4

Sytuacja kryzysowa Panie Xavi. Pora znów porządzić w środku pola

8

@Macio93 Jest biały, więc nie ma podstaw do anulowania kartki.

3

@cris2706 Nie będzie klaskał ludziom, którzy go nie szanują

5

@betonito On nawet z nimi nie konkurował, bo był za cienki w uszach na to

1

@KamQiX Kurwa @KamQiX , dlaczego?

0

Dawać Köln kurden

0

@Worny Albo Bayern musi się zesrać

0

@LM10GOAT No pięknie by było, ale będzie mega ciężko

35

Ten sezon w Bundes miałby idealne podsumowanie, gdyby Bayern dostał bramkę na 1:1 w 93 minucie, a Borussia mimo porażki 5:0 z Mainz została mistrzem.

0

@matirix20 Cała nadzieja w FC Köln

2

@marnow Jak nie byles rano na kacu po jakimś ostrym chlaniu, to pewnie tak.

1

@Rewolucja123 O ile Atletico znowu nas nie wydyma.

0

@Ojciec5tkidzieci O jakim pokoju on mówi, w momencie, gdy Rosja okupuje tereny niepodległego państwa?
Teraz zwróciłem uwagę, że on z twarzy wygląda jak lider Wagnera - Prigozyn.

52

No to nieźle. Trzymaj się tam Balde, bo sporo minut do zagrania będzie

1

@budel17 Nigdzie. Ten sezon to będzie nudna "rywalizacja" dwóch kierowców jak za czasów Mercedesa. Reszta ściga się o 3 miejsce

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@mateusz1989VeB Lewy myślę, że ma podobnie patrząc na to jakie komentarze o nim pojawiały się chwilę po jego odejściu wśród fanów Bayernu. "Bez Lewego jesteśmy bardziej nieprzewidywalni", "Po co Lewy jak jest Mane, złoty interes zrobiliśmy". Lewy jest właśnie mistrzem Hiszpanii i królem strzelców La Liga, a Bayern prawdopodobnie zostanie z niczym

0

@mekston Dawno nic nie strzelił, to może dziś coś wpadnie.

0

@Bartas7VeB To jakaś rodzina z Fernando Redondo?

1

@tomcias10 W przypadku tej samej liczby punktów Bayern jest mistrzem.

3

@lucas/catalan Szkoda, że cały sezon nie mogą takiego mieć

7

@tomcias10 Zależy od wyniku Bayernu. Jeśli nie wygrają, to Borussia też nie musi

1

@bartas97 Piękna robota. Zróbcie wszystko, żeby po odejsciu Papszuna tego nie zaprzepaścić.

9

@Mow_mi_Douglas Coutinho to chociaż zagrał w El Clasico. Hazard siedzi w Madrycie juz 5 rok i dalej mu się to nie udało.

3

@Volk Jak będzie mu się chciało tyle w City siedzieć, to wynik Fergusona jest w jego zasięgu. On tam ma wszystko, żeby zdominować te rozgrywki na lata.
Ja jednak myślę, że jeszcze 2/3 lata i pójdzie spróbować czegoś nowego.

3

@DonCarletto Zapłacili za 3:0, to było 3:0

2

@Sulimo Piłkarz - Ikona. Drugiego takiego już nie będzie :(

0

@HighestInTheRoom Wszystkich powyższych + Carrasco, którego ponoć chcemy brać. Di Maria to jakość i solidne wzmocnienie

0

@kuz To by mu musieli chyba 6 karnych za rasizm gwizdnąć

30

@Rastafarnianin Vinicius jest dobry, ale do tamtego Neymar, to nawet nie miał startu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?