11

@John_Doe Tak właśnie obchodzimy polityków my, zwykli obywatele.

55

@barcanawieki Vinicius będzie stadiony zamykał zaraz xD

1

@FioletoweOczy Nie może, tylko na pewno. Jeszcze zapłaczą Hiszpanie za Lucho

3

Pięknie się zesrali Holendrzy w tej dogrywce. Oby Chorwaci teraz trafili z karniaka i zamknęli mecz

4

@tomek8756 Żeby im przypadkiem ktoś nie przypomniał wcześniej.

1

@michal26 Tam gdzie to spadło musiało być piekło

47

W kazdym kolejnym wywiadzie sprawia wrażenie wypalonego i zmęczonego. Może to dobrze, że zdecydował się na to Miami już teraz. Odchodzi na emeryturę w chwale, jako mistrz świata i potencjalny zdobywca Złotej piłki. Gdyby wrócił do Barcelony i tego nie dźwignął pewnie połowa kibiców wywozilaby go na taczkach, a tak nie powinny wyglądać pożegnania legend.

14


Już 9 lat od tego arcydzieła Van Persiego

0

@Kuba_1 Przynajmniej wygraliśmy mistrzostwo dystansując ten świetnie zarządzany Real genialnego Pereza na 10 punktów

2

@Sulimo Dobre wyczucie czasu

1

@PawkoFCB No Dzeko wczoraj nie wyrobił. Licznika nie oszuka

27

Śmieszy mnie trochę to wszechobecne zdziwienie wszystkich ekspertów i mejwenów wczorajszą postawą Interu. Jak już się jest w finale, to robisz wszystko, żeby wygrać. To nie był zlepek przypadkowych graczy, tylko w większości doświadczone lisy. Inzaghi to pięknie poukładał i jakby wczoraj Inter wygrał, to nikt by dziś nie powiedział, że wygrała drużyna gorsza. Prawdopodobnie następny finał dla tego klubu to +/- 10 lat, więc nic dziwnego, że chłopaki gryźli trawę jakby grali o życie. Taka szansa może już im się w karierze nie trafić.

21

@tomek8756 Chłopy od półtorej roku taplają się w błotach Donbasu, ryzykując swoje życie w każdej chwili, a te porównują to do ścieku na tik toku. Jprdl

0

@PanPatrykk Jak to kiedyś ktoś mądry powiedział - finały nie są do pokazywania niesamowitego stylu i dominacji, tylko do wygrywania.

5


W 2013 było to ciekawe. Dziś kto występuje?

1

@daniel32778 Każdemu może się podobać co innego. Ja wolę Coldplay

0

Zajebiście Iga! O to chodzi

1

@mekston No obym się przejechal

5

Trzy dychy na Muchovą poszły przed chwilą i efekty są jak na zawołanie. Iga wygrała swój serwis

1

@bartas97 Niemożliwe, bo pociąg o nazwie Real Madryt przyjeżdża tylko raz (tak słyszałem od kibiców Realu) i Mbappe rok temu do niego nie wsiadł.

12

@PatrychoO Powiedział powszechnie znaną prawdę. To się wydarzyło

0

@cules100pro Moim zdaniem Asensio lepszy. Jak miał dzień i wchodził na boisko, to grał na prawdę dobrze i strzelał piękne bramki. Brahim przy nim jest jeszcze bardziej nijaki

2

@El Madridista. Tylko Schumacher był lepszy na przestrzeni całej kariery. Alonso i Verstappen to w najlepszym razie ta sama półka co Hamilton.

0

@Gwyn Puchar Gampera byśmy im odpuścili, żeby tylko tego Lengleta sobie wzięli

3

@bartas97 Jeszcze Totki mialyby wreszcie szansę coś do gabloty wstawić. Same plusy

6

@ZwyklyKibicBarcy04 Przecież nawet jak wygra to część madryciaków, albo fanów betoniarza Mourinho będzie krzyczała, że to wszystko za petrodolary i bez tego to nic by nie zdziałał.
Jeżeli styl gry drużyn Pepa i ilość pucharów zdobytych przez niego w te 14 lat trenerskiej kariery jeszcze kogoś nie przekonały, to znaczy, że nic go nie przekona. Kolejny puchar Ligi Mistrzów też.

1

@Pawlak1992 Myślę, że prędzej odpadną już w pierwszej rundzie eliminacji niż awansują do fazy grupowej

3

Wreszcie pada deszcz. Świetne powietrze na dworze

0

@kamil9040 Kij z tym sprzętem. Ludzie są ważni. Jeśli przeżyli, gdy będzie potrzeba dostaną kolejny wóz

1

@Wossi61FCB Aktualna forma i ogółem Lewandowski i tak jest lepszy od Benzemy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?