0

@abram3k Dominacja

2

Tylko Dybali szkoda. Brawo Sevilla!

3

@VegetaPolska Bierzcie go śmiało

0

@DonMatteo901 Oczywiście, że zrobi, bo Kovacic to świetny grajek

1

@DonCarletto No i co się dziwić, że taki Balde z Roberto składają później podziękowania ruskim, jak oni nawet nie wiedzą co to Rosja i Ukraina

3

@Culer_1906 Gość nie łapie się w Milanie, a miałby u nas dostać szansę? Powinniśmy raczej aspirować do wyższego poziomu

2

@Messibestplayerintheworld On wie, że poza Barceloną czeka go brutalna weryfikacja. Obecnie, to nie wiem czy dawałby rade w Betisie/Valencii, a co dopiero w klubach pokroju Barcy

3

@GeneralXavi Ogólnie do Romy nic nie mam, ale lubię patrzeć na upadki Mourinho

2

@FCB24 Ten numer w Barcelonie należy do niego. Jak ma to wyglądać, żeby największa legenda klubu musiała grać z jakimś innym, bo jakiś młody glut dostał dychę. Marketing to kolejna sprawa. 10 z Messim będzie szło tak samo jak koszulki Argentyny z mundialu.

0

@Cotutajsiedzieje Nic dziwnego. Barcelona też tak robiła

0

@Kuba_1 Ogólnie jedno wielkie wkurwienie

1

@Encore Oj to będzie świetny ruch The Reds.

6

@MesQueUnClub96 Już raz czekał do sierpnia i skończył na lodzie bez okresu przygotowawczego. Może drugi raz już nie chce?

6

@Encore Byłby głupi, gdyby tam poszedł. Kasę jeszcze zdąży zarobić.

5

@doc Ten jeden z Bilbao próbował już tylko faulować przed polem karnym, ale nawet tego nie był w stanie zrobić.
Ależ Messi był genialny. Nigdy już nie będziemy mieli takiego piłkarza

2

@sebo939 Pog groźbą milionów dolarów pachnących ropą

6

@Emhyr Przecież Bayern to nawet za Messiego w prime nie dalby 100 baniek

1

@escarabajo Zalewskiego

0

@P33ck Betoniarz Mourinho zbierze wciry od pięknej Sevilli

2

@Kessie Jak dla mnie ten stary herb wygląda bardzo ładnie. Szkoda, że reszta koszulki srednia

1

@Limit_l3ss "Darmozjadów" xDD. Nikt nie dał temu klubowi tyle co Messi, a ujmowanie zasług Busquetsowi, czy Albie jest nie na miejscu.

0

Znowu wywieramy presję na Tebasie

1

Nie no Leo, jak nie Barcelona, to wszędzie tylko nie do tej Arabii...

21

@tbas Najgorsze jest to, że te skurczysyny robią co chcą, a i tak mają ciągle +/- 35% poparcia. Chodźmy wszyscy na wybory, bo to jest już na prawdę ostatni dzwonek.

3

Ter Stegen rozgrywa legendarny sezon i zapisze się w historii ligi. Oby mu Xavi nie sabotował rekordu w ostatnim meczu wystawiając Alonso, Erica, czy Roberto

2

@Roobo Wcale jest mi ich nie szkoda. To za to bydło, które zrobili ostatnio

7

Alba był jaki był, ale jeśli chodzi o lojalnośc i przywiązanie do barw nie można mu niczego zarzucić. Zawsze murem za klubem i zawsze na odpowiednim poziomie.
Podejrzewam, że jeszcze za nim zatęsknimy.

7

Wreszcie ktoś z innego zespołu na podium. Ocon zasłużył sobie na to 3 miejsce

1

@mekston Ferrari stabilnie jak zawsze. Jeden wielki chaos

3

Ewidentnie w tym wyścigu brakuje takiego Latifiego, albo Maldonado

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?