Ptasior
Dołączył/a: październik 2021
Saint-Tropez
10 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
59
Messi wybrał najlepiej jak mógł. Pokazał im wszystkim ledwie próbkę swoich umiejętności, a już się to niesie po całych Stanach. Wielkie gwiazdy tamtejszego sportu jak Mahomes, LBJ, celebryci - wszyscy o tym mówią. A teraz porównajmy to do bramek CRa w Arabii. Na początku był hype jego fanbazy, a teraz poza nimi nikogo to nie obchodzi. To USA jest idealnym miejscem na emeryturę dla absolutnych gwiazd.
1
@PatrykBarca Przecież ten "placek" zamiecie tą śmieszną ligą.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@doc Był moment na powrót, gdy odchodził z Bayernu. Nawet chyba się o niego staraliśmy, to wybrał Liverpool. Teraz to niech lepiej leci do Miami
4
@Deraxium Kto miał wiedzieć ten wiedział. Dla opinii publicznej rżneli glupa, żeby zaraz znowu zbiorowa panika nie wybuchla. Ruskie czolgi wjechały do Donbasu, a polskie panikarskie społeczeństwo lało paliwo do szamb i reklamówek, a co dopiero byłoby, gdyby się odrazu dowiedzieli o rakiecie.
1
@kondzix2115 Nam to potrzeba jeszcze piłkarzy na kilka pozycji, a coś nie zapowiada się na jakieś mega ruchy. Zmiennik dla Balde, prawy obrońca na zmianę za Kounde, porządny DM (Romeu to zapchajdziura), zmiennik dla Lewego (Roque dopiero w styczniu). Jakiś skrzydłowy też by się przydał, bo Ferran to parodia, Fati niewiadoma, a Dembele się polamie. Jeśli nikt nie będzie chciał odejść, to zarząd będzie miał związane ręce.
0
@martin43 Wyjaśniła to ją Celta. Benfica jakby nie patrzeć to mocna ekipa. Dwa sezony do tyłu wysłali nas do LE.
0
@Barca1992 Chyba, że będzie to Lech Poznań, to nie. Rok temu pokazali, że da się grać na dwóch frontach
52
@mrboom Bardzo dobrze zrobiłeś. Jeśli jesteś dobry w tym co robisz, to trzeba się cenić.
5
@Kondziubarca Veratti, Szoboszlai, Mac Allister. Byłby ogień. Całkiem nowa moc w środku pola The Reds.
1
@Kidd Max
Leclerc
Hamilton
Alonso
Ocon
Hulk
Zhou
Ricciardo
Albon
Norris
9
@Bartek_VEB I w dodatku kolejny, który ma nogi ze szkła.
0
@SkilledHydra16 Suarez nie ma umowy z Gremio do 2024 przypadkiem? Chyba, że rozwiąże
2
Następca Busquetsa, Sergi Samper pożegnał się z Vissel Kobe. Zaraz będzie sentymentalny powrót na pół roku jak Bellerin
7
@Kuba_1 Po to robią ten zjebany klubowy mundial, żeby takie drużyny spotkały się w jednym turnieju z europejskimi gigantami. Jak dojdzie do tego, że arabskie twory będą grały w europejskich rozgrywkach to będzie jakaś parodia westernu i prowokacja.
https://zapodaj.net/plik-27F2XRomVo
0
@xvcWinterSoldier Romeu to moze co najwyżej pomarzyć o wejściu na poziom, który prezentował Paulinho.
2
@tristan87 Hajto musi mieć potężne długi, bo nie znam innego racjonalnego wytłumaczenia na to, że w wieku 50 lat, tak po prostu da sobie obić mordę.
0
@doc Może go tam od razu zostawimy w jakimś Charlotte FC, albo innym Chicago Fire. Akurat pasowałby poziomem.
0
@qbuteq A na koniec i tak wygramy La Liga, nawet z Romeu na DMie
14
Kimi swój chłop. Właśnie mi się przypomniało jakie dał show na gali
6
@Trojanek23 Byś miał jaja chociaż i go oznaczył jak już zaczynasz bezsensowną dyskusje o nim
3
@marcin62 Ten moment, gdy już nie ma o co dojebac się do młodej dziewczyny.
3
@MesQueUnClub96 Oczywiście, że za 50 lat każdy będzie pamiętal, że Suarez ładnie dryblował, a Lewy nie. To będzie ten sam przypadek co z Ronaldo Nazario. Bramek w LM nie nastrzelal, a i tak każdy wie, że był najlepszy.
5
19
Niby tylko 26 lat, a praktycznie jedną nogą już piłkarski emeryt.
9
@tomek8756 Za granicą jak słyszą "kurwa" to już wiedzą, że będzie się działo xD
2
@Comentateiro 34-letni napastnik, który lepszy już nie będzie, po x latach przeniósł się do innej ligi i z buta zdobył mistrzostwo, przy okazji zostając królem strzelców. Nie dało się tego zrobić lepiej i to tylko świadczy o wysokiej klasie sportowej Lewego. Był wielką wartością dodaną dla zespołu zarówno na boisku, jak i za pewne w szatni.
1
@Medium Ehh jeszcze parę lat temu Contador, Valverde, Quintana, Froome i Nibali. Rafał Majka też potrafił w górach na TdF depnąć.
1
@Hosh Dopóki trwa wojna, nic takiego nie usłyszysz. Może po wojnie. Pamiętaj, że kropla drąży skalę. Dobrze, że zaczynają od jakichkolwiek gestów. Kiedy ostatnio prezydent Ukrainy, razem z prezydentem Polski składali hołd pomordowanym na Wołyniu?
1
@marcin62 Głąby tak chętnie zapraszają wszystkich, żeby wypierdalać, a później się okaże, że nie ma kto robić, bo Polacy za takie pieniądze, to nie wstają do roboty.