Ptasior
Dołączył/a: październik 2021
Saint-Tropez
10 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
11
@John_Doe Tak właśnie obchodzimy polityków my, zwykli obywatele.
55
@barcanawieki Vinicius będzie stadiony zamykał zaraz xD
1
@FioletoweOczy Nie może, tylko na pewno. Jeszcze zapłaczą Hiszpanie za Lucho
3
Pięknie się zesrali Holendrzy w tej dogrywce. Oby Chorwaci teraz trafili z karniaka i zamknęli mecz
4
@tomek8756 Żeby im przypadkiem ktoś nie przypomniał wcześniej.
1
@michal26 Tam gdzie to spadło musiało być piekło
47
W kazdym kolejnym wywiadzie sprawia wrażenie wypalonego i zmęczonego. Może to dobrze, że zdecydował się na to Miami już teraz. Odchodzi na emeryturę w chwale, jako mistrz świata i potencjalny zdobywca Złotej piłki. Gdyby wrócił do Barcelony i tego nie dźwignął pewnie połowa kibiców wywozilaby go na taczkach, a tak nie powinny wyglądać pożegnania legend.
14
Już 9 lat od tego arcydzieła Van Persiego
0
@Kuba_1 Przynajmniej wygraliśmy mistrzostwo dystansując ten świetnie zarządzany Real genialnego Pereza na 10 punktów
2
@Sulimo Dobre wyczucie czasu
1
@PawkoFCB No Dzeko wczoraj nie wyrobił. Licznika nie oszuka
27
Śmieszy mnie trochę to wszechobecne zdziwienie wszystkich ekspertów i mejwenów wczorajszą postawą Interu. Jak już się jest w finale, to robisz wszystko, żeby wygrać. To nie był zlepek przypadkowych graczy, tylko w większości doświadczone lisy. Inzaghi to pięknie poukładał i jakby wczoraj Inter wygrał, to nikt by dziś nie powiedział, że wygrała drużyna gorsza. Prawdopodobnie następny finał dla tego klubu to +/- 10 lat, więc nic dziwnego, że chłopaki gryźli trawę jakby grali o życie. Taka szansa może już im się w karierze nie trafić.
21
@tomek8756 Chłopy od półtorej roku taplają się w błotach Donbasu, ryzykując swoje życie w każdej chwili, a te porównują to do ścieku na tik toku. Jprdl
0
@PanPatrykk Jak to kiedyś ktoś mądry powiedział - finały nie są do pokazywania niesamowitego stylu i dominacji, tylko do wygrywania.
5
W 2013 było to ciekawe. Dziś kto występuje?
1
@daniel32778 Każdemu może się podobać co innego. Ja wolę Coldplay
0
Zajebiście Iga! O to chodzi
1
@mekston No obym się przejechal
5
Trzy dychy na Muchovą poszły przed chwilą i efekty są jak na zawołanie. Iga wygrała swój serwis
1
@bartas97 Niemożliwe, bo pociąg o nazwie Real Madryt przyjeżdża tylko raz (tak słyszałem od kibiców Realu) i Mbappe rok temu do niego nie wsiadł.
12
@PatrychoO Powiedział powszechnie znaną prawdę. To się wydarzyło
0
@cules100pro Moim zdaniem Asensio lepszy. Jak miał dzień i wchodził na boisko, to grał na prawdę dobrze i strzelał piękne bramki. Brahim przy nim jest jeszcze bardziej nijaki
2
@El Madridista. Tylko Schumacher był lepszy na przestrzeni całej kariery. Alonso i Verstappen to w najlepszym razie ta sama półka co Hamilton.
0
@Gwyn Puchar Gampera byśmy im odpuścili, żeby tylko tego Lengleta sobie wzięli
3
@bartas97 Jeszcze Totki mialyby wreszcie szansę coś do gabloty wstawić. Same plusy
6
@ZwyklyKibicBarcy04 Przecież nawet jak wygra to część madryciaków, albo fanów betoniarza Mourinho będzie krzyczała, że to wszystko za petrodolary i bez tego to nic by nie zdziałał.
Jeżeli styl gry drużyn Pepa i ilość pucharów zdobytych przez niego w te 14 lat trenerskiej kariery jeszcze kogoś nie przekonały, to znaczy, że nic go nie przekona. Kolejny puchar Ligi Mistrzów też.
1
@Pawlak1992 Myślę, że prędzej odpadną już w pierwszej rundzie eliminacji niż awansują do fazy grupowej
3
Wreszcie pada deszcz. Świetne powietrze na dworze
0
@kamil9040 Kij z tym sprzętem. Ludzie są ważni. Jeśli przeżyli, gdy będzie potrzeba dostaną kolejny wóz
1
@Wossi61FCB Aktualna forma i ogółem Lewandowski i tak jest lepszy od Benzemy.