Ptasior
Dołączył/a: październik 2021
Saint-Tropez
10 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
@wasacz Tak sezon przerwać, a mistrzostwo przekazać Realowi, bo mają najwięcej czarnych w drużynie.
0
@Cotutajsiedzieje Ehhh jeszcze niedawno robił takie liczby w samej lidze. Wieku się nie oszuka niestety, choć Messi i tak te swoje atuty potrafi ciągle pięknie eksponować.
3
@Cotutajsiedzieje Jak tak źle pajacowi w tej Hiszpanii to niech odejdzie. Jeszcze mocno się zdziwi, że za te cyrki, które odstawia ludzie będą go jechać tak samo we Włoszech, Francji, a w Anglii to już w ogóle.
2
@Xxxbarca4ever Równie dobrze może być też 100%. Oceniamy na podstawie tego co mówią i publikaja w internecie. Większość wpisów Rosjan jest w tonie popierającym wojne. Nikt w tym kraju nie protestuje przeciwko temu co robi Putin i kacapska armia na Ukrainie. I nie mów mi o tym, że rosjanie boją się protestować, bo grozi im więzienie. Jakoś na Ukrainę jeżdżą się bić i to często na ochotnika.
12
Komentarz usunięty
3
@P33ck Może kiedyś trafi do Barcelony. Kto wie?
2
@Herato Klub mem, drużyna partaczy, ale trzeba przyznać, że stadion mają dojebany
1
@masq Podejrzewam, że trwa od dawna. Bierzmy też poprawkę na to, że na F-16 wskoczą pewnie doświadczeni piloci np. tacy co latali już Migami, czy Su. Ci goście na pewno są kumaci i wyszkolenie takiego pilota zajmie mniej czasu, niż jakby szkolić kogoś od zera. W warunkach wojny wszystko jest skrócone do minimum.
1
@gumaz Zimne piwo wchodzi jak złoto
8
@Cotutajsiedzieje Messi. Ależ zgranie!
0
@Uukasz_93 Jak się nie polamie przez te 2 mecze do końca i solidnie przepracuje okres przygotowawczy, to może coś jeszcze z niego będzie. Na razie to samo co Fati. Gość się po prostu boi grać w piłkę
0
@talizmo Betoniarz Mourinho dostanie baty. To jest puchar Sevilli
2
@mateusz1989VeB Niech prezes żyje jak najdłużej
0
@Szklaner Kijów to prawdopodobnie ma jedną z lepszych obron przeciwrakietowych na świecie, także nie ma co porównywać, ale to, że my jesteśmy z tym w dupie, to akurat prawda. Lata zaniedbań, lata... Naszym rządzącym wydawało się chyba, że jak ZSRR upadł, to już nigdy nie będzie żadnej wojny i żadna silna armia nam niepotrzebna
27
Laporta to już pewnie czwarty dzień nie trzeźwieje.
0
@Zoker No to dramat dla pani Kowalczyk
0
@marcin62 A do tego jeszcze legendarny Sergi Roberto
2
@Sulimo Przede wszystkim wzięli Guardiolę i wszystko, na każdym szczeblu w klubie podporządkowali pod niego. Mają wizjonera, dają mu wszelkie narzędzia jakie potrzebuje. To musiało wypalić. PSG to zupełnie drugi biegun. Mam wrażenie, że tam trener nie ma nic do gadania, a piłkarzy do klubu sprowadzają według zachcianek Khelaifiego, albo przez jakieś przewaly z agentami.
0
@insp1re Gavi to cule. On da się pokroić za ten klub, a takich ludzi nie można oddawać.
1
@looki Dziś to pewnie coś nowego o Negreirze będzie
1
@Marcelinho99 Zgadzam się, ale wczoraj to nawet Ramos w prime by im nie pomógł. City zmiażdżyło ich w każdym aspekcie.
5
@Kubsoleon Nikt mu nie umniejsza. To po prostu jest napastnik z innej półki niż Lewy, czy Suarez. Wystarczy popatrzeć na same liczby przez całą karierę. Nie trafia do mnie argument, że przy Ronaldo nie mógł strzelać. Suarez walił bramki hurtowo przy Messim i Neymarze. Przypomnę, że Benzema miewał sezony gdzie strzelał dosłownie kilka bramek na krzyż. Nie był ani tak bramkostrzelny, ani regularny jak Pistolero i Robert.
1
@Zoker Zostanie i po Euro2024 weźmie kadrę Hiszpanii
0
@Rastafarnianin Czeka na nowe plotki o Negreirze. Oczywiście opublikowane w bardzo poważnym dzienniku jak np. Marca
2
@Pawel13sz Ten to brzydkich bramek już nie strzela
1
@kamiVeB A i tak zrobił króla strzelców z palcem w dupie, do tego dołożył ponad 20 asyst.
13
@Bulbulator Guardiola wywalil kupę siana na zawodników, ale to co gra jego Manchester to jest czysta poezja i mało kto się z tym będzie równał. Mourinho dałbyś nielimitowany budżet, a jego drużyna i tak grałaby tartak. To jest inna skala geniuszu. Goat trenerki
1
@Kamiloza91 Del Bosque 100%
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika