Przemo_tcz_99
Dołączył/a: luty 2013
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Chciałbym aby tak Martin strzelił dzisiaj z dwa-trzy gole. Wtedy Lucho by bania pękła i by zadawał sobie jedno pytanie. "Co ja zrobiłem? " ;)
0
I to jeszcze z tak słabym rywalem. Lucho mógł trochę wcześniej przemyśleć sprawę i dawać więcej szans gry dla Martina, a teraz to zapewne będzie ostatni mecz Martina na Camp Nou :(
1
Coś mi się zdaje, że coś tutaj jest pokręcone z tą transmisją dzisiejszego meczu. W programie TV pisze że o 22 na TVP Sport leci mecz Valencia- Rayo ale pisze,że będzie NA ŻYWO a przecież na żywo leci od 20 to może jest jakaś pomyłka i puszczą mecz Barcy.
0
Do tej pory Suarez tak mi się zdaje ma tylko przebłyski swojej formy bo np. gol w meczu z APOELEM po prostu genialny przychodza kolejne mecze i gra bardzo przeciętnie. Ale moim zdaniem zacznie strzelać na dobre tylko pytanie kiedy
0
Jestem pewny, że punkty zgubi na Mestalla w meczu z Valencią
1
Wtedy to Barcelona się spręży bo to Liga mistrzów jest i znów pewnie zaczną grać szybciej i z lepszą skutecznością
0
Co ty chcesz od Suareza ?. Przypominam, że miał bardzo długą przerwę i musi wejść w rytm meczowy a to nie jest łatwe. Powoli zacznie strzelać bramki i każdy będzie zadowolony
0
Spokojnie jak Suarez wejdzie w rytm meczowy to pokaże na co go stać.
9
Godzina meczu ? Oni powinni być przygotowani do gry o każdej godzinie. Jakoś Albie. Bravo czy Pique nie przeszkadzała godzina meczu i zagrali bardzo dobrze tak samo Messi o którym nie trzeba wspominać że daje z siebie wszystko w każdym meczu. Szkoda słów na ten zarząd
0
Widzę, że niektórzy tutaj już wątpią w Barcelonę. Nie zapominajcie, że Real kolejny mecz w Lidze zagra na Mestalla z Valencią a tam jest ciężko o wygraną. Jeżeli Real tam się potknie to znów Barcelona będzie miała dwa punkty straty do Realu i wtedy Barca musi wygrywać każdy mecz w lidze a w meczu z Realem na Camp Nou zagrać tak jak w rewanżu z PSG albo i lepiej.
0
Zgadzam się z tobą w 100%. Nie wiem po co jest taki lament. Real ma przed sobą bardzo trudne zadanie bo będą grali z Valencią na Mestalla a tam ciężko wygrać. Jeżeli Real tam zremisuje a Barca będzie wygrywać swoje mecze to znów odzyskamy dwu punktową stratę. I wtedy możemy spokojnie czekać na mecz z Realem na Camp Nou, w którym Barca będzie musiała zagrać jak w rewanżu z PSG albo i lepiej. ;)
0
Marzę o tym aby Ronaldo raz się przeliczył i jakiś bramkarz obronił jego karnego. Zobaczyć wtedy minę Ronaldo. Bezcenne
0
To jest kpina jakaś. Sędziowie powinni nie zwracać uwagi na ten marny teatr Ronaldo. To się żałosne robi niedługo Real wygra wszystkie puchary bo sędziowie co ? będą dyktowali karne bo Ronaldo został lekko dotknięty i poleciał jakby naprawdę został brutalnie sfaulowany
0
Napisałem tamten komentarz, gdy zobaczyłem wpis na Facebooku na nieoficjalnej stronie Barcy wpis.
0
Wiesz zmieniłem swój komentarz, ponieważ źródło było marne bo pisali na jakimś koncie Barcy nieoficjalnym, że Messi prowadzi w walce o złotą piłkę.
0
Stroje nawet fajne. Trochę odmiany ;)
0
Wiem Ter Stegen zawinił w tym meczu ale przyjdzie mecz ligi Mistrzów z Ajaxem i znów LE postawi na Ter Stegena i może być znów taka sama sytuacja że będzie słabo bronił
0
Z Rayo lepiej aby Ter Stegen bronił i nie że nie wierzę w Bravo bo jest bardzo dobrym bramkarzem ale chcę aby Ter Stegen się odbudował
1
Ja powiem tak niektórzy na tej stronie przesadzają i to mocno przegrywamy jeden mecz z silnym PSG na ich terenie i lament jest spokojnie Zobaczymy prawdziwą Barcelonę w meczu z Realem jak Suarez wróci
0
Busquets za dużo ryzykuje powinien grać z klepy a on tam wczoraj się zastawiał niepotrzebnie jak mógł spokojnie podać piłkę Pedro zgodzę się niewidoczny a jak już wczoraj oddał strzał to niecelny i to chyba jeden strzał oddał
6
Czyli rozumiem Luis Enrique do zwolnienia ? Bo Barcelona przegrała jeden mecz. Szkoda słów na takich co piszą takie głupoty
0
Po prostu niektórzy na tej stronie skreślają każdego po tym jednym przegranym meczu. Ludzie my graliśmy z PSG które zagrało wyśmienity mecz i nie ma powodów do zmartwień. Fakt było parę błędów ale te błędy zostaną naprawione i zobaczycie, że zagrają z Ajaxem w lidze Mistrzów jak nowo narodzeni i pokażą klasę na jaką ich stać. Tak samo jak tutaj wszyscy skreślają Ter Stegena bo co ? bo miał zły mecz bo gra jeden mecz na jakiś czas ten bramkarz ma ogromną klasę i jeszcze nam to udowodni a że zdarzył mu się jeden słaby mecz to każdemu się zdarza tak samo jak pisaliście po meczu z APOELEM że Ter Stegen jest bardzo dobry bo wyśmienicie wybronił ostatni strzał który żeby nie TER STEGEN zakończył się bramką a teraz tutaj że źle gra że błąd transferowy. Nie wolno go skreślać po jednym nieudanym meczu. Wszyscy jesteśmy wielką Barceloną tak samo WIERNI kibice jak i piłkarze, trener, cały sztab i powinni każdy się wspierać po porażce a nie pisać głupoty.
1
No realistyka trochę się zgodzę że nie jest najlepsza widać to w niektórych momentach gdzie np. Kobieta i mężczyzna stają na środku wielkiej dziury w budynku (dziura jest w ścianie) i w połowie drogi zaczynają się całować a Niemcy z dachu do nich strzelają
1
Ja byłem na filmie Miasto 44. Film godny polecenia po prostu jak dla mnie wspaniały film. Niczego mu nie brakuje realistyka po prostu cudowna. Oprawa dźwiękowa też wspaniała. Film o Powstaniu Warszawskim.
0
Trochę mnie martwi, że Wlazły.Winiarski.Ignaczak i Zagumny kończą karierę reprezentacyjną z drugiej strony Zagumnego godnie będzie zastępował Drzyzga, Ignaczaka to zastąpi Zatorski ale kto zastąpi Wlazłego i Winiarskiego ?. Chyba Antiga będzie musiał sięgnąć po Bartmana i Kurka ale czy obaj będą chcieli wrócić do kadry a szczególnie to Kurek, który nie został zabrany na MŚ. Trochę się obawiam co dalej będzie. Jak myślicie Kurek wróci do Reprezentacji ?
0
Wiecie może czy jakoś teraz będzie może jakiś turniej Reprezentacji Polski w siatkówce. Czy tylko turnieje to Liga Światowa i ten memoriał co jest rozgrywany i Mistrzostwa i teraz będzie długa przerwa ?
0
Ale ten Polsat jest jakiś dziwny. Przed chwilą ogłosili że pokażą finał MŚ w otwartym Polsacie ale co z tego załóżmy Polska dzisiaj odpadnie czego nikt z nas nie chce ale powiedzmy sobie szczerze że w siatkówce zdarzają się różne rzeczy i nawet świetnie grająca Polska może odpaść. I to że Solorz zgodził się odkodować finał to jedna sprawa ale jak jest taki dobry teraz jak pali mu się pod nogami to powinien odkodować też mecz o 3 miejsce.
0
No i co tutaj dzisiaj oglądać. Jest bardzo ważny mecz w siatę Rosja-Brazylia i Barcelona-APOEL ale na 99% obejrzę mecz Barcelony bo mecz Rosja-Brazylia chociaż to będzie ważny mecz dla Polski nie mam zamiaru oglądać i patrzeć na tego Spiridonowa.
0
Ja nie wiem to jest strona Barcelony a nie Realu. Stronka Realu to gdzie indziej. Pewnie już taki spam tam jest na stronce Realu że nawet nie da się wejść na tą strone
0
Jezu każdy ma inne zdanie ja mam takie ty masz takie ja nie wątpię w Messiego. A tak wgl z kim ja pisze z jakimiś kibicem Realu, który miał dzisiaj problemy z Cordobą