59

Messi wybrał najlepiej jak mógł. Pokazał im wszystkim ledwie próbkę swoich umiejętności, a już się to niesie po całych Stanach. Wielkie gwiazdy tamtejszego sportu jak Mahomes, LBJ, celebryci - wszyscy o tym mówią. A teraz porównajmy to do bramek CRa w Arabii. Na początku był hype jego fanbazy, a teraz poza nimi nikogo to nie obchodzi. To USA jest idealnym miejscem na emeryturę dla absolutnych gwiazd.

1

@PatrykBarca Przecież ten "placek" zamiecie tą śmieszną ligą.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@doc Był moment na powrót, gdy odchodził z Bayernu. Nawet chyba się o niego staraliśmy, to wybrał Liverpool. Teraz to niech lepiej leci do Miami

4

@Deraxium Kto miał wiedzieć ten wiedział. Dla opinii publicznej rżneli glupa, żeby zaraz znowu zbiorowa panika nie wybuchla. Ruskie czolgi wjechały do Donbasu, a polskie panikarskie społeczeństwo lało paliwo do szamb i reklamówek, a co dopiero byłoby, gdyby się odrazu dowiedzieli o rakiecie.

1

@kondzix2115 Nam to potrzeba jeszcze piłkarzy na kilka pozycji, a coś nie zapowiada się na jakieś mega ruchy. Zmiennik dla Balde, prawy obrońca na zmianę za Kounde, porządny DM (Romeu to zapchajdziura), zmiennik dla Lewego (Roque dopiero w styczniu). Jakiś skrzydłowy też by się przydał, bo Ferran to parodia, Fati niewiadoma, a Dembele się polamie. Jeśli nikt nie będzie chciał odejść, to zarząd będzie miał związane ręce.

0

@martin43 Wyjaśniła to ją Celta. Benfica jakby nie patrzeć to mocna ekipa. Dwa sezony do tyłu wysłali nas do LE.

0

@Barca1992 Chyba, że będzie to Lech Poznań, to nie. Rok temu pokazali, że da się grać na dwóch frontach

52

@mrboom Bardzo dobrze zrobiłeś. Jeśli jesteś dobry w tym co robisz, to trzeba się cenić.

5

@Kondziubarca Veratti, Szoboszlai, Mac Allister. Byłby ogień. Całkiem nowa moc w środku pola The Reds.

1

@Kidd Max
Leclerc
Hamilton
Alonso
Ocon
Hulk
Zhou
Ricciardo
Albon
Norris

9

@Bartek_VEB I w dodatku kolejny, który ma nogi ze szkła.

0

@SkilledHydra16 Suarez nie ma umowy z Gremio do 2024 przypadkiem? Chyba, że rozwiąże

2

Następca Busquetsa, Sergi Samper pożegnał się z Vissel Kobe. Zaraz będzie sentymentalny powrót na pół roku jak Bellerin

7

@Kuba_1 Po to robią ten zjebany klubowy mundial, żeby takie drużyny spotkały się w jednym turnieju z europejskimi gigantami. Jak dojdzie do tego, że arabskie twory będą grały w europejskich rozgrywkach to będzie jakaś parodia westernu i prowokacja.
https://zapodaj.net/plik-27F2XRomVo

0

@xvcWinterSoldier Romeu to moze co najwyżej pomarzyć o wejściu na poziom, który prezentował Paulinho.

2

@tristan87 Hajto musi mieć potężne długi, bo nie znam innego racjonalnego wytłumaczenia na to, że w wieku 50 lat, tak po prostu da sobie obić mordę.

0

@doc Może go tam od razu zostawimy w jakimś Charlotte FC, albo innym Chicago Fire. Akurat pasowałby poziomem.

0

@qbuteq A na koniec i tak wygramy La Liga, nawet z Romeu na DMie

14


Kimi swój chłop. Właśnie mi się przypomniało jakie dał show na gali

6

@Trojanek23 Byś miał jaja chociaż i go oznaczył jak już zaczynasz bezsensowną dyskusje o nim

3

@marcin62 Ten moment, gdy już nie ma o co dojebac się do młodej dziewczyny.

3

@MesQueUnClub96 Oczywiście, że za 50 lat każdy będzie pamiętal, że Suarez ładnie dryblował, a Lewy nie. To będzie ten sam przypadek co z Ronaldo Nazario. Bramek w LM nie nastrzelal, a i tak każdy wie, że był najlepszy.

5

Ciekawe co Erdogan ugrał, bo coś musi stać za tą nagłą zmianą zdania.

19

Niby tylko 26 lat, a praktycznie jedną nogą już piłkarski emeryt.

9

@tomek8756 Za granicą jak słyszą "kurwa" to już wiedzą, że będzie się działo xD

2

@Comentateiro 34-letni napastnik, który lepszy już nie będzie, po x latach przeniósł się do innej ligi i z buta zdobył mistrzostwo, przy okazji zostając królem strzelców. Nie dało się tego zrobić lepiej i to tylko świadczy o wysokiej klasie sportowej Lewego. Był wielką wartością dodaną dla zespołu zarówno na boisku, jak i za pewne w szatni.

1

@Medium Ehh jeszcze parę lat temu Contador, Valverde, Quintana, Froome i Nibali. Rafał Majka też potrafił w górach na TdF depnąć.

1

@Hosh Dopóki trwa wojna, nic takiego nie usłyszysz. Może po wojnie. Pamiętaj, że kropla drąży skalę. Dobrze, że zaczynają od jakichkolwiek gestów. Kiedy ostatnio prezydent Ukrainy, razem z prezydentem Polski składali hołd pomordowanym na Wołyniu?

1

@marcin62 Głąby tak chętnie zapraszają wszystkich, żeby wypierdalać, a później się okaże, że nie ma kto robić, bo Polacy za takie pieniądze, to nie wstają do roboty.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?