Ptasior
Dołączył/a: październik 2021
Saint-Tropez
10 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@aqqi No dla Amerykańców, to na szczęście
4
@Sau_Ron Doprowadzić tak wielki klub jak Barcelona, do momentu, w którym my nie możemy rejestrować darmowych zawodników... Zamiast cieszyć się z transferów zawodników spektakularnych jak kiedyś Neymar, to my cieszymy się, że La Liga łaskawie zaakceptowała nam plan finansowy. Przecież za to ktoś powinien pójść siedzieć...
9
@macio_944 van Dijk xDDD
1
@Eto'o9 R10 A co to za różnica czy to pierwsza, czy ostatnia drużyna MLS? Przecież on nie idzie tam rywalizować sportowo, tylko na emeryturę.
0
@Kuba_1 Lepsze to niż te araby...
0
@VENOMStyle Czemu niby? Zarząd już raz zrobił go w chuja? Normalne jest to, że chłop chce mieć jakieś gwarancję od zaraz. Znowu ma czekać półtora miesiąca, żeby na koniec Laporta z Alemanym mu powiedzieli, że no niestety nie udało się?
2
@Joe_Pesci Ludzie na Ukrainie też nie chcieli tracić dorobku swojego życia i rodzin. Niestety oni nie mieli takiego wyboru, bo panowie dyktatorzy z Rosji i Białorusi postanowili im to wszystko zabrać. Teraz sportowcy z obu tych krajów robią z siebie pokrzywdzonych, co jest śmieszne.
21
0
@KrychaFCB Gdzie Kessie ze swoją mierną intensywnością do Premier League? W dodatku jeszcze do Kloppa, który słynie wręcz z zażynania swoich zawodników pod tym względem
5
@Encore Przypominam, że sprzedaliśmy go za 20 baniek. Niesamowite jak my zostaliśmy wydymani z tym Griezmannem
0
@Kuba_1 Laporta ich doscisnie bebzonem do ściany i rozpocznie negocjacje siłowe. Każdy by się pod takim naciskiem ugiął
0
@barcelonaLM Ale akceptacja planu finansowego powoduje, że działamy na zasadzie 1 do 1 (tak czytałem). Czy to oznacza, że jak np. opchniemy Lengleta za 15 baniek do Tottenhamu, to możemy te 15 milionów przeznaczyć na pensje dla Leo?
0
@Emhyr Nie, po prostu Benzema nagle odszedł i brakuje im mocno rozpoznawalnej buźki na plakaty. Sam Lewy to za mało
0
@MichuZ44 Te błędy są konsekwencją tego, że on non stop próbuje jeździć na limicie.
4
@bartoszplucinski Wreszcie wśród swoich
11
@MesQueUnClub_87 Prędzej wydarzy się to drugie niż PiS sam z siebie odda władze.
3
@Zoker Dobra opcja. Lepszy niż Auba.
0
@mrboom Myślę, że nie ustawka. Szpilka w stójce jest na prawdę mocny. Pudzian ma 46 lat, ja nie wiem czego ludzie jeszcze po nim oczekują? Swoje zrobił i zarobił. Teraz to już odliczanie do emerytury. To nie jest Mamed, który jest urodzonym wojownikiem i nawet w wieku 50 lat technicznie bedzie mógł niejednego na łopatki rozłożyć.
2
@bartekvisca Podziękuj piłkarzom, którym nie chciało się okazać minimum zaangażowania (trochę rozumiem, sezon bardzo długi). Xavi za nich po boisku nie będzie biegał
0
@Faro To są chore zarobki. On zarabia więcej niż Leao w Milanie. Nie mniej, dałbym mu ten ostatni sezon. Może jak odpowiednio przepracuje ten okres przygotowawczy, to od przyszłego sezonu może coś ruszy.
3
@Criss18Barca Akurat z bramek Raphinhi drużyna ma sporo. Często strzelał gole dające prowadzenie, albo asystował na wagę 3 punktów. Miał spory wkład w to mistrzostwo, zwłaszcza po tym jak Dembele znowu wyleciał w najważniejszym momencie.
Jednak zgadzam się co do jego samej gry. Liczby robi, ale jak się na niego patrzy podczas meczu, to tak trochę nieprzekonujący momentami jest.
1
@Emhyr Domagają się kary dla swojego klubu za burdy i wtargnięcie kibiców na płytę boiska po meczu z Barcą, czy o co chodzi?
3
@Medium Ciekawe czy ta gałka podobna wiekowo, czy wzorem Pique poluje na sporo młodszy rocznik
0
@kanver_ Jednego dostał i spartolil. Liga uznała, że więcej nie będzie
1
@Kamilos84 Pięknie wygląda.
No kurna teraz już gorzej
0
@pacjentzchoroszczy My nie chcemy go odbudować, tylko sprzedać. Jasny sygnał od Xaviego, że nie będzie na niego stawial
2
@Azi Sędzia się boi dać mu żółtą, bo zaraz ten znowu się splacze i zrobi z siebie ofiare.
0
@tristan87 Szkoda Mareczka. Rekord był w zasięgu :(
1
@Kamilos84 Po fatalnej rundzie jesiennej tak ładnie podgonic w tabeli i zesrać się w ostatniej kolejce, mając wszystko we własnych rękach. Motor potrafi
3
@AFA90 Zawsze cieszy