Ptasior
Dołączył/a: październik 2021
Saint-Tropez
10 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Bartas7VeB Przecież zachlany Neymar zrobił w pół roku lepsze liczby niż Dembele przez cały sezon. To jest inna jakość.
8
@Kapitan hawk Lepiej niż Najman
27
@Janas11224 Jakby chodziło tylko o kasę to kopalby na pustyni z Ronaldo. Wybrał przede wszystkim piękne miejsce do życia i spokojną emeryturke z ziomkami
24
Ten Messi dalej rządziłby i dzielił w Barcelonie jeśli tylko by chciał. Niesamowity jest.
0
@mordini123 Będzie ciężko.
1
@pt9 Coutinho jak do nas przychodził to był baller pierwsza klasa. Lepszy niż Bernardo obecnie.
0
@TheNekro94 Oj nie wiem. Ponoć De Zerbi przymierzany za Guardiolę, a to też jest Trener przez duże T.
1
@abram3k Znając życie to sprzedamy Fatiego i to będzie ten magiczny sposób zarządu na rozwiązanie problemów z rejestracją zawodników.
1
@Criss18Barca Bez sensu ściągać go na te treningi. Tylko atmosferę w grupie będzie psuł
5
@doc XDD w City się zesrają ze śmiechu jak taką ofertę im przedstawią. Wypożyczenie ich podstawowego grajka i jeszcze OPCJA wykupu.
1
To był zupełnie inny poziom skrzydłowego, a niektórzy tu płaczą za Dembele, który strzelił niewiele więcej bramek w 6 lat.
0
@tristan87 No między innymi. Dodalbym jeszcze Lengleta, Roberto, Alonso i Desta.
7
@Pedri16Future I dobrze. Jest kolejka ludzi, która powinna odejść z tego klubu przed nim.
4
@draxidox No normalnie szok, że Ukraina będzie patrzyła na swój interes i w pierwszej kolejności dbała o sprawę ukraińską. To, że nasz rząd tak nie potrafi, nie znaczy, że wszyscy są tak niekompetentni.
I jeszcze jedno. Zacznijcie rozróżniać zdanie polityków i zdanie zwykłych zjadaczy chleba na Ukrainie. Pojedźcie teraz do Lwowa, Kijowa i zobaczcie z jaką życzliwością zwykli ludzie traktują tam Polaków. To, że politycy będą nas dzielić każdy wie. Przez kogo wybuchają wojny?
2
@PatrychoO Pirelli na koszulkach Interu, to już taki klasyk, że ciężko się przyzwyczaić do czegoś innego.
0
Gonić to zgniłe jajo z klubu.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@J23Closs Ale co Laporta miał zrobić, jeżeli wydatki na pensje obejmowały 110% przychodu klubu i to bez pensji Messiego? (Od 30 czerwca nie był naszym zawodnikiem, a i tak mieliśmy przepełniony limit) Pensje Griezmanna, Dembele, Busquetsa, Alby, Pique, Frenkiego, Umtitiego, Lengleta, Pjanica to był totalny kosmos, a zrywanie z nimi kontraktów po kolei, jak leci nic by nam nie dało. Laporta miał związane ręce przez limity La Liga i przez Bartomeu, który doprowadził klub na skraj bankructwa. Jedyne co zrobił w tej sytuacji źle, to wycieranie sobie gęby nazwiskiem Messiego. Od kiedy został prezydentem dobrze wiedział, że to się nie uda, a konsekwentnie wmawiał ludziom, że podpisze ten kontrakt, że wszystko jest na dobrej drodze, przytulał manekina z koszulką Leo itp. dając kibicom i chyba samemu Messiemu złudne nadzieje. Tylko o to można mieć do niego pretensje.
0
@Pawlak1992 Z takim brzuchem to pewnie pół minuty by się podnosił xD
2
@J4no Nawet zachlany, zarzygany i gruby Neymar gra na poziomie nieosiągalnym dla wymienionej przez Ciebie dwójki.
4
@Kgorecki2500 Smutne i brutalne, ale prawdziwe niestety. Współczuję im tej sytuacji, bo tak na prawdę nie mają innego wyjścia, tylko walczyć. Każda próba zawieszenia broni i pójścia na ustępstwa, to tylko odwlekanie w czasie kolejnej ruskiej inwazji.
4
@talizmo Nie. Gaviego nie oddałbym nigdy. On ma dopiero 19 lat, a zebrał już spore doświadczenie. Jak poprawi swoje mankamenty to stanie się boiskową bestią, której zazdrościć nam będą wszyscy.
1
@ChampionLW Czemu? Fajny zespół. Chyba najniższy budżet nie licząc Puszczy, a wyniki robią dobre. Oby więcej takich klubów
1
@Comentateiro Warta nigdy tanio skóry nie sprzedaje
1
@tristan87 Po takich troglodytach się honoru spodziewałeś?
0
@abram3k No szok, bo mistrz Włoch, kapitan Milanu i mistrz Hiszpanii rok do roku, to jednak dużo większa klasa niż koty w worku z Polski. Kessie nie ma 33 lata, żeby kosztował tak mało. Po prostu jesteśmy dymani i tyle.
0
@reloaded Nawet tam wiedzą, że to placek.
1
@piterheh86 A dla mnie właśnie to jest zajebiste, że małe dzieciaki tak utożsamiają się z klubem ze swojego miasta. Uprzedzam, z Warszawy nie jestem i Legii nie lubię.
30
@Cotutajsiedzieje Ta rywalizacja zakończyła się w grudniu. Messi przez pryzmat całej kariery jest piłkarzem lepszym od Ronaldo. Jest numerem jeden w historii tej dyscypliny. Choćby Ronaldo dobił teraz do 1000 goli, a Messi przestał grać jutro, nic to już nie zmieni.
2
@tbas Wypaleniec Fabinho do Al-Ittihad za 45 baniek (tyle za ile kupił go Liverpool z Monaco), a tu rok do roku mistrz Włoch i mistrz Hiszpanii, młodszy Kessie za 15. To jest dramat jak my jesteśmy dymani na rynku jeśli chodzi o sprzedaż z klubu.