2

@aqqi No dla Amerykańców, to na szczęście

4

@Sau_Ron Doprowadzić tak wielki klub jak Barcelona, do momentu, w którym my nie możemy rejestrować darmowych zawodników... Zamiast cieszyć się z transferów zawodników spektakularnych jak kiedyś Neymar, to my cieszymy się, że La Liga łaskawie zaakceptowała nam plan finansowy. Przecież za to ktoś powinien pójść siedzieć...

9

@macio_944 van Dijk xDDD

1

@Eto'o9 R10 A co to za różnica czy to pierwsza, czy ostatnia drużyna MLS? Przecież on nie idzie tam rywalizować sportowo, tylko na emeryturę.

0

@Kuba_1 Lepsze to niż te araby...

0

@VENOMStyle Czemu niby? Zarząd już raz zrobił go w chuja? Normalne jest to, że chłop chce mieć jakieś gwarancję od zaraz. Znowu ma czekać półtora miesiąca, żeby na koniec Laporta z Alemanym mu powiedzieli, że no niestety nie udało się?

2

@Joe_Pesci Ludzie na Ukrainie też nie chcieli tracić dorobku swojego życia i rodzin. Niestety oni nie mieli takiego wyboru, bo panowie dyktatorzy z Rosji i Białorusi postanowili im to wszystko zabrać. Teraz sportowcy z obu tych krajów robią z siebie pokrzywdzonych, co jest śmieszne.

21

Lewandowski był, jest i zawsze będzie dużo lepszym napastnikiem niż Benzema.

0

@KrychaFCB Gdzie Kessie ze swoją mierną intensywnością do Premier League? W dodatku jeszcze do Kloppa, który słynie wręcz z zażynania swoich zawodników pod tym względem

5

@Encore Przypominam, że sprzedaliśmy go za 20 baniek. Niesamowite jak my zostaliśmy wydymani z tym Griezmannem

0

@Kuba_1 Laporta ich doscisnie bebzonem do ściany i rozpocznie negocjacje siłowe. Każdy by się pod takim naciskiem ugiął

0

@barcelonaLM Ale akceptacja planu finansowego powoduje, że działamy na zasadzie 1 do 1 (tak czytałem). Czy to oznacza, że jak np. opchniemy Lengleta za 15 baniek do Tottenhamu, to możemy te 15 milionów przeznaczyć na pensje dla Leo?

0

@Emhyr Nie, po prostu Benzema nagle odszedł i brakuje im mocno rozpoznawalnej buźki na plakaty. Sam Lewy to za mało

0

@MichuZ44 Te błędy są konsekwencją tego, że on non stop próbuje jeździć na limicie.

4

@bartoszplucinski Wreszcie wśród swoich

11

@MesQueUnClub_87 Prędzej wydarzy się to drugie niż PiS sam z siebie odda władze.

3

@Zoker Dobra opcja. Lepszy niż Auba.

0

@mrboom Myślę, że nie ustawka. Szpilka w stójce jest na prawdę mocny. Pudzian ma 46 lat, ja nie wiem czego ludzie jeszcze po nim oczekują? Swoje zrobił i zarobił. Teraz to już odliczanie do emerytury. To nie jest Mamed, który jest urodzonym wojownikiem i nawet w wieku 50 lat technicznie bedzie mógł niejednego na łopatki rozłożyć.

2

@bartekvisca Podziękuj piłkarzom, którym nie chciało się okazać minimum zaangażowania (trochę rozumiem, sezon bardzo długi). Xavi za nich po boisku nie będzie biegał

0

@Faro To są chore zarobki. On zarabia więcej niż Leao w Milanie. Nie mniej, dałbym mu ten ostatni sezon. Może jak odpowiednio przepracuje ten okres przygotowawczy, to od przyszłego sezonu może coś ruszy.

3

@Criss18Barca Akurat z bramek Raphinhi drużyna ma sporo. Często strzelał gole dające prowadzenie, albo asystował na wagę 3 punktów. Miał spory wkład w to mistrzostwo, zwłaszcza po tym jak Dembele znowu wyleciał w najważniejszym momencie.
Jednak zgadzam się co do jego samej gry. Liczby robi, ale jak się na niego patrzy podczas meczu, to tak trochę nieprzekonujący momentami jest.

1

@Emhyr Domagają się kary dla swojego klubu za burdy i wtargnięcie kibiców na płytę boiska po meczu z Barcą, czy o co chodzi?

3

@Medium Ciekawe czy ta gałka podobna wiekowo, czy wzorem Pique poluje na sporo młodszy rocznik

0

@kanver_ Jednego dostał i spartolil. Liga uznała, że więcej nie będzie

1

@Kamilos84 Pięknie wygląda.
No kurna teraz już gorzej

0

@pacjentzchoroszczy My nie chcemy go odbudować, tylko sprzedać. Jasny sygnał od Xaviego, że nie będzie na niego stawial

2

@Azi Sędzia się boi dać mu żółtą, bo zaraz ten znowu się splacze i zrobi z siebie ofiare.

0

@tristan87 Szkoda Mareczka. Rekord był w zasięgu :(

1

@Kamilos84 Po fatalnej rundzie jesiennej tak ładnie podgonic w tabeli i zesrać się w ostatniej kolejce, mając wszystko we własnych rękach. Motor potrafi

3

@AFA90 Zawsze cieszy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?