Ptasior
Dołączył/a: październik 2021
Saint-Tropez
10 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@abram3k Dominacja
2
Tylko Dybali szkoda. Brawo Sevilla!
3
@VegetaPolska Bierzcie go śmiało
0
@DonMatteo901 Oczywiście, że zrobi, bo Kovacic to świetny grajek
1
@DonCarletto No i co się dziwić, że taki Balde z Roberto składają później podziękowania ruskim, jak oni nawet nie wiedzą co to Rosja i Ukraina
3
@Culer_1906 Gość nie łapie się w Milanie, a miałby u nas dostać szansę? Powinniśmy raczej aspirować do wyższego poziomu
2
@Messibestplayerintheworld On wie, że poza Barceloną czeka go brutalna weryfikacja. Obecnie, to nie wiem czy dawałby rade w Betisie/Valencii, a co dopiero w klubach pokroju Barcy
3
@GeneralXavi Ogólnie do Romy nic nie mam, ale lubię patrzeć na upadki Mourinho
2
@FCB24 Ten numer w Barcelonie należy do niego. Jak ma to wyglądać, żeby największa legenda klubu musiała grać z jakimś innym, bo jakiś młody glut dostał dychę. Marketing to kolejna sprawa. 10 z Messim będzie szło tak samo jak koszulki Argentyny z mundialu.
0
@Cotutajsiedzieje Nic dziwnego. Barcelona też tak robiła
0
@Kuba_1 Ogólnie jedno wielkie wkurwienie
1
@Encore Oj to będzie świetny ruch The Reds.
6
@MesQueUnClub96 Już raz czekał do sierpnia i skończył na lodzie bez okresu przygotowawczego. Może drugi raz już nie chce?
6
@Encore Byłby głupi, gdyby tam poszedł. Kasę jeszcze zdąży zarobić.
5
@doc Ten jeden z Bilbao próbował już tylko faulować przed polem karnym, ale nawet tego nie był w stanie zrobić.
Ależ Messi był genialny. Nigdy już nie będziemy mieli takiego piłkarza
2
@sebo939 Pog groźbą milionów dolarów pachnących ropą
6
@Emhyr Przecież Bayern to nawet za Messiego w prime nie dalby 100 baniek
1
@escarabajo Zalewskiego
0
@P33ck Betoniarz Mourinho zbierze wciry od pięknej Sevilli
2
@Kessie Jak dla mnie ten stary herb wygląda bardzo ładnie. Szkoda, że reszta koszulki srednia
1
@Limit_l3ss "Darmozjadów" xDD. Nikt nie dał temu klubowi tyle co Messi, a ujmowanie zasług Busquetsowi, czy Albie jest nie na miejscu.
0
Znowu wywieramy presję na Tebasie
1
Nie no Leo, jak nie Barcelona, to wszędzie tylko nie do tej Arabii...
21
@tbas Najgorsze jest to, że te skurczysyny robią co chcą, a i tak mają ciągle +/- 35% poparcia. Chodźmy wszyscy na wybory, bo to jest już na prawdę ostatni dzwonek.
3
Ter Stegen rozgrywa legendarny sezon i zapisze się w historii ligi. Oby mu Xavi nie sabotował rekordu w ostatnim meczu wystawiając Alonso, Erica, czy Roberto
2
@Roobo Wcale jest mi ich nie szkoda. To za to bydło, które zrobili ostatnio
7
Alba był jaki był, ale jeśli chodzi o lojalnośc i przywiązanie do barw nie można mu niczego zarzucić. Zawsze murem za klubem i zawsze na odpowiednim poziomie.
Podejrzewam, że jeszcze za nim zatęsknimy.
7
Wreszcie ktoś z innego zespołu na podium. Ocon zasłużył sobie na to 3 miejsce
1
@mekston Ferrari stabilnie jak zawsze. Jeden wielki chaos
3
Ewidentnie w tym wyścigu brakuje takiego Latifiego, albo Maldonado