Ptasior
Dołączył/a: październik 2021
Saint-Tropez
10 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
8
@Macio93 Jest biały, więc nie ma podstaw do anulowania kartki.
3
@cris2706 Nie będzie klaskał ludziom, którzy go nie szanują
5
@betonito On nawet z nimi nie konkurował, bo był za cienki w uszach na to
1
@KamQiX Kurwa @KamQiX , dlaczego?
0
Dawać Köln kurden
0
@Worny Albo Bayern musi się zesrać
0
@LM10GOAT No pięknie by było, ale będzie mega ciężko
35
Ten sezon w Bundes miałby idealne podsumowanie, gdyby Bayern dostał bramkę na 1:1 w 93 minucie, a Borussia mimo porażki 5:0 z Mainz została mistrzem.
0
@matirix20 Cała nadzieja w FC Köln
2
@marnow Jak nie byles rano na kacu po jakimś ostrym chlaniu, to pewnie tak.
1
@Rewolucja123 O ile Atletico znowu nas nie wydyma.
0
@Ojciec5tkidzieci O jakim pokoju on mówi, w momencie, gdy Rosja okupuje tereny niepodległego państwa?
Teraz zwróciłem uwagę, że on z twarzy wygląda jak lider Wagnera - Prigozyn.
52
1
@budel17 Nigdzie. Ten sezon to będzie nudna "rywalizacja" dwóch kierowców jak za czasów Mercedesa. Reszta ściga się o 3 miejsce
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@mateusz1989VeB Lewy myślę, że ma podobnie patrząc na to jakie komentarze o nim pojawiały się chwilę po jego odejściu wśród fanów Bayernu. "Bez Lewego jesteśmy bardziej nieprzewidywalni", "Po co Lewy jak jest Mane, złoty interes zrobiliśmy". Lewy jest właśnie mistrzem Hiszpanii i królem strzelców La Liga, a Bayern prawdopodobnie zostanie z niczym
0
@mekston Dawno nic nie strzelił, to może dziś coś wpadnie.
0
@Bartas7VeB To jakaś rodzina z Fernando Redondo?
1
@tomcias10 W przypadku tej samej liczby punktów Bayern jest mistrzem.
3
@lucas/catalan Szkoda, że cały sezon nie mogą takiego mieć
7
@tomcias10 Zależy od wyniku Bayernu. Jeśli nie wygrają, to Borussia też nie musi
1
@bartas97 Piękna robota. Zróbcie wszystko, żeby po odejsciu Papszuna tego nie zaprzepaścić.
9
@Mow_mi_Douglas Coutinho to chociaż zagrał w El Clasico. Hazard siedzi w Madrycie juz 5 rok i dalej mu się to nie udało.
3
@Volk Jak będzie mu się chciało tyle w City siedzieć, to wynik Fergusona jest w jego zasięgu. On tam ma wszystko, żeby zdominować te rozgrywki na lata.
Ja jednak myślę, że jeszcze 2/3 lata i pójdzie spróbować czegoś nowego.
3
@DonCarletto Zapłacili za 3:0, to było 3:0
2
@Sulimo Piłkarz - Ikona. Drugiego takiego już nie będzie :(
0
@HighestInTheRoom Wszystkich powyższych + Carrasco, którego ponoć chcemy brać. Di Maria to jakość i solidne wzmocnienie
0
@kuz To by mu musieli chyba 6 karnych za rasizm gwizdnąć
30
@Rastafarnianin Vinicius jest dobry, ale do tamtego Neymar, to nawet nie miał startu