie kupił bym Neymara bo to może być taki sam jak Alexis czyli niewypał na środek obrony Kompanego a na atak falcao

0

Trochę martwi mnie fakt że Barcelona przegrała drugie Gran Derbi z rzędu.Barcelona zawsze trafia na jakiś lipnych sędzi i tak było tera.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?